Jump to content

Derbi Utakmice


Frankenchrist

Recommended Posts

  • Replies 6.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

С каквим ми Индијанцима играмо, утакмица високог ризика а они довели 10 пандура, приближиле навијаче на 10 метара, терен као ливада, благе везе немају, навијачи им се не чују, немам појма како је могуће да су наши унели онолико бакљи, ограда висока метар...

А што се испромашивасмо, цццц....

Добри су црнци, само да се не зајебавају, а повлачим реч кад је Јоветић у питању, биће опасан играч...

 

Све у свему, "још једна победа Партизана".

Share this post


Link to post
Share on other sites

Зета добила неке Литванце 3:1 кући пре два дана.

 

Иначе, нисмо ми били толико сјајни колико ови дебили везе немају.

Edited by Axeanosilas

Share this post


Link to post
Share on other sites

Нерешено.

 

Једним навијачу Партизан ампутирали два прста (вероватно је почушао да дигне и узврати онај "топовски удар" на почетку), више њих добило камен у главу и тако то. Са фудбалског и навијачког аспекта - две победе.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hajduk je nikakav, mogla je Budućnost dobiti 3:1 da u napadu nemamo budalu koja trči sama ispred gola i "prima" loptu koja se odbija pet metara od njega :(

 

Gol Hrgovića...odavno nisam vidio bolji...

 

http://www.youtube.com/watch?v=F2L6GOUcxfA

 

http://www.youtube.com/watch?v=wsyVoZT16k0

 

ps - Zeta je dobila 3:1 i ako se ne desi neko čudo u revanšu, idućeg mjeseca u Podgoricu dolaze Glazgov Rendžersi...

Edited by [kinetic]

Share this post


Link to post
Share on other sites

glorious victory :rockdevil: Gledah zakljuchno do 5:0, mislio sam da ce i jos vise da ih na pune ali i ovaj rezultat je...dovoljan :)

 

 

BTW Napredak u Superligi! Hellyes..doduse ja necu imat' rol'ko prilika da gledam..al kad god budem u ksa..svratice se na stadiona..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sto bi Delije koji qrac isli da preglaju Hrvate na Partizanovoj utakmici....eeeeeeeeeeeee

 

 

Ionako....ono su sve bili loodaci iz Republike Srpske....dosle vodje iz Beograda + 1 bus.....i udri sine !!

 

Najjaci je bio onaj lik s' slikom Ratka Mladica !! :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

BTW Napredak u Superligi! Hellyes..doduse ja necu imat' rol'ko prilika da gledam..al kad god budem u ksa..svratice se na stadiona..

 

Napokon da se vrate velikani...jos samo da upadnu Radnicki Nis,Radnicki KG i Spartak i da nam liga lici na nesto...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Да Раднички КГ вреди ком курцу не би био у Српској лиги Запад и играо са Слогом из Бајине Баште :) следеће сезоне. Усто важи и за Раднички, град има преко 350000 становника и не могу да среде један једини јебени клуб већ две деценије. У првој лиги играју најбољи, мени Бежанија смета само зато што је класични мафијашки клуб који намешта резултате, продаје играче, а после ништа не уради у Европи и сјебава национални коефицијент. Та иста сјебана Бежанија би отресла Раднички(е) горе него ми Свињски. Што се тиче Спартака, зар тај клуб и даље постоји?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...