Jump to content

Derbi Utakmice


Frankenchrist

Recommended Posts

Na konferenciji za novinare posle pobede u Rimu američki novinar Bad Kolins rekao je Jeleni: "Znamo da imaš stan na Floridi i mi u SAD stalno pratimo tvoje rezultate i napredak. Oduševljeni smo i voleli bismo da te vidimo kako igraš pod našom zastavom. Kod nas je tenis u zatišju i bilo bi idealno da te vidimo u svojim redovima."

 

Jankovićeva je odgovorila da će i dalje igrati za Srbiju, kao i da je veoma ponosna što jedna tako mala država ima tri igrača u singlu i jednog u dublu u samom svetskom vrhu.

 

"Naša zemlja je mala, veličine Akademije Nika Bolitijerija, ali bolji smo od svih vas", rekla je Jankovićeva.

 

B O G I NJ A

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Replies 6.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Da stvar bude gora pacijent je to izjavio pre samo 4 meseca kada je valjda i svakoj budali bilo jasno da ce vrlo skoro zavrsiti na ovim pozicijama.

Mada, meni je drago kada vidim da dosta nasih zapadnih suseda dolazi tamo da ostavi pozitivan komentar na racun naseg tenisa, to je ok i svaka cast tim pojedincima.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da stvar bude gora pacijent je to izjavio pre samo 4 meseca kada je valjda i svakoj budali bilo jasno da ce vrlo skoro zavrsiti na ovim pozicijama.

Да, да, и ја сам се томе смејао. Ако те не мрзи и ако имаш времена, иди на Спортнетов тениски форум и погледај шта су неки идиоти писали пре само годину дана (и како сад ћуте јербо се остварило све чега су се плашили)...

 

Mada, meni je drago kada vidim da dosta nasih zapadnih suseda dolazi tamo da ostavi pozitivan komentar na racun naseg tenisa, to je ok i svaka cast tim pojedincima.

Слажем се, има их и то је лепо. Опет, обрати пажњу на чињеницу да Бле92ов "братски" (у смислу да има онај мали мени са линковима) Индекс не објављује вести ос ВТА такмичењима, нити о АТП такмичењима, а Б92 ми пише о томе да Анчић неће играти на РГ, као да ме заболе...

 

Поред тога, на Б92 има пар сјајних ликова који коментаришу тенис, понекад кад прочитам, помогне ми да употпуим слику о мечу који сам одгледао, тачније, толико неке ствари објасне до танчина да се запитам шта сам ја то гледао... :)

Edited by Нежни Аксеаносилас

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jao citao sam sve to davno iako u principu izbegavam jer ne podnosim dobro komentare koji odisu cistom mrznjom.

Za Ancica i Ljubicica stvarno ne mogu nista ruzno da kazem, kao i za njihovu tenisku publiku, da li je zbog njihove teniske tradicije ili sta vec ali oni su Djokovica lepo ispratili u Umagu i ono...

Koji su nickovi ljudi koje citas na b92?

Edited by marcoman

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma ne obazire se na te"prst u oko" komentare,to je njihova kompleksaška priča,i što n vole da mi

uspemo u nečemu,pa makar to bio i hokej na travi...

Samo ih iskuliraš i time pokažeš svoj i njihov nivo.

 

Mislim...

 

Kad bi se opterećivali time,bili bismo gori nego oni.

 

:pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jao citao sam sve to davno iako u principu izbegavam jer ne podnosim dobro komentare koji odisu cistom mrznjom.

Мене та њихова мржња забавља, морам ти признати, одем тамо да се исмејем.

 

Za Ancica i Ljubicica stvarno ne mogu nista ruzno da kazem, kao i za njihovu tenisku publiku, da li je zbog njihove teniske tradicije ili sta vec ali oni su Djokovica lepo ispratili u Umagu i ono...

Мене, искрен да будем, та двојица не интересују уопште. Ћелави је догурао до трећег места освајајући турнире по земљама трећег света, при том, искористивши затишје у квалитету играча (не рачунам неприкосновене Федерера и Надала). Кад је Љубичић прешао 3000 поена? Анчић такође. Но, њих на страну. Што се тиче публике, чуо сам да су у Умагу били коректни. Не знам како је било Типсаревићу сад у Загребу. То је и нормално понашање, трпљење, толеранција што би рекли. Да они играју у Бгд-у не бих ни ја звиждао и викао "стоко усташка", али не бих ни навијао за неког од њих, далеко било. Такође, да је Ђоковић победио Љубичића у Умагу, не верујем да би то било како је било...

