Jump to content

Kućni ljubimci & životinjsko carstvo


Wise Owl

Recommended Posts

Ma imao je losije noge kad sam ga dobio, samo je sada jos izrazenije. Dobio je tri inekcije kalcijuma plus neke tablete, valjda ce biti bolje.

Hvala svima na podrsci.

 

Biće bolje :da:

Nema na čemu, zato smo tu :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hrabar ti tata,a nespretno mače :D

 

Meni jako nedostaje Pablo :( Preselila sam se u Bgd, a nisam znala kako sa 160 i kusur litara akvarijuma, a da ga pravim ovdje, nema mjesta... Jgb... Zato sam ponela sve igračke u obliku kornjače koje sam dobijala prethodnih god dana :D Imam kopnene, sa Galapagosa, obične morkse, barske.. mamu, tatu, bebu... :)

 

Inače, Pablo puni jednu godinu 21. Idem za Bar 24-og, da mu instaliram novi akv i pravim tortu za rođendan :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hrabar ti tata,a nespretno mače :D

jok, obojica su manuti :):):)

 

Meni jako nedostaje Pablo :( Preselila sam se u Bgd, a nisam znala kako sa 160 i kusur litara akvarijuma, a da ga pravim ovdje, nema mjesta... Jgb... Zato sam ponela sve igračke u obliku kornjače koje sam dobijala prethodnih god dana :D Imam kopnene, sa Galapagosa, obične morkse, barske.. mamu, tatu, bebu... :)

 

Inače, Pablo puni jednu godinu 21. Idem za Bar 24-og, da mu instaliram novi akv i pravim tortu za rođendan :da:

 

zar ne mozesh da upakujesh u fensi pakovanje i poshaljesh busom or vozom ili najbolje kolima?

Share this post


Link to post
Share on other sites

jok, obojica su manuti :):):)

:)

zar ne mozesh da upakujesh u fensi pakovanje i poshaljesh busom or vozom ili najbolje kolima?

Pfff, nema šanse. Zamisli jednu staklenu stvar dugačku metar, široku i visoku pola metra, debljine 8mm svaka stranica. Em preteško za nositi, em kabasto, em što se ne smije desiti ni najmanje krhotina, inače mogu da se pozdravim s njim... A i kao što rekoh, ovaj stan nije velik za toliku stvar. Nažalost.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lemuri jesu divne životinje i ne bih da me shvatite pogrešno (svi vi koji ih želite za kućne ljubimce), ali stan/kuća nije njihovo prirodno okruženje i ako zaista volite te divne životinje, nemojte ih mučiti, time što ćete ih istrgnuti iz njihovih prirodnih staništa, da biste imali egzotičnog ljubimca (i ja sam htela da nabavim lasicu, jer je divna, ali sam shvatila da bi to bilo mučenje za nju)!

Ovo vas molim kao veliki ljubitelj i zaštitnik životinja!

Jer, kakve god uslove da im pružite, to nije njihovo prirodno stanište, niti su oni svikli na život sa ljudima, kao, npr. psi ili mačke...

Share this post


Link to post
Share on other sites

A skroz je zivahan, predivan, samo kad bi mu noge bile bolje, zbog njih ne moze dugo da se igra vec mora da sedne...

Kod veterinara je lajao kao lud, video u dvoristu macku i zapenio, jedva sam ga drzao. Macka ode pa se vrati a Vuk poludeo, ima strasan glas...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...