Jump to content

Derbi Utakmice


Frankenchrist

Recommended Posts

  • Replies 6.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Klasika, rano dobijemo gol(posle gluposti u odbrani), kilavo napadamo, oni cekaju kontru i opasniji su.

Rnic je retard nevidjeni.

U drugom cemo kilavo napadati, oni nam ga zavuci iz kontre , sve klasika...

Igra nam je kilava, ni centarsuta ni suta na gol, samo muljanje do 20 metara do gola, onda se ne zna sta sa loptom...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bejahu to dva sata zurenja u jad, tugu i sirotinju. Prvi put u zhivotu mi se desilo da sam potpuno ravnodushan prema rezultatu.

Kako bi bilo lepo da Vest Hem izvuche bar neresheno sa smradovima vecheras...

Inter - Roma 1 : 3

Roma na poslednje dve utakmice ima gol razliku 7 : 1. Simbolika. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Puce Partizan, kuku meni, ne smem sutra u skolu ima najbolji drug ceo dan da me zajebava zato sto smo izgubili. Nisam ni smela da gledam prenos, samo sam u jednom trenutku videl da je 1:0 za Zvezdu i pocela sam da lupam glavom u zid(ne salim se, stvarno sam lupila glavom) :icon_ne::udri: :udri: :udri:

Edited by Killjoy666

Share this post


Link to post
Share on other sites

Puce Partizan, kuku meni, ne smem sutra u skolu ima najbolji drug ceo dan da me zajebava zato sto smo izgubili. Nisam ni smela da gledam prenos, samo sam u jednom trenutku videl da je 1:0 za Zvezdu i pocela sam da lupam glavom u zid(ne salim se, stvarno sam lupila glavom) :icon_ne::udri: :udri: :udri:

 

Jao video sam ti godiste, (Posle onoga u skolu) mozda mi je vreme da se povucem sa foruma :ph34r:

 

Jos si mlada, mozes poceti navijati za zvezdu :bigblue: :bigblue: :bigblue:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Puce Partizan, kuku meni, ne smem sutra u skolu ima najbolji drug ceo dan da me zajebava zato sto smo izgubili. Nisam ni smela da gledam prenos, samo sam u jednom trenutku videl da je 1:0 za Zvezdu i pocela sam da lupam glavom u zid(ne salim se, stvarno sam lupila glavom) :icon_ne::udri::udri::udri:

 

Јој, бре, мала мишица од 14 годиница.

Не лупај главом у зид, следеће године ћемо им јаде направити... ;)

Гледај кошарку на Б92. Водимо...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Elem, Arsenal je u rasulu Mislim da ces ih Celzi dobiti, mada Arsenal je dobar kad je derbi u pitanju.

Jeste da su u rasulu, ali su ove sezone vec pobedili Manchester dva puta, Liverpul jednom, a sa Chelzijem su igrali 1:1 na Stamfordu. Nisam verovao da cu ikada ovo reci, ali... GO ARSENAL!!!

Edited by Akumu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije mi bilo jasno, kako Inter izgubi od Rome :confused: :confused: :confused: :confused: Po toj logici bi Mancester trebalo da razbije Milan

 

Dobra ti je logika,tako ce i da bude

 

 

Inace drago mi je sto je Partizan osvojio privatnu ligu Zmage Sagadina,koju su zajednickim snagama osnovali Cibona i Zvezda,a FMP nek kuka,jebo ih Covic.

Edited by Hail Metal

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...