 

Koji su nickovi ljudi koje citas na b92?

Допадају ми се Џонијеви коментари (осим оног неутралног будалесања (што разумем јер он коментарише и на Спортнетовом форуму па ако би му неки коментар имао националну конотацију, тамо би га на нож дочекали) и оног лика који се представља као Тенисер.

 

То су ликови које читам на спортском порталу Б92, нисам члан форума, само бих се нервирао да јесам.

Свакако, спортски портал Б92 пратим јер је апсолутно најбољи у земљи, као и у окружењу, као и због непревазиђеног Туте Бугарина који је, на жалост, проредио коментарисање.

Edited by Нежни Аксеаносилас

Share this post


Link to post
Share on other sites

nesto sam krenuo da kucam i sad nemam pojma...

ali "Ćelavi" ahahaha

 

Није то ништа, у интерној комуникацији са једним пријатељом, такође љубитељом тениса, користим(о) термин "Ћелепуш"... :)

 

Гледам сад листу, ни крив ни дужан скочио на седмо место. Аферим!

Edited by Нежни Аксеаносилас

Share this post


Link to post
Share on other sites

То су ликови које читам на спортском порталу Б92, нисам члан форума, само бих се нервирао да јесам.

Свакако, спортски портал Б92 пратим јер је апсолутно најбољи у земљи, као и у окружењу, као и због непревазиђеног Туте Бугарина који је, на жалост, проредио коментарисање.

Istina, ja pratim njih i Mondo Web Portal. Odlichne su im teme za vece tekstove, skoro je bila opisana katastrofa Leeds United-a.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sanjao da ce Milan da dobije 2-0,dva penala,prvi u 1 min,a Van der Sar brani za Liverpul :bigblue::rolleyes: ,ruzan san .

 

Ipak mozda uplatim 1000 din na Milan cisto da lakse prebolim eventualni poraz Liverpula.

 

Napred Dzerard!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislio je na fajnal for...

 

Cigani, kada ste i u kom sportu nesto uradili u Evropi u poslednjih par godina?

Partizan u fudbalu bio u Ligi sampiona, posle toga prosao grupu u kupu uefa, u vaterpolu smo vec drugu godinu zaredom medju 8 evropskih ekipa(ove godine mozda i na fajnal for), u kosarci ove godine medju 16(nedostajala su dva poena tj. sudije nas pokrale protiv Olimpijakosa da odemo medju 8). Sta ste vi uradili poslednjih par godina u Evropi?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sanjao da ce Milan da dobije 2-0,dva penala,prvi u 1 min,a Van der Sar brani za Liverpul :bigblue::rolleyes: ,ruzan san .

 

Ipak mozda uplatim 1000 din na Milan cisto da lakse prebolim eventualni poraz Liverpula.

 

Napred Dzerard!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

 

U je, ja nikad ne bi igrao protiv Zvezde ili Juventusa :) :) :) :)

 

----------------------------

@Strahinja, post se odnosi na to, da me je bas briga da pratim partizanove utakmice

Edited by SHABANCINA JEE!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Govnjivi LIVERPUL???

 

Brate-smešno...

 

******** liverpul koji je 5x bio prvak evrope...

 

********Zvezda koja vam je trn u oku zbog toga :)

 

...

Edited by Shamandalie

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovde ima bas zanimljivih poredjenja :)

 

Partizan da nije bio sampion Srbije, ne bi igrao Ligu sampiona u Fudbalu, kao ni u kosarci, vaterpolu, jer su takva pravila ako niste znali :D

 

Liverpul nikako nije prvak Engleske vec godinama ali je sigurno jedan od najvecih evropskih timova, sigurno da 345 puta vise vredi 3. ili 4. mesto u Engleskoj nego 1. u Srbiji , na zalost :cry:

Ali boli me uvo za Liverpul i sve evropske/svestke klubove, samo jedan klub, samo Partizan :evotigana:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...