Jump to content

Kućni ljubimci & životinjsko carstvo


Wise Owl

Recommended Posts

Juce sam imala dozivljaj sa jednom kucom lutalicom.

Vracam se ja iz pozorista i cekam autobus, kad na stanici na onom za sedenje - kuca.

Preslatko kuce, sa najtuznijim ocima na svetu, i ja sama ko ludak je mazim i ono 'kuco mala, bubu, bebo' i tako to. I siv prolaze i onako je gledaju slatko i raznezeno a niko da joj da da jede ili slicno, a to je najumiljatije kuce koje sam videla, onao se skuplcalo i trese se od hladnoce, i ja debil, uzmem maramu svoju, skinem je i pokrijem kucu, ona se samo ususkala u to...jedva sam se odvojila od nje :cry:

Share this post


Link to post
Share on other sites

moje su machke malo naopachke. stoji tunjevina u porciji, ni da omirishu, kad sam sipala granule- opshte odushevljenje :) :) :)

 

nego, Marko macka je danas spashavao Alfreda Tupsona, poshto se ovaj popeo na shipku koja je nad ogradom na terasi (okrugla je i uska) i balansira, blesav. a marko mjauche i mjauche, i onda dodje kod mame i mjaooo mjaoooo i odvede je na terasu :):)

Share this post


Link to post
Share on other sites

paprikash, anyone? :P

 

 

 

medushi su ti zecovi.

Ta dva nisu zavrsila u paprikasu.

 

Aaaa, koji ludački pogled :) , a vidi dva praseta u pozadini :wub:

Ja vidim komada 5.

 

Prvi zečiji paprikaš koji sam skuvao u životu bio je od Drobikusovih zercova. On ih više ne drži, ali zato ih sad ja imam dvadesetak.

Boki, pobeze ti vecera. :)

 

mi vise ne gajimo zecove jerbo se svi emotivno vezujemo za njih, ukljucujuci i mog oca, koji je i egzekutor.

tako da nema vise zecijeg paprikasa. sad pravimo paprikas od machaka :P

Ja znam jedan veoma human nacin za ubijanje kunica. Bude mrtav u sekundi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

sad pravimo paprikas od machaka :P

Moraš me zvati jednom da probam. Kojekakva čuda sam jeo u životu ali mačketinu nikad. :icon_ne:

 

Ja znam jedan veoma human nacin za ubijanje kunica. Bude mrtav u sekundi.

Humanije je zaklati zeca kašikom nego ga polomiti preko kolena ko što ti radiš. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sta ti je alkohol, probudim se jedno jutro i vidim dve macke u krevetu. Tonija znam MOJA MACKA! A ova druga RUZNA KAO DJAVO! :) :) :) Okrenem prijatelje i kazu mi da sam mrtav pijan pokupio neku macku sa ulice, i da sam cak hteo i neko kuce da vodim ali od straha nije htelo da udje u taxi.

 

Tako da sad imam pored Tonija i ovu ruznu macku zvanu Juki, koja mi je prirasla srcu i ovde je vec tri nedelje. :) :) Nek ostane

l_878e9bfcdb0e8bebdea4c4589c385816.jpg

l_0193786c41f888b4f806f96c055625d6.jpg

Zovem je Juki ciganka :) :) :)

 

Nadam se da ce biti lepi na oca! :) :)

l_5f2ea890ae8688c73bb5c9b3c4e2e586.jpg

DSCN0872.jpg

Edited by Lemur padobranac!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...