Jump to content

Derbi Utakmice


Frankenchrist

Recommended Posts

  • Replies 6.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

A koga volis?

 

"Taко, тако, нек оде Хајнце, па да доведемо неког нормалног левог."

 

Mislim da je odgovor na tvoje pitanje lezi u ovoj recenici...Manchester i smrdljivi englezi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Shamandalie:

 

11.avgusta u Firenci ce igrati prijateljsku utakmicu Fiorentina i Buducnost.

 

je li potvrđeno ovo?

 

pošto znam da je prvo kolo prvenstva tog dana, i da će valjda da pokušaju da odlože utakmicu zbog puta u Firencu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

fino bi bilo ...

 

Inače Varvari za revanš na Poljudu očigledno neće naći prevoz... Nikome od prevoznika iz Crne Gore, Srbije i Makedonije ne pada na pamet da ide na "ekskurziju" u Split... Veliki minus :(

No, nadam se da će dosta momaka u sopstvenoj režiji poći na meč...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fudbaleri Crvene zvezde pripremaju se za prvi (možda i najvažniji) meč ove sezone, ali kako trenutno stvari stoje, veća prepreka od estonske ekipe Levadija, može da predstavlja nikada gori travnjak na stadionu Crvene zvezde. Načet koncertom Zdravka Čolića, teren koji je godinama bio sinonim za dobru drenažu i travu na našim prostorima, dokrajčen je visokim temperaturama koje su pogodile Beograd prošle nedelje.

 

Najgore je pogodjen deo ispred gola na južnoj tribini gde se trava bukvalno samo nazire, ništa bolje nije ni po bokovima gde je zbog velikih vrućina trava spržena (nisu pomogle ni prsaklice,ni zalivanje):

 

" Prošao sam mnogo loših terena u karijeri, ali ovako nešto još nisam video. Zaista je u katastrofalnom stanju. Imaćemo problema da razvijemo pas igru, ali očekujem da ćemo se ipak dobro snaći" rekao je u ponedeljak na konferenciji za novinare Igor Burzanović.

 

Utakmica Crvena zvezda – Levadija igra se u sredu od 20 i 15, ostaje da se vidi da li će nikad gori teren uticati na igru crveno-belih u prvom zvaničnom meču u novoj sezoni.

Зло и наопако.

Share this post


Link to post
Share on other sites

" Prošao sam mnogo loših terena u karijeri, ali ovako nešto još nisam video. Zaista je u katastrofalnom stanju. Imaćemo problema da razvijemo pas igru, ali očekujem da ćemo se ipak dobro snaći" rekao je u ponedeljak na konferenciji za novinare Igor Burzanović.

 

Hahahaha, mogu samo da zamislim kakav je teren kad je ovo rekao čovjek koji je do prije pola godine igrao po ovim našim livadama u Crnoj Gori :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...