Jump to content

Kućni ljubimci & životinjsko carstvo


Wise Owl

Recommended Posts

et Dead Man Walking

 

Pa pravo da ti kažem ne pričam nešto mnogo sa ljudima :lol:

 

Pa to što te komarci vole znači ili da si krvna grupa koju oni obožavaju (nulta čini mi se, malo me paćenje zeza, godine šta ćeš :D ) ili znači da smrdiš :mhihi:

Privlači ih npr miris znoja ili određenih preparata za kožu...

Ja sa njima nemam problema, rekla sam im da me ne diraju i da ih zauzvrat neću spljeskati i sada smo ok. :bigblue:

Share this post


Link to post
Share on other sites

@ Tanya

 

 

Pa ni ne morash, ko jebe ljude... :)

 

Ionako se vi zhenske pre ili kasnije svejedno udate sa konja :lol:

 

ovaj...:) :)

 

Ajd keve ti reknesh im i mene da ostave na miru. Izludeh! Ajd dacu ti zeca! :D

Ma nije moguce da me napadaju ako smrdim, chim se napijem od neke zheste svi komarci u sobi pocrkaju... :)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Izvini gazda, necemo vishe... :)

 

Опростићеш ми (не мислим ништа лоше), али прво што ми је пролетело кроз главу кад сам прочитао ову реченицу је некакав Циганин, шеф оркестра, кога је особа која наручује песме напичкарала јер много греше... :):)

 

Без зезања, немојте више, данима причате о томе да ли са животињама треба причати и да ли је то нормално...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Опростићеш ми (не мислим ништа лоше), али прво што ми је пролетело кроз главу кад сам прочитао ову реченицу је некакав Циганин, шеф оркестра, кога је особа која наручује песме напичкарала јер много греше... :):)

 

Без зезања, немојте више, данима причате о томе да ли са животињама треба причати и да ли је то нормално...

 

 

U tom smislu je i bilo napisano... :):)

 

Nego da ne oftopichim vishe...

 

 

 

Jel zna ko dal bi falilo shta hrchku da ga stavim u akvarijum? :lol:

 

Mislim ne sa vodom, nego u prazan akvarijum, imam od 90l pa sam hteo da metnem neshto u njega...

 

Chime se ta chuda hrane? Kolko mi para treba mesechno? Al ja ga ne bih puno tovio, bar ne do pred Bozhic... :)

 

Ozbiljno pitam!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moram jos malo da dosadjujem sa macicima :wub:

Sta sad 'oces, kevo?

http://img444.imageshack.us/img444/290/img1067ur4.jpg

 

Maca maci gwize wep

http://img444.imageshack.us/img444/8650/img1069vh3.jpg

 

Drevni sukob izmedju psa i macke. Pretpostavljate li sta je posle bilo? :mhihi:

http://img444.imageshack.us/img444/9773/img1080ki8.jpg

 

Svi joj se svalise na grbacu...

http://img444.imageshack.us/img444/8376/img1086gg7.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa... slazu se... dokle god kucov igra kako macke sviraju :):)

Salim se, savrseni su. Cuvaju/hrane/lizu jedni druge, a zimi svi spavaju na psu :mhihi:

 

 

 

Kad pomenuh hranjenje, bas sinoc je kuca ulovila misa (jebiga, nisam uspela da ga spasem :sad:) i dala ga macicima! :blink: :blink: :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jako mi je slatko kada se mace i kuce lepo slažu, zbog onih tripova da su oni u večitoj svađi...

 

Ha, ha i moja Maza je donela juče negde iz komšiluka živog miša i nije ga pojela nego ga je dala ćerki, kao ova je trudna njoj je potrebniji. To je jako čudno za Mazu, nikad do sada nije delila plen sa nekim :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hmmm nisam čula to za vegeterijance...

Sumnjam da je istina, mada i oni mogu da biraju šta će jesti tj kakav ukus krvi vole :lol:

Ja lično nikad ne bih pila krv vegeterijanca :puke:

Zezam se, moguće da fali krvi nekih sranja koje oni vole, čim ishrana nije normalna menja se organizam...

Share this post


Link to post
Share on other sites

et Azaralena

 

Uh pa sad... :D

 

 

Joooj danas sam u parku srela divnog malog psića, iz daleka sam posmislila da je veverica koliko je mali :lol:

Neki pikinezer šta li je, ali je tolikoooo sladak! :wub:

Kad sam završila sa maženjem i tepanjem i krenula kući, počeo je da cvili i da trči zamnom.

Pa sam se rastužila i vratila se da ga mazim još. :lol:

Preslatko stvorenjce!

Edited by Tanya

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sinoc mi se pojavio macak, nakon cetiri dana. Sav jadan i bedan :( A toliko je mrsav da mu se vide rebra i karlica kroz dlaku. Nema ni jedan deo koze citav :(

I ne znam koji mu je ku***! Hteo je napolje cim je jeo! :udri: NE MOZE, BRE!!! LEZI TU I CUTI!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...