Jump to content

Derbi Utakmice


Frankenchrist

Recommended Posts

  • Replies 6.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Такође, веома ми је жао што је Батистута током каријере имао много проблема са повредама (оно његово колено ...) јер мислим да би био најбољи и најубојитији нападач икада (не могу да рачунам Пелеа или Милера, ма шта причали).

 

 

Ah, ne pominji mi to.Kada se setim kako je igrao Gabriel omar batistuta, povraca mi se kada vidim slinavog Inzaghija.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Играчица попут Монике се никад више неће родити. Да је она будала није убола узела би ко зна колико ГС титула...

 

Добисмо ФМП, глатко. :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

jel neko video sudar kubice? (pricam o forumuli 1)

 

ja mislim da su mu shanse da prezivi nazalost minimalne

 

Video sam udes,strasno,na svu srecu samo je nogu polomio.

 

Ah, ne pominji mi to.Kada se setim kako je igrao Gabriel omar batistuta, povraca mi se kada vidim slinavog Inzaghija.

Batigol je kralj,dok je on igrao pratio sam kalco,drzao sam njegov poster na zidu,Fiorentina je zakon bila tada,najbolje navijace su tada imali,sad ne znam kako stoje stvari ne pratim.

 

Partizan vodi 55-37

 

Razbijene konzerve,navijanje desetka,mislim da titula ostaje Partizanu 90%.

 

Inace jel zna neko zasto Bogdanovic ne ulazi u igru,povreda mozda?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nadal me podsjeca na Arancu Sancez Vikario :) Nevjerovatno dosadan tenis igra.Samo vraca u polje.S tim sto je debela Vikario bila tu jos gora.Kad se sjetim njenih meceva sa Stefi.Aranca samo vraca top spin a Grafova backhand slice i tako do prve greske... :) Ne mislim da se trenutno igra dosadniji tenis.Bolji je nego ikad.Federer dominira kao Sampras 90s, jos je isto imao probleme na sljaci.Koje su vazda uzimali Spanci i Guga Kuerten.To je jednostavno tako.

 

 

Nego ovaj....Partizan!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tako je, kakvi su to mecevi bili, ovo danasnje finale je toliko jadno naspram medjusobnih meceva Samprasa, Bekera, Agasija, ...

 

Upravo to,Agasija nisam nikad voleo,i pored navedenih bilo je vise onih zajebanih,napr Muster na sljaci je bio zakon,Kafeljnikov i Ivanisevic su bile zivotinje sto se servisa tice,pa malo kasnije onaj brzi Rios je mnogima znao da pomuti racune...sve u svemu konkurencija je bila definitivno jaca.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja se sjecam meca Ivanisevica sa Philipousisom.Servis za servisom.U jednom trenutku je Ivanisevic dao reket klincu sto signalizira aut,da razmjeni par udaraca, cisto da zabavi publiku.Mozete misliti koliko je to dosadno bilo...Thomas Muster danas ne bi usao u prvih 50!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sta pricas, Muster je bio isti Nadal, samo kondicija i sumanuto udaranje sa osnovne linije...

Ali je bio faca, secam se da ga je jednom neko dobro izvozao, Muster je na kraju poena izigravao kao da ne moze da dise, kakav lik, zezao se na svoj racun, publika je umrla od smeha...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nadal me podsjeca na Arancu Sancez Vikario :)

Надао сам се да су је сви заборавили али ...

:)

Има их и који се сећају!

Сећам се меча Санчез-Кончита Мартинез ...

Јеботе, обе толико ружне да се топе боје на ТВ-у, губи се слика, тон појачава сам од себе ...

:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koliko je likova tu bio,pa onaj Amer-Japanac Ceng,najmjadji osvajac grem slema...

 

Secam se jednog finala Samprasa,da je skoro zaplakao kad je na mecu saznao da mu trener boluje od raka,ne secam se kad i protiv koga je bilo,bio sam klinac,ali mislim da je dobio to finale.

 

 

Bas sad pitam caleta bilo je to u Australiji protiv agasija valjda...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koliko je likova tu bio,pa onaj Amer-Japanac Ceng,najmjadji osvajac grem slema...

 

Secam se jednog finala Samprasa,da je skoro zaplakao kad je na mecu saznao da mu trener boluje od raka,ne secam se kad i protiv koga je bilo,bio sam klinac,ali mislim da je dobio to finale.

Bas sad pitam caleta bilo je to u Australiji protiv agasija valjda...

 

Chenga nisam voleo...

 

Da, bilo je to u Australiji protiv Agasija, dobio je Sampras 3-2

 

Pozdravi caleta, ima dobro pamcenje :pivopije:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Сад играју Белгија и Потругал (не сад, сигурно је снимак). Поређали се, иду химне, прође белгијска, приказују португалски тим и пустише "Боже правде"!!! :) :) И даље се смејем...

Share this post


Link to post
Share on other sites

...a igrao u Romi! :bigblue::da:

 

I veliki grese :)

 

 

Сад играју Белгија и Потругал (не сад, сигурно је снимак). Поређали се, иду химне, прође белгијска, приказују португалски тим и пустише "Боже правде"!!! :) :) И даље се смејем...

 

Ionako ce jednog dana sve to biti Srbija :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koji je zvezdi "bratski" klub Liverpul ili Mancester?

Ниједан. Са Јунајтидом смо добри јер су изгинули враћајући се из Београда... А ја сам увек мрзео Јунајтид, а навијао за Сити... И ЈТД је као више католички,а Сити англикански...

 

А најбољи нападач ког сам у животу гледао је Бобо.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...