Jump to content

Kućni ljubimci & životinjsko carstvo


Wise Owl

Recommended Posts

I tako...

Poklonih sinoć mače, jer su ga ove moje crne terorisale nenormalno. :(

Sada ima novu porodicu :bigblue:

Živi u kući sa velikim dvorištem, sa njim su još 2 mačeta i jedna velika cica i svi su je super prihvatili, jurcaju po ceo dan :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sinoc nestalo struje,i odjednom pocnu psi da laju.Malo dalje neki cudan zvuk dopire do moje sobe i pocnem da se tripujem.

U jednom momentu kapija je tako jako tresnula da sam mislio da se neko slupao.Izadjem sa baterijom kad ono kod kapije krv i tragovi odece.

Sta bi,neko je preskocio kapiju i dohvatio ga pas,ne znam sta mu je pocepao ali se sigurno nije lepo proveo kada mu je pustena krv

Share this post


Link to post
Share on other sites

U jbt :no:

Našao je u koju kuću će da upada :lol:

A kucovi trčkaraju pušteni non-stop?

Pa kako ulaze ljudi kod tebe?

Zvone, pa čekaju da ih sve zavežeš tj pozatvaraš? :)

 

A znači nije bilo struje?

Ja ostavila komp noćas uključen po običaju, a kad sam ustala nije radio. Pretpostavila sam da je to u pitanju :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da,i onda ih zatvorim kada neko dodje.Doduse samo velikog treba da zatvorim,za sada.Za par meseci cu morati jos neke pogotovo sto treba jos jedan ruski terijer da mi stigne iz bugarske u skorije vreme.

 

Izbila je neka havarija,ceo grad nije imao struje,sada ovde gore kod mene nema vode,ovo je da poludis...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne u džungli, na divljem zapadu. :mhihi:

Šta se sve po Vš dešava...

Pustiti kucove da trčkaraju po dvorištu je najmanje što treba uraditi da ti razni idioti ne bi upadali u kuću...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kad sam bio 8. razred,bila je pljacka u kraju i lopovi lepo krenuli kuci.Naidje na njih patrola u civilu i oni krenu da beze kroz komsiluk.U mojoj basti su izgubili novcanik.

Tada sam imao ludog snaucera,i sad situacija:desetak policajaca preskace kod mene kapiju,zalaje snaucer i svi se polomise da pobegnu iz dvorista.

Smejao sam se kao lud to jutro.

Za nekih mesec ipo dana ocekujem leglo fox terijera,znaci opet ce biti ludnica.

Mada najvise iscekujem jos jednog malog 'rusa' kojeg cu bogami debelo da platim(oko 500 evra)

 

Edit:

Vrsac je postao grad sa visokom stopom kriminala,a obzirom da nema mozda ni 40 000 stanovnika ovo je za nas i previse.

Haha ne znam dal si videla tu kod bahusa kako je lik preksinoc otkinuo 2 znaka i razbio one betonske kante.Ja sam bas u tom momentu prolazio i pobegao.Lik je bio u komatoznom stanju...

Edited by Kgb Terrier

Share this post


Link to post
Share on other sites

Leglo fox terijera?

:veseli:

 

Čoveče biće ti puno dvorište :lol:

 

To veče sam taman stigla kući kada je taj lik napravio haos. Inače živim jednu ćošku od Bahusa, tako da sam odmah čula šta se izdešavalo. Podivljali ljudi totalno... :no:

Share this post


Link to post
Share on other sites

A sad nesto potpuno drugacije - morski prasici :) :)

Epizoda : veliko kupanje

 

A to ste me stavili ovde?

 

IMG_0126_resize.jpg

 

Je li?

 

IMG_0128_resize.jpg

 

A stooooo?

 

IMG_0131_resize.jpg

 

Mrrrzim vas.

 

IMG_0133_resize.jpg

 

Ne diraj me po guzi!

 

IMG_0134_resize.jpg

 

*mif!*

 

IMG_0141_resize.jpg

 

*Veeeejiki mif!*

 

IMG_0147_resize.jpg

 

Ova Marina bas ne ume da slika

 

IMG_0149_resize.jpg

 

 

Posebno je dobar dijalog!!!

 

Inace vrh je za jedno malo dlakavo morsko prase!!!!!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala, hvala :wub: Shishana je, inace ima duzu dlaku sa strane i na guzi :D

Skroz je cudno, do skoro nisam videla ni jedno slicno na netu, posto nije cistokrvno dugodlako (errrm da, cistokrvno u nasem Zoo vrtu, kako da ne :) ). Ovo drugo sto sam uzela je izgledalo vrlo slicno dok je bilo malo ali je poraslo u kratkodlako. Nisam ekspert da prepoznam pa to ti je :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Нисам видео ове фотке, баш је леп тај твој пацов. Јуче је нека клинка из комшилука донела морско прасе код мене, мачор је прво гледао, после пар минута је почео да њушка и онда је кренуо зубима на врат, да дави наравно... Нисам га пустио иако сам желео...

Сад сам, враћајући се кући, срео јежа. Био је на прометном месту и сигурно би га нешто убило, преместио сам га и сав се избо... :)

Јежеви причају овако - фт, фт, фт... :) :) :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da se poprisetimo nestalih postova...

Je l' neko video one zivotinje za udomljavanje? Na Slaviji? Na stanici 31? Kod parkica? U malim kutijama? I kutijicama? :wub::lol:

 

 

Takodje, vidividividiiiii kako smo pooooorasli! :veseli:

img1161gx5.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...