Jump to content

Kućni ljubimci & životinjsko carstvo


Wise Owl

Recommended Posts

@ Tanya

Ne, nije oslabila :wub: Vec neko vreme macici jedu pravu hranu. Ali ih mama voli punopuno :wub:

 

@ Dead Man Walking

Po mom dosadasnjem iskustvu, sisace oni jos par godina ako im se pruzi prilika ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

@ Tanya

Ne, nije oslabila :wub: Vec neko vreme macici jedu pravu hranu. Ali ih mama voli punopuno :wub:

 

@ Dead Man Walking

Po mom dosadasnjem iskustvu, sisace oni jos par godina ako im se pruzi prilika ;)

 

 

Naravno, sisaju dokle god ih majka ne otera od sebe :lol:

Moja mačka je imala ćerku koja se omacila u isto vreme kad i ona, tj postale su mame istog dana (kako ovo tupavo zvuči) i onda je ta odrasla ćerka sisala kod Maze sa mačićima, a njeni mačići su sisali kod nje...

Zamršeno i totalno bolesno...

:mhihi:

Ali imam snimak toga čini mi se... Koji je to vozić bio :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

:) desi se `daj sta das`, valjda? :D

 

ili ono, gledas koliko buduca mama moze mlijeka da napumpa.. pa kontas o parenju i tako to :)

 

 

joj ogavne li slike..

Edited by blondie

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sta se tada dogodi? :confused:

 

Схватиш да се веће груди углавном опуштају, да су порнићарке превара и схватиш да је још пре пет година требало да престанеш да се ложиш на сисе, а почнеш да се ложиш на дупе јербо се исто лакше одржава и теже опушта...

Edited by Аксеанoсилас

Share this post


Link to post
Share on other sites

Схватиш да се веће груди углавном опуштају, да су порнићарке превара и схватиш да је још пре пет година требало да престанеш да се ложиш на сисе, а почнеш да се ложиш на дупе јербо се исто лакше одржава и теже опушта...

 

 

 

jebote, sto sam ja omasila poentu :)

 

 

inace, ne slazem se s ovim gore, aman zaman nikako..

 

 

 

da se vratimo na temu.. imadoh brigu o gajbertu i lili... govna posrana, prvo smrde, drugo imaju buve, trece - stalno mi se gube i ne znaju kuci da se vrate.. ne kapiram da PAS moze btii TOLIKO glup..

da ne pricam kako su im kratke noge i kako su ruzni..

 

http://smg.photobucket.com/albums/v673/blo...nt=IMG_1652.jpg

 

 

 

a najgore.. ona hoda, i pisa svuda, a on za njom - polize ono sto je ona ispisala i onda se jebu po 2-3 minuta.. i tako cijeli dan.. brate, smucili su mi se..

Edited by blondie

Share this post


Link to post
Share on other sites

jebote, sto sam ja omasila poentu :)

inace, ne slazem se s ovim gore, aman zaman nikako..

 

Наравно да увек има изузетака, причам у своје име и на основу свог искуства.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...