Jump to content

Nba


Aurora Calerva

Recommended Posts

drago mi je sto su suns-i izjednacili.mnogo dobro odigrala klupa juce,ako se ne varam 64 poena ubacila je druga postava.frye i dudley napokon proradili,ubadali su trojke kad je bilo najpotrebnije,dragic ludak igra sve bolje ,savrsena zamena za nash-a,svaka cast momku.

 

evo ga onaj prelud layup koji je obelezio vece po meni:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

drago mi je sto su suns-i izjednacili.mnogo dobro odigrala klupa juce,ako se ne varam 64 poena ubacila je druga postava.frye i dudley napokon proradili,ubadali su trojke kad je bilo najpotrebnije,dragic ludak igra sve bolje ,savrsena zamena za nash-a,svaka cast momku.

 

 

ovo. klupa i zona objasnili. fraj se u prva tri meca napromasivao ko nikad. dragic igra ko besan,

Edited by Milenko Tepic

Share this post


Link to post
Share on other sites

Joj, prvo Ričardson onu usranu trojku od table sa sredine, pa onda ovaj u poslednjoj sekundi... Inače, onaj Howard je povredio jedno 3 igrača Bostona, mnoge stvari mu se tolerišu, a pritom je mnogo jak fizički.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Orlando prosuo Boston. I to bukvalno. 4 igraca pod znakom pitanja za sljedeci mec. Suđenje katastrofalno.

 

http://www.opposingv...o-orlando-magic

 

 

 

@Trenje

 

kao i Šekilu nekad. Sječam se što je radio od Mutomba u onoj finalnoj seriji,svaki napad je bio s prekršajem,a nijedan sudije nijesu svirale.

 

 

 

Edited by In The Flesh

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...