Jump to content

Nba


Aurora Calerva

Recommended Posts

Rondo je postao kljucni igrac Bostona pored velike trojke. Imaju veci broj kvalitetnih igraca koji mogu da odluce,Klivlend se oslanja samo na Dzejmsa a Sek vise nije ni bleda senka od onoga sto je nekad bio. Mislio sam da ce Klivlend da uzme prsten, sad mi se cini da su Lejkersi ipak najblizi, mozda jedino Boston moze da im pomrsi racune posto imaju iskusnu ekipu i vec su uzimali prsten.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislis da Orlando nema nikakve sanse? po meni su i oni medju favoritima

 

Ne verujem, imaju do sada 8-0 ali ipak protiv za klasu losijih ekipa od ovih sto se bore za prsten. Videlo se i prosle godine da nisu dovoljno zreli. Doduse nisam ni jednom gledao Orlando jos od proslogodisnjeg finala. Lejkersi imaju sve, uigrani su, iskusni, Kobi i Gasol su u najboljim godinama...

Share this post


Link to post
Share on other sites

orlando je ipak malo bolji ove godine, chini mi se. nelson se pomamio, karter se super uklopio, pietrus kida kao sixth man, barns pogadja iz svih pozicija, hauard i luis standardno dobri. navijam za njih u svakom sluchaju.

ako ne orlando, voleo bih da boston uzme titulu. rondo je prelud.

 

http://www.youtube.com/watch?v=EgBxefhGaNs

 

:rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije Duncan, već Parker, koliko sam ja gledao, sudarili su se. :)

 

duncan ga je nabo laktom.

 

klivlend me totalno razočarao. džaba su dovodili i jamisona i diesela, ništa od titule ni ove sezone za brona. možda na leto menja tim? :uhoh:

 

orlando je mnogo bolji ove sezone. naravno, navija se za njih, ne mirišem ni lejkerse ni boston. ne zaboravite da imaju prednost domaćeg u odnosu na lejkerse u finalu.

o da, i ne zaboravite ovog thuga.

 

km.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

I tako će LBJ otići iz Klivlenda, nema teorije sa njima titulu da osvoji... Videćemo ko će ga potpisati.

sa njima nikada. preveliki je pritisak. :no:

možda će ga potpisati majami. mada, često su ga dovodili i u vezu sa niksima i netsima. lično bih više voleo da ga gledam u timu sa vejdom. :D a želja mi je da bosh potpiše za čikago. noah-bosh-rose. brate minli. :red:

 

morao sam da ukradem ovo sa jednog bloga, predobro je.

 

nash1.jpg

 

nash2.jpg

 

nash3.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma uzeće Seltiksi prsten, predosećam to. Imaju iskustvo (Garnet, Rašid, Alen, Pirs) i timsku igru

predvođenu sjajnim Rondom. Vreme je da Jezeraši prsnu k'o zvečke, dosta su se oslanjali na individualizam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Slično k'o sa Barselonom. Svi su u nekim godinama, osim Rubija, pa su opet najsnažniji kolektiv u Evropi.

Neće biti lako Keltima, onaj hibridni Orlando se izgleda nešto nameračio ove sezone. No, samo neka Neš i kompanija ispraše Holivuđane.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...