Jump to content

Nba


Aurora Calerva

Recommended Posts

С тим што Вестбрук не игра 5 година. Тако да може и за Дјуранта да се каже да је.

 

А Брајант је курац константан, ако се мисли на проценат шута. Сваку другу шутне по више од 50 пута, нормално да ће бар трећина да му уђе.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sve vuče ka Djurantu, ali 6 poena na 3-point-shootouts je sramota. I Jao Ming bi ga dobio. Nema mlađih, Pietrus, Karmelo, Neš, Korver, Pirs, a i oni su postali kampanjci. Rouz i Vejd ne šutiraju više, izgleda da je Roj bio poslednji Mohikanac...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Сад гледам, које су све играчине биле тада драфтоване. Можда и најјачи драфт икада. Марбери, Ајверсон, Брајант, Стојаковић, Кемби, Ентоан Вокер, Самаки Вокер, Абдур-Рахим, Неш, Џ. О'Нил, Илгаускас, Фишер, Дампиер...

 

http://en.wikipedia.org/wiki/1996_NBA_Draft

 

 

Смешно.

 

http://en.wikipedia.org/wiki/1984_NBA_Draft

Share this post


Link to post
Share on other sites

stefan kari, sise. afijalo takođe. rajan anderson...

 

inače, neš je najbolji trojkaš i izvođač sl. bacanja u istoriji NBA. kada se gledaju procenti. :bigblue:

 

Za Nasha, ko zna jbt, ne znam kakav je njegov status u Finiksu, ali je sigurno da pizdi zbog tolike jadnosti ekipe u kojoj igra :mhihi: Ne verujem ipak da će ga Minesota uzimati, imaju dva sasvim solidna pleja, a verovatno je bolje dugoročno rešenje razvijati Rubia nego dovoditi još jednog iskusnog pleja, pored Baree :confused:

ništa, okončaće karijeru sa pacijentima, osim ako ne padnu neki mega trejdovi.

rubio nikada neće biti ni blizu po kvalitetu, ali njegova prednost je mladost, tako da minesota dobija stabilnog pleja na duže staze.

 

u finiksu treba kompletna čistka da se radi. čeninga fraja prekomandovati u cedevitu, čajldresa u kinu, a grent hil, uz svo dužno poštovanje, bi mogao da se penzioniše. prezasitio se čovek košarke, to je jasno kao dan.

majkl red je propao, ubile su ga povrede, dadli nije za startera, a hakim vorik je jedan običan cirkuzant. da ne spominjem ostale pacere za koje je jedan robin lopez gospodin čovek.

 

u principu, pored umetnika, jedino što vredi jesu poljski čekić i markif moris - koji ima potencijala da se razvije u odličnu četvorku.

ostalo - metla.

 

Сад гледам, које су све играчине биле тада драфтоване. Можда и најјачи драфт икада. Марбери, Ајверсон, Брајант, Стојаковић, Кемби, Ентоан Вокер, Самаки Вокер, Абдур-Рахим, Неш, Џ. О'Нил, Илгаускас, Фишер, Дампиер...

 

http://en.wikipedia.org/wiki/1996_NBA_Draft

 

markus kembi i kurt tomas su sada u portlandu, a krajem devedesetih su zajedno igrali u njujorku. :zuba: beše ono veliko finale kada su igrali sa san antonijom, sećam se kao da je juče bilo...

 

Bude nekad tih utakmica u kojima ekipe ponesu retro dresove, evo Raptorsi su pretprošle sezone čini mi se igrali u dresovima Toronto Huskies u ABA ligi, dok još nije bilo NBA.

 

100111torontohuskies.jpg

 

Mogli bi baš i da vrate dinosaurusa na dres, ono je bio čisti kult. Još gospodske štraftice na dresovima, uopšte mi nije jasno što ekipe to više nemaju na dresovima, koliko su samo lepši dresovi Magica uz taj mali detalj :da:

 

dobra im je i ova fora...

 

raptors_military.jpg?1324516517

 

pg2_raptors_camo_200.jpg

 

važno da nije JuEs armi.

 

 

elem,

govorio sam prošle sezone u par navrata da je filadelfijina budućnost.

dobar je to tim, mlad, za mene oni i minesota nisu iznenađenje.

Edited by vudurinator

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisam video uopšte taj vojnički, gde baš Bargnanija nađoše da nosi vojnički dres kanadske ekipe :haha:

 

Filadelfija je mnogo unapredila odbranu, to me prijatno iznenadilo, eno odjednom su najbolja odbrana u ligi. Bilo je priče kao imali su lak raspored, neće to biti tako protiv jakih ekipa, a onda dođe ovo sa Čikagom :mhihi:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne vidim zašto ne bi mogli. Brand je dovoljno kvalitetan da igra protiv Bosha (većina krilnih centara je takva btw, muahaha), Iguodala je dovoljno brz, dovoljno skočan da malo omete LeBrona, a ona gomila sitnih igrača Filadelfije će se već nekako nositi sa Wadeom. Problem Majamija je što nemaju tu dubinu koja postaje sve važniji faktor u uspehu jedne NBA ekipe. Poslednjih godina se sve više igra odbrana, pa se igrači sve više zamaraju i sve više je potrebno imati dugačku klupu sa dovoljno kvalitetnih igrača. Zbog toga ne treba da iznenadi uspeh Filadelfije, Hjustona, Denvera, ekipa koje nemaju superzvezde, ali zato imaju gomilu radilica i više petorki koje mogu da pariraju početnim postavama drugih ekipa, a da rastave rezervne postave ekipa koje imaju superzvezde :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

To je i Mita rekao početkom sezone, ne bi iznenadilo da neka od tih malih, levih ekipa uđe u finale. Al nije ni Majami toliko slab, oni prvi put posle 5-6 godina imaju klupu... Zabrinjavajuće je kad znaš više igrača Majamija nego Siksersa, Roketsa i Nagetsa zajedno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Više ih spominju i medijski su eksponirani :da: Ne znam da li ESPN, TNT i drugari ikada prenose utakmice Filadelfije. Sam Lou Williams (pored Jamala Crawforda jedan od 'onih' šestih igrača koji tako umeju da sjebu protivnika, i da to rade redovno) više vredi od pola klupe Majamija :haha: Ko je to na klupi Majamija toliko dobar igrač? Miller, Jones, drugari koji su klasični skok-šut i ništa više igrači. Haslem je OK kad je zdrav, ostali ništa posebno. Pored toga, Majami nema centra :mhihi: Elem, Williams, Meeks, Holiday, Young, Turner, jako jako zajebani igrači.

 

Sve u svemu, sutra ćemo videti kako Sixersi igraju protiv Majamija, a onda im slede Atlanta, Lejkersi, San Antonio, Klipersi, biće zanimljivo videti ih kako igraju, baš lepo raznovrstan raspored imaju :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koga boli uvo za TNT i ESPN. www.fromsport.com i ćao. :D Nije nego prosto imaju zvučnija imena, a Filadelfiju gledam kad god igra i Boston pa opet ne znam više od trojice. Strašni su. :) Kapiