Jump to content

Kućni ljubimci & životinjsko carstvo


Wise Owl

Recommended Posts

Awww isti moj Gari :wub: Prelep je :da:

Samo sto ovaj moj nije neki jebac, mnogo sam ga razmazila, pa je sad kako da kazem ... malko pickica :haha: Tuku ga drugi macori kad krene da trazi cicu :D Ali kad nema drugih macora onda on stupa u akciju :mrgreen:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovaj moj se tuce kao lud. Jednom se pokacio sa nekim mackom, mnogo vecim od njega. Ja izasao da ih razvadim, ovaj drugi krene da bezi, a moj se tu okurazi kad je video mene, pa opet napadne. I tako u krug, jedno vece sam vijao macore po ulici i razvadjao ih. :haha:

Edited by Sisus

Share this post


Link to post
Share on other sites

Haha strasno.

I ja ih razdvajam kad se tuku, nekad moram u pola noci tako u pidzami na ulicu da ih vijam :) :) :)

Ima nekih koji su slabiji od njega pa njih rasturi, ali jedan komsijski zuca se ne da. Dosta je stariji i iskusniji pa od njega jos nadrlja, mada kako je moj Gaga krenuo da se goji i raste, uskoro ce moci i njega da savlada, samo da prestane da bude tolika maza :) Mica moja mekana, samo bi se mazio :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eh pa prosao je i ovaj kosmar imanja zivotinje kojoj ne mozete da pomognete - odvela sam danas bolesno prase kod veterinara, izbodeno je i sad konacno klopa :wub:

Kaže se posedovanja. Imati je lepo, posedovati je uzvišeno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...