Jump to content

Derbi Utakmice


Frankenchrist

Recommended Posts

  • Replies 6.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Каквих комбинација овде има, Боже мили... :confused:

Људи 'ладно навијају за Партизан, Ливерпул и Надала... ИСТОВРЕМЕНО!!!

 

I sta je tu cudno?

 

Dok je igrao Sampras uvek sam za njega navijao,mada Nadal uopste ne gaji takav stil,Federer vise lici na Samprasa po igri.Ja se sa svima u kuci svadjam jer uglavnom navijaju za Federera,jeste on najbolji,ali meni deluje prepotentno...

 

Partizan i Liverpul su no.1,za Nadala navijam 4 puta godisnje,to i nije nesto...

 

+ Ferrari,San Antonio.

 

A za koga bi ja kao navijac Partizana trebalo da navijam PAOK i Federera?,ajde bezi bre... :udri:

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Itekako je imala sanse. Da je servirala u svom stilu, bilo bi to jako cupavo, JEDAN poen joj je falio za za 3:0 i tu bi samopouzdanje poraslo i uradilo svoje, ovako je pocela da se bedaci kad je to ispustila i tacka.

 

Dobro je i ovako. Finalista bre !

 

edit: 3:0 ili 2:0? kako god, servis joj je bio tragican, to je presudilo.

Edited by Tom Sawyer

Share this post


Link to post
Share on other sites

A za koga bi ja kao navijac Partizana trebalo da navijam PAOK i Federera?,

Ливерпул је цигански тим, Надал је циганин. Сулудо је да неко ко пева "Ци-ганске пи-чке" навија за цигане...

ajde bezi bre... :udri:

Све што бих ти ја рекао, рећи ће ти Марија... :)

marija1.jpg

 

 

------------------------------

 

@Сојер

При 1:0 је имала те четири гем (40:0 и једна предност) лопте на свој сервис. Знао сам да ће пасти духом након тога. Да је сервирала како уме, било би густо...

Edited by Нежни Аксеаносилас

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobi Zvezda... 72:74

 

steta sto ne bese prenosa nigdi...

 

 

Samo tako... ak bude derbi u finalu, mislim da ce partizan pobediti... ali opet se plasim, jer su to ipak cigani...

Edited by Geozee

Share this post


Link to post
Share on other sites

Све што бих ти ја рекао, рећи ће ти Марија... :)

Ово је пре Маријан него Марија.

Јебем ти живот, ружно је и за дечака а камоли за девојчицу ...

:no:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Јесте он ружњикав, али захваљујући њему следеће године ће једно десет милиона евра да се слије у београдске касе + ко зна колико Словенки ће доћи... ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ливерпул је цигански тим, Надал је циганин. Сулудо је да неко ко пева "Ци-ганске пи-чке" навија за цигане...

 

Ne znam odakle si ti iskopao da je Liverpul ciganski tim,buncas malo,najveci cigani u Evropi su Grci,samim tim i PAOK.

 

Za Nadala si u pravu decko je cigan.

 

 

 

 

Inace nevezano za pricu Real nadomak titule :rockdevil:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znam odakle si ti iskopao da je Liverpul ciganski tim,buncas malo,najveci cigani u Evropi su Grci,samim tim i PAOK.

Шта мене боли за ПАОК, искрено.

 

Што се Ливерпула тиче, за њих навијају искључиво цигани, ја не знам ниједног навијача Партизана који навија за Ливерпул. То је нездрава и ненормална комбинација.

Edited by Нежни Аксеаносилас

Share this post


Link to post
Share on other sites

Шта мене боли за ПАОК, искрено.

 

Што се Ливерпула тиче, за њих навијају искључиво цигани, ја не знам ниједног навијача Партизана који навија за Ливерпул. То је нездрава и ненормална комбинација.

 

 

Koji je zvezdi "bratski" klub Liverpul ili Mancester?Nema veze to sto pricas ko za koga navija,ja recimo znam mnogo zvezdasa koji vole Juventus,ali isto toliko i grobara koji obozavaju Juve......a i ova rasprava je totalno nebitna.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Srecno Sale!

 

Kada bi ga Klemente pozvao u reprezentaciju, bilo bi dobro, imamo dobru odbranu, dobar napad ali nam nedostaje plejmejker u sredini, koji zna sa loptom, da uposli u pravo vreme napadace...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...