Jump to content

Derbi Utakmice


Frankenchrist

Recommended Posts

  • Replies 6.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nisam neki fan Stankovicu ali mislim da nije bas fer.

Ko ne vidi da se Stankovic trudi i da bi voleo da da gol za repku iz sveg srca - taj mozda misli na nekog drugog Stankovica.

On se bori i trudi, meni je to dovoljno, drugi trebaju da postizu golove.

Nemam sta da mu zamerim, mislim da je covek na svom mestu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Krilni centar Pamese Dejan Milojević po drugi put ove sezone postao je nosilac titule najkorisnijeg igrača (MVP) kola španske ACB lige!

 

On je u prvu pobedu Pamese u novom šampionatu, 98:90 protiv Alikantea, "ugradio" 23 poena, pet skokova i četiri asistencije, dok je Vule Avdalović postigao 20 poena. Na drugoj strani je mladi Nikola Vasić ubacio 11 koševa.

 

Nad dvojicom naših internacionalaca u sastavu Pamese načinjeno je ukupno 19 prekršaja, a Milojević je sa linije slobodnih bacanja bio nepogrešiv (12-12). "Srpski Barkli" zaslužio je 33 indeksna poena, što je najbolji individualni učinak na svih devet mečeva četvrtog kola.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zasto debili? Iskazali su svoj stav. Ljudi misle da ovaj polu-igrac uzima mesto nasim mladim igracima i na ovaj nacin su pokazali svoj bunt. Da li se recimo sankcionise forsisanje levice na utakmicama?

kao prvo to nisu ljudi vec balavurdija od 14,15 godina koliko sam cuo

 

kad sam cuo za to,prvo sam se smejao,babe sasile unucima od carsava neke kapuljace a ovi umislili da su kju kluks klan-stvarno debilno

 

i sam neverujes da su to razlozi zbog kojih su ga vredjali,da je dao 5 golova opet bi isto prosao

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moje misljenje je da je ova "akcija" Ceta protekla u stilu "Mi smo pokretne mete". Lepo kaze drug Strahinja..ne radi se to tako. Inace, momci nisu bas tako mladi kao sto si cuo icon_wink.gif

 

A sto se tice camuge..Ne treba nam! Nismo dosli do te mere propadanja da ce nas polu-profi camuge spasavati.

 

Inace, camuga je imao neku raspravu sa navijacima na proslim utakmicama..pa se ovo izrodilo iz toga.

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Čačanska policija saopštila je da je nakon utakmice, koja je odigrana u subotu na čačanskom stadionu, uhapsila osam navijača, sedmoricu Čačana - Dragana D. (22), Slobodana G. (23), Jovicu R. (23), Gorana P. (32), Miloša V. (26), Zorana V. (28) i Marka S. (18), kao i Branka N. (32) sa prebivalištem u Prištini.

 

Dakle, nisu bas tako mladi icon_wink.gif U svakom slucaju, privodimo raspravu kraju...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...