Jump to content

Kućni ljubimci & životinjsko carstvo


Wise Owl

Recommended Posts

мој не хрче, ал' чим се пробуди, дође до моје ноге, па до врата, седне и гледа у кваку

сам је научио да то ради кад 'оће напоље

Share this post


Link to post
Share on other sites

мој не хрче, ал' чим се пробуди, дође до моје ноге, па до врата, седне и гледа у кваку

сам је научио да то ради кад 'оће напоље

 

Boli tebe uvo, tvoj je fin. Moj macak krene da udara po vratima da ga pustim iz sobe, a onda dodje do vrata od terase pa ih izlupa k'o da je Dejv Lombardo, sve dok mu ne otvorim, Onda promoli glavu, izvali da je napolju minus 10, i vrati se kod mene u sobu. Deset minuta kasnije mora da proveri da za svaki slucaj ipak nije stiglo prolece na terasu.

 

74273_1688872543209_1354992_n.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

http://www.nadlanu.c...718338.143.html

 

Nije bas kucni ljubimac , ali je medeno .

 

mogu veverice da se drze u kuci, ali sam cuo da nije preporucljivo - navodno kad izadju iz kaveza nema sanse da ih vratis unutra, lete svugde po kuci i neuhvatljive su, a izgrisce sve sto je od drveta. mislim da su ih prodavali u balkanskoj ranije.

Share this post


Link to post
Share on other sites

a i stvarno bi bilo greota drzati vevericu u kavezu....

 

imam istog macora ko Srlandand, zajeban je skroz, isto otvara sam vrata i te fore, samo ne zivi u kuci nego gore negde u potkrovlju, uvek preko noci dodju tudji macori da ga tuku, da ne spominjem da mu uvek otmu hranu, a i treba kad je probirac :bigblue:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...