Jump to content

Kućni ljubimci & životinjsko carstvo


Wise Owl

Recommended Posts

Morsko prase me vishe ne shisha. pre se trgne i skoci iz lezeceg polozaja cim me cuje a sad mu stojim nad glavom dok lezi potrbuske sve 4 rashirio :) ako, samo da se on vise ne plasi!

Dajte im brokole i sargarepu i jabuke i pomorandze i krastavac, to im je omiljeno. I izbegavajte hranu s dodacima bilo cega sto nije vitamin C. Uskoro cete moci mnogo vise da saznate o njima kod nas, ako ja i jos neko pomerimo dupe i napravimo sajt :wub::)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meне по цео дан прате два пса, луталице које су се настаниле испред моје куће, пошто на месту на којем је неко оставио леш мог старог пса којег је убио вилама остављамо храну. Мама неће ни да чује за неког новог пса, једноставно не би могла да га гледа, пошто би се сваки пут сетила старог..

Taj ko ti je ubio psa je teski debili.

 

Pre par godina na gradilistu u mojoj ulici, jedan kreten od majstora je bacio kuce sa najvise skele (4. sprat) samo zato sto mu je pojelo salamu. Posle 3 dana je pao sa iste te skele.

Edited by Divlji Tigar

Share this post


Link to post
Share on other sites

e vidish?.... to uopshte nije losha ideja..... I'm in..... :P

nema potrebe, imamo ekipu koja ce da pravi al trebace pomoc u smislu prisutstva srpskih prasica da ne bude bas sve na sajtu strano :D u fazonu slike, ime, nesto o njemu... :wub: da se vidi da i srbi imaju prasce :) :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Taj ko ti je ubio psa je teski debili.

 

Pre par godina na gradilistu u mojoj ulici, jedan kreten od majstora je bacio kuce sa najvise skele (4. sprat) samo zato sto mu je pojelo salamu. Posle 3 dana je pao sa iste te skele.

Добио је шта је заслужио. Не знам како неко уопште може да убије пса, па мени је то просто невероватно. Људе који убију било коју животињу бих кажњавао исто као оне који убију другог човека. Забранио бих и лов, јебем ти ум људи који се забављају убијајући немоћне животиње.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eh, ovo me podseti na stara dobra vremena! Bese to pre 17 godina. Bio sam mawi i bwazeno gwup :zuba:, te sam mucio zivuljke, bez ikakve svesti o njihovoj patnji. Jednostavno mi nije palo na pamet! :rolleyes: A onda mi je mati mila pokazala kako se one osecaju :wub::ph34r:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napokon pozajmih aparat da slikam moje crne lepote :D

 

l_14ebf9cb0a8437ea2f6a62eaba659a31.jpg

Maza mrko gleda unuče koje ne podnosi :)

 

l_d4a219082080a4be6ae059b1a48f2b4a.jpg

Ovde pokazuje stomačić (da, naravno opet je trudna)

 

l_da74b219889c6b2e1b575b0559014586.jpg

Devojčica spava sa sinom

 

A evo i glavne atrakcije :wub: :wub: :wub:

l_f3d7e5badc890fd3969260b60c28f814.jpg

Volim da pawam

 

l_233fe5a7b12cb8f970d3540b410819cb.jpg

Stalno me bude

 

l_4163d21a40fcd34dbe22732acacb5fe4.jpg

Pa onda neznam gde sam :ph34r:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Добио је шта је заслужио. Не знам како неко уопште може да убије пса, па мени је то просто невероватно. Људе који убију било коју животињу бих кажњавао исто као оне који убију другог човека. Забранио бих и лов, јебем ти ум људи који се забављају убијајући немоћне животиње.

Drago mi je da mu se vratilo.

Ja isto ne mogu da shvatim ljde koji ubijaju pse i zivotinje uopste.

Moja drugarica kada je ucila voznju je zakocila kada je videla psa na kolovozu, onda ju je instruktor pitao sledece:

"Sto si stisnula kocnicu glupaco jedna, sta i da si zgazila dzukelu. Glupa dzukela nema osecanja."

Ovo za kaznjavenje onih koji ubiju zivotinje je dobra ideja.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Shta mu je? Jel zaspo? :)

Odmara, čo'ek :)

 

Sta je to,engleski buldog?bar mi lici na njega iz ove perspektive

Jeste, jeste.

 

Jao što je divan :wub:

Sav je nabijen k'o mala loptica :lol:

Ne spava, onesvestio se, vidiš da je pored noge :)

Mala loptica je pleonazam, ali ipak super zvuči :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...