Jump to content

Kućni ljubimci & životinjsko carstvo


Wise Owl

Recommended Posts

Бар има око... И опоравиће се сигурно... Моја кучка је стара, Машаааааааа :sad:

Него, шта бих ја дао сад да имам неко маче...

 

Ako ti treba mace obrati se Dejanu iz 'NOA'-a, ili mi posalji pp, pa cu vas povezati.

Mislim, pomogla bih ti ja i bez njega, nego mi nemamo azil, neprofitabilni smo skroz, tako da nemamo para za azil, ali 'NOA' moze da ti pomogne, definitivno!

Edited by Nimfadora

Share this post


Link to post
Share on other sites

Slatki su :D Mi smo danas vodili Toshu(kornjacu)u setnju ,u parkic ispred zgrade ....bas je uzivao na suncu :D ...

Joj, i ja bih voljela mog Pabla malo da prošetam, ali ne smijem, još je mali, pa je rizično. Ali čim napuni godinu, otići ćemo malo pored mora :D Kako je reagovao? Vjerujem da si ga i ranije šetkala, pa me zanima...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Joj, i ja bih voljela mog Pabla malo da prošetam, ali ne smijem, još je mali, pa je rizično. Ali čim napuni godinu, otići ćemo malo pored mora :D Kako je reagovao? Vjerujem da si ga i ranije šetkala, pa me zanima...

Stvarno je uzivao :da: isli smo negde popodne,plus nikog nije bilo u parku pa je nesmetano setkao...svi smo se super proveli :D Znas sta Tosha posebno voli-na patosu u dnevnoj sobi drzimo stonu lampu koju predvece ukljucimo ,Tosha obozava da stane ispod (bas ispod sijalice gde najvise greje)i digne i noge i ruke uvis(to treba videti) i u stanju je da tako sedi satima,bas se vidi da uziva:D mi imamo obicaj da kazemo Tosha se sunca :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tosha obozava da stane ispod (bas ispod sijalice gde najvise greje)i digne i noge i ruke uvis(to treba videti) i u stanju je da tako sedi satima,bas se vidi da uziva:D

To i moj radi, samo u vodi. Jednom nožicom uhvati stijenu, kako bi održavao ravnotežu, a ostale 3 uvis, kao neka balerina (s tim što balerina nema 4 noge :)). Tako je jednom i zaspao :) Juče sam se šetkala po obali, kako bih mu pronašla neku novi stijenu. Ovu je prevaziš'o, koliko je velik. Našla sam predivan kamen koji ima ogromnu rupu u koju će Pablo moći da se uvlači i izvalči po želji, i da juri ribice koje planiram da kupim uskoro. Na forumu www.kornjace.net imaš svašta nešto u vezi sa kornjačicama, ali bukvalno SVE što te zanima. Tamo sam, recimo, saznala za pravljenje tzv. pudinga za njih, pa ću ovih dana da krenem da mu spremim to. Ne jede biljnu hranu uopšte, a trebala bih već da počnem, dovoljno je velik. Jede li tvoj Toša biljke?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Radije bih voljela da mislim da je sam pojeo nešto, pa se otrovao.

Znaš, biće ti lakše ako se fino isplačeš. U principu, posle par dana ćeš biti bolje. Tako to ide kod ljudi ;) Jeste da ne bih trebala sada da se šalim, ali zaista tu ima istine. Ne znam šta ćeš sada, ali ne bih ti preporučila odmah drugog mačora...

Edited by Kokopelli

Share this post


Link to post
Share on other sites

To i moj radi, samo u vodi. Jednom nožicom uhvati stijenu, kako bi održavao ravnotežu, a ostale 3 uvis, kao neka balerina (s tim što balerina nema 4 noge :)). Tako je jednom i zaspao :) Juče sam se šetkala po obali, kako bih mu pronašla neku novi stijenu. Ovu je prevaziš'o, koliko je velik. Našla sam predivan kamen koji ima ogromnu rupu u koju će Pablo moći da se uvlači i izvalči po želji, i da juri ribice koje planiram da kupim uskoro. Na forumu www.kornjace.net imaš svašta nešto u vezi sa kornjačicama, ali bukvalno SVE što te zanima. Tamo sam, recimo, saznala za pravljenje tzv. pudinga za njih, pa ću ovih dana da krenem da mu spremim to. Ne jede biljnu hranu uopšte, a trebala bih već da počnem, dovoljno je velik. Jede li tvoj Toša biljke?

Hvala za sajt :mrgreen: sad cu da ga proucim,ovo za puding me bas zainteresovaalo.Sto se biljaka tice Tosha voli jedino zelenu salatu

Share this post


Link to post
Share on other sites

jeste... Raki...

izgleda da ga je neko otrovao... ni veterinar mu nije mogao pomoci...

jos uvijek ne mogu da vjerujem da ga nema

 

Idi na www.zivotinjsko-carstvo.com, izaberi opciju forum ('oni su sa one strane duge'), tamo ces naci mnogo vise saosecanja, i ja sam samo uz njih uspela da prezivim, kada je umr'o...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Да.

 

Иначе, кад се већ прича о тровању. Мени су отроваи једног мачора. Плакао сам пар дана и бил спреман да сломим руку оном ко је то урадио. То је био најпаметији мачор кога сам икада имао...

Edited by Аксеаносилас

Share this post


Link to post
Share on other sites

kitty_by_CrvenaBestija.jpg

 

Ovo je bilo moje malo mezimce, doduse ne kod moje kuce, ali sam ga obozavala! Udari ga je auto i nije prezivelo!

A ljudi zaista znaju biti okrutni sa trovanjem zivotinja, pre nekih mesec dana njegova mama je otrovana! Tacno da ih pohvatas i polomis im i ruke i noge :mad:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...