Jump to content

Derbi Utakmice


Frankenchrist

Recommended Posts

  • Replies 6.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Tuga, da se to nije desilo, ne znam ko bi je ikada pobedio...

Нико.

Никада.

Штефи је била јака као кобила и имала и кефало али је Моника имала свега више него сви они у том тренутку.

И овако и онако, Моника остаје међу најбољим тенисеркама икада.

 

Evo vam malo Serene Williams, pa uzivajte u njenoj lepoti!

Чему ово?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Што се тиче Монике, истини за вољу, она никад није узела Вимблдон (ретардирани Енглези серу да ко не узме Вимблдон није велики играч), али оно што јој се десило је страшно. Касније су ту будалу пустили. Сигурно бих харала још пет, шест година.

 

Што се тиче Серене, она је мој калибар (што се величине тиче), носили би се... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Докићева није имала заштиту ни у једном тренутку свог живота,

Са једне стране алави отац, са друге алави момци, са треће алава федерација.

То није могло другачије.

Права особа, у право време али на погрешном месту.

Штета.

 

Mudro zboris

Share this post


Link to post
Share on other sites

Akseanosilas

pa ne znam, isao sam sa 15-16 godina na par zvezdinih utakmica, 1 u uefa kupu i 1 protiv partizana u fudbalu i kosarci. Skapirao sam da nije to za mene

 

Капирам и поштујем. Ја волим стадион и халу. У ствари, ја сам пасионирани навијач, све пратим...

Улазнице за ДК ће се ускоро пустити у продају, чисто да знаш...

 

 

Аха, знао сам да навијаш за Жлезду. Уби, уби, уби циганааааа... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aha... otac joj je najveci debil na svetu... ona je bila sa Vilnevom jel tako?

 

Није са Вилневом, са неким Хиспано-американцем, не сећам се са ким. Не пратим Ф1 откад је Сена погинуо.

Edited by Нежни Аксеаносилас

Share this post


Link to post
Share on other sites

Била је са Енрике Бернолдијем.

 

Koga je briga sa kim je ta grozota bila, sada bih ja mogao da kazem sa kim se parila komsijina krmaca, ako nekog zanima naravno :D

Ovo postaje kao Veliki brat

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zvezdini navijaci imaju srce, nikada svoj klub nisu napustili niti mu okrenuli ledja. A to sto o Firmasima pricate je smesno. Kod mene na poslu SVI navijaju za Zvezdu, a po potrebi i za Vojvodinu.

 

U zadnje dve godine se znacajno promenilo stanje u NSu. Npr. sigurno ces dobiti batina ako prosetas Grbavicom sa Zvezdinim salom,

ranije je bilo obrnuto. Firma je ce jos dugo, dugobiti smesna, najvise zbog toga sto ih je malo, a i fale im generacije.

Sve su to ili matorci(Stara Garda) ili klinci srednja skola, nema tu mnogo mase od 20-30 godina koja bi ozbiljno navijala.

 

A uvek smo vise naginjali na grobarsku stranu. Zna se da kada dodje Zvezda, firma i grobari zajedno navijaju, a recimo svi navijaci FK Novi Sad su u stvari grobari(sa Detelinara).

 

 

PS ajde vi moderatori sto visite na ovoj temi malo urgirajte za podforum sport. :bigblue:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Мени је Серена сасвим ОК, није одвратно црна већ је чоколадна што је ОК, макар мени. Такође, лепо је грађена, има добро дупе, фине груди. Фаца је мало ово-оно, али јеб'га, не може се имати све као Ивановићева...

 

Што се мера тиче, сасвим у реду...

 

Height 5' 9" (1.75 m)

Weight 135 lbs. (61 kg)

Share this post


Link to post
Share on other sites

ranije je bilo obrnuto. Firma je ce jos dugo, dugobiti smesna, najvise zbog toga sto ih je malo, a i fale im generacije.

:

 

Fali njima nesto drugo, nije sve u brojnosti, Firme ima vise nego UF i Zemunaca pa su ovi mnogo jaci...

 

 

Da nece mozda negde da me saceka onaj Nacionalni stroj ili tako nesto?

 

Eto, stvarno ne znam odakle ti takvo ramisljanje :uhoh:

 

Ja mislio da ti otpevam par lepih pesama, sigurno bi ti se svidele :D

Edited by Strahinja

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...