Jump to content

Kućni ljubimci & životinjsko carstvo


Wise Owl

Recommended Posts

ko je izmislio to sranje sa ''w''? :)

 

 

Moj pit bul je bio najjaci, jednom na pecanju je njuskao po travi i zabola mu se trokraka u njusku, kako sam plakao samo..bio sam mali a i on je bio jos kuce.. :icon_ne:

samo je jednom zacvileo i vec sledeceg trenutka kao da se nista nije desilo, nastavio je dalje da se igra :) sa sve novim pirsingom :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

хелрејзер. тако и делује, на слици је везан(а) дуплим ланцем и трофазним каблом за струјомер?

 

путинг шит ин електродистрибјушнс пенц синс '98?

Hahahaha :) Nije baš, al je jaka, kožni kaiš je pokidala a sobzirom da vuče kao tele, najlakše mi je na lanac. Sluša ali je kavgadžija. Treba joj par sati da se izmori :ph34r: Ima 10 godina a nije posustala snagom ni malčice. Ponekad se sumnjam da je nije neki vuk pravio :)

 

Dzukela?

Uf, to mi je više pogrdno, a i koristi se za oba roda.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Danas se pojavilo zuto kuce u mom dvoristu, na selu. :veseli:

Tj. moje dvoriste nije potpuno ogradjeno i vecim delom je travnata povrsina sa bastom i vockama, i ko zna odakle se pojavio :)

Napravio sam mu na brzinu kucicu, iz koje sad ne mrda, i samo jede, bas je alav. :D

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Danas se pojavilo zuto kuce u mom dvoristu, na selu. :veseli:

Tj. moje dvoriste nije potpuno ogradjeno i vecim delom je travnata povrsina sa bastom i vockama, i ko zna odakle se pojavio :)

Napravio sam mu na brzinu kucicu, iz koje sad ne mrda, i samo jede, bas je alav. :D

 

eeee super! :pivopije:

haha,sve ce ti iz'ede!

 

ja jedva cekam da se da odem u Cacak ovih dana,da se zezam sa mackom i ortakovim retriverom!

 

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...