Jump to content

Kućni ljubimci & životinjsko carstvo


Wise Owl

Recommended Posts

Ernest Of Blue Killarney,jedan od najboljih Fox Terijera u Srbiji i sire.Na svakoj izlozbi sudije su fascinirane njegovim dimenzijama i vec sam dobio gomilu komentara da se takav terijer jako retko srece.Kada bi bio na prodaju(a nije) 1000 evra iz cuga bi mogao da dobijem za njega.

Moram malo da se hvalim :):pivopije:

Image699.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

6 sada,za nekih 7 do 10 dana ocekujem stence fox terijera.A uskoro planiram i da kupim Lakeland Terijera.Isti kao Fox samo je braon boja.Svidjaju mi se te sitne ali dinamitne rase,Nemacki Lovni Terijer,Fox i Lakeland.Odlicni su lovci,kad nanjuse nesto u stanju su satima da laju i kopaju.

Dok su ovi ruski vec druga prica,to su ozbiljni psi za ozbiljne vlasnike.Nema zajebancije

 

ardynas_crew.jpg

 

Ako te ne mrzi pogledaj ovaj dokumentarac.

http://video.mail.ru/mail/youlka77/670/691.html

Share this post


Link to post
Share on other sites

kad nanjuse nesto u stanju su satima da laju i kopaju.

ово ко моји ортаци који раде на грађевини када прође кратконоги, дугодлаки 4. препек Секе Алексић.

да се тако, кинолошки изразим.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jel zna neko gde imaju povoljno da se pazare ona vratanca za kucne ljubimce (aka pet door) za macke u Beogradu?

Nasla sam u nekom pet shopu za 2000 din ali verujem da ima i dosta jeftinije.

U onom Fisherman's-u nemaju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Људи, шта да вам кажем сем ЧУВАЈТЕ ВАШЕ ЉУБИМЦЕ ОД КРПЕЉА !!! :da:

 

Огроман је проценат крпеља који шире разноразне заразе, у највећој мери пироплазмозу, а довољно да се закаче и ето белаја, јер они док заривају рилице, пљувачком преносе паразите који уништавају црвена крвна зрнца.

Период инкубације је јако кратак, 2-7 дана.

Јуче сам мом псу скинуо крпеља величине мањег зрна пасуља и тренутно га лечим, а да не говорим колико мојих пријатеља власника паса је имало исту муку од почетка ове године.

Користите Бајерову огрлицу или Фронтлајн као најбољу превентиву, али и тада се не либите да своје љубимце прегледате након шетње.

Из године у годину, све су слабије зиме, а крпеље управо хладноћа убија, тако да није чудо што их је све више!

А да не причам, што је ово потенцијални проблем и за људе, јер код људи изазива Лајмску болест ... :no:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ocerupas ga...

Inace moji psi imaju tu naviku da ubijaju jezeve.Preko leta kad ih ima dosta cesto ujutru u dvoristu lezi ubijen jez a polomljene i pocupane bodlje na sve strane...

 

To su ti terijeri,ne osecaju bol

Dog1-0705.jpg

 

jaaaaaaaaaaadaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaan :confused: :confused:

 

Jadan cuka...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...