Jump to content

Derbi Utakmice


Frankenchrist

Recommended Posts

  • Replies 6.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Мислим да смо причали о Ђоковићу, али нисам сигуран. Најсигурније је да пљујемо Партизан, за то увек имам инспирацију. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ух, како ћемо да вас кидамо ове сезоне, нисте никога довели, а сви ретарди вам остали...

 

Него...

 

1 Federer, Roger (SUI) 7290

2 Nadal, Rafael (ESP) 5225

3 Djokovic, Novak (SRB) 3310

4 Roddick, Andy (USA) 3230

5 Davydenko, Nikolay (RUS) 3185

6 Gonzalez, Fernando (CHI) 2780

7 Gasquet, Richard (FRA) 2220

8 Robredo, Tommy (ESP) 2200

9 Blake, James (USA) 2075

10 Berdych, Tomas (CZE) 2045

 

1 HENIN, JUSTINE 4457

2 SHARAPOVA, MARIA 3678

3 JANKOVIC, JELENA 3241

4 KUZNETSOVA, SVETLANA 2978

5 IVANOVIC, ANA 2898

6 MAURESMO, AMELIE 2424

7 WILLIAMS, SERENA 2380

8 CHAKVETADZE, ANNA 2221

9 PETROVA, NADIA 2002

10 VAIDISOVA, NICOLE 1973

 

Пре ће се Јелена попети на прву него Новак на друго, али шта ћеш, живот је курва. Јелена би могла на прво после АО следеће године.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Priča o tenisu ?

 

:lol:

 

Inače toteme bio onaj moj post kad sam napljuvao one teniserke zbog visine :)

 

Jeebiga kad sam mali komplex :lol:

 

:pivopije:

 

---malo off-a -----------

 

Izbrisani su u mojoj graffiti temi tkođe neki postovi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ko te slagao za kup uefa????

 

:lol:

 

Šalim se.. imate realne šanse da uđete u kup uefa,(imate dosta bodova) kao i da dođete do npr 1/8 ili 1/4 finala. Kad igrate sa strancima, ja sam uvek uz vas. Osim toga, to donosi i bodove Srbiji, tako da nemam ništa protiv toga da dogurate daleko..

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Мислим да смо причали о Ђоковићу, али нисам сигуран. Најсигурније је да пљујемо Партизан, за то увек имам инспирацију. :)

 

Koga kad nema nikog!

:) :)

 

jug.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa dobro, nije da nisu dovei pojačanja...

Biće bolji sigurno sledeće sezone.

 

Inače kod nas onaj Rumun otkazao..

Malo mu kao.. derpe

 

Možda Ljuboja dođe na pozajmicu, a trebali bi još neka pojačanja da dovedemo..

 

sve u svemu, nećemo biti loši uopšte, makar i ovako ostalo.

Sve preko je bonus.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Samo dan pošto je predsednik FMP Železnika Nebojša Čović najavio da će Zoran Erceg sigurno igrati za selekciju Srbije, selektor Zoran Slavnić je rekao da među reprezentativcima neće biti Tadije Dragićevića. Dragićević je najavio da neće igrati za univerzitetsku selekciju Srbije a Slavnić za 'Sport' izjavio da je krilni centar Crvene zvezde "automatski izbačen" iz državnog tima.

 

"Dragićević neće snositi nikakve konsekvence osim što će biti izbačen iz obe selekcije," rekao je Slavnić za 'Sport', "Pravda se umorom i ima neke probleme sa klubom. Sve smo uvažili ali od igranja za reprezentaciju nema ništa. To je bila logična, automatska odluka."

 

Slavnićeva ideja bila je da Dragićević radi sa univerzitetskom selekcijom do 19. jula, i da u sastavu najboljeg tima ostane do kraja, a da, u slučaju da se ne nađe na spisku putnika za Španiju, igra na Univerzijadi u Bangkoku.

 

Posle 'precrtavanja' Dragićevića sa spiska, selekcija Srbije ima još jednog visokog igrača manje pa beogradski sportski dnevnici najavljuju proširenje spiska.

 

"Tačno je da ću proširiti spisak, najkasnije do kraja sedmice. Očekujte bombu," rekao je za Sportski žurnal Zoran Slavnić.

 

++

 

Ovaj k'o transfer da najavljuje bem ga mlohava. Taman se vrati Erceg, ovaj otera Dragicevica..braaaavo kralju!

 

 

 

And Kesar vishe nije u Partizanu, shteta, nadao sam se da bi taj preuzeo "glavnu stolicu" kada Dule ode...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...