Jump to content

Kućni ljubimci & životinjsko carstvo


Wise Owl

Recommended Posts

@Dead Man Walking

:P

 

Ništa me ne oraspoloži više od prizora neke životinje, nemam pojma zašto, koju god da vidim sva se ozarim :)

Svi mi kažu da sam trebala da budem veterinar, ali jbg ne podnosim krv, tako da nisam za taj poziv.

Jedini slučaj gde mi krv ne smeta je kada mi se mačka maci, tad mi ništa ne smeta, samo što ne skakućem oko nje od sreće!

:veseli:

Jbt rađanje novog života, nije to mala stvar :da:

Edited by Tanya

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Dead Man Walking

:P

 

Ništa me ne oraspoloži više od prizora neke životinje, nemam pojma zašto, koju god da vidim sva se ozarim :)

Svi mi kažu da sam trebala da budem veterinar, ali jbg ne podnosim krv, tako da nisam za taj poziv.

Jedini slučaj gde mi krv ne smeta je kada mi se mačka maci, tad mi ništa ne smeta, samo što ne skakućem oko nje od sreće!

:veseli:

Jbt rađanje novog života, nije to mala stvar :da:

 

Ti si potpuno luda... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da li neko zna kojim danima se poklanjaju zivotinjke na Trgu Nikole Pasica, odnosno kod Palate Albanije (od skora)...?

 

Inace ja imadoh jednog preslatkog seoskog macora, a pre toga 4 papagaja... Sve sam ih mnooogo volela... lutkice male:(

 

Ništa me ne oraspoloži više od prizora neke životinje, nemam pojma zašto, koju god da vidim sva se ozarim

 

I ja isto... cak mi zasuze oci... Divna stvorenja :wub:

 

Dakle, macor Tajdza

 

lutkicadq8.jpg

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Dead Man Walking

:P

 

Ništa me ne oraspoloži više od prizora neke životinje, nemam pojma zašto, koju god da vidim sva se ozarim :)

Svi mi kažu da sam trebala da budem veterinar, ali jbg ne podnosim krv, tako da nisam za taj poziv.

Jedini slučaj gde mi krv ne smeta je kada mi se mačka maci, tad mi ništa ne smeta, samo što ne skakućem oko nje od sreće!

:veseli:

Jbt rađanje novog života, nije to mala stvar :da:

 

Jel fatash Animal Planet?

 

Ti si potpuno luda... :)

 

 

Ona je........chudna. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Kgb Terrier

AAA kako je swatka!

To je Kiss jel tako?

Mišić prelepi, kako bih se ja igrala sa takvom lepotom!!!

Po ceo dan bi se jurcale :lol:

 

@Dead Man Walking

Ne gledam tv, i nisam čudna :razz:

Share this post


Link to post
Share on other sites

image356hw3.jpg

 

Da,ovo su zubi sestomesecnog steneta.Inace,vec sada ima vece zube od svoje majke.Bice zver od psa,svi joj to predvidjaju.

Za mesec/dva krecem na treninge sa njom:napad/odbrana,vidim da vec sad hoce da ujede a moj cilj je da je izostrim koliko god moze,ali naravno da bude kao i majka.Ostra ali poslusna.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Kgb Terrier

Uhhh, koji zubići :lol:

Pa iskreno Crna mi se više i sviđa :da:

 

@Mustang

Eto one jadne imaju volju, a ti nisi dovoljno posvećen!

Vidiš kako Kgb Terrier ima lepe planove za Crnu? :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

@R_a_S_a

 

Aj okači neku sliku, činčile su mi mnogo simpatične? :da:

 

 

Jel to pitanje i odgovor? :):lol: hahahaha

 

izvini al moram da te zezam... ;)

 

 

 

 

Inache me bash chudi shto su ti simpatichne. :) Tebi je i mravojed verovatno simpatichan... :)

 

 

...i nemam problem sa tim, samo primecujem ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jel to pitanje i odgovor? :):lol: hahahaha

 

izvini al moram da te zezam... ;)

Inache me bash chudi shto su ti simpatichne. :) Tebi je i mravojed verovatno simpatichan... :)

...i nemam problem sa tim, samo primecujem ;)

 

Nije, znam kako izgleda činčila (Torovog Kiša držim kao pozadinu na desktopu :) ) ali hoću da vidim i ovu, pa nije svaka ista.

 

A to što me zezaš mi ne smeta, pa šta drugo očekivati od čoveka koji ne voli grašak :P

 

I šta ti imaš protiv mravojeda? Baš imaju blentavu facu, ne možeš da se ne nasmešiš kad ih vidiš :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije, znam kako izgleda činčila (Torovog Kiša držim kao pozadinu na desktopu :) ) ali hoću da vidim i ovu, pa nije svaka ista.

 

A to što me zezaš mi ne smeta, pa šta drugo očekivati od čoveka koji ne voli grašak :P

 

I šta ti imaš protiv mravojeda? Baš imaju blentavu facu, ne možeš da se ne nasmešiš kad ih vidiš :lol:

 

 

da, zezam te jer si upitnik stavila na kraju... ;)

 

 

 

Ti cesh 100 godina zhiveti kad se tako stalno smjesh na sve! :)

 

Ja lichno obozhavam wombate! Zhelja mi je da nabavim jednog kad budem imao svoj stan! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Tanya

 

Pa dobro,kgb terijera ne mrzi...vredan momak...

 

Ja spremam neke ispite trenutno(neke sam polagao),tako da sam malo u cajtnotu ;)

 

Ma čim skupim neke parice,odo da im kupim neki veći akvarijum,bar 50-60L,pa će se druga pesma pevati(the trooper)

:):):)

Edited by Mustang

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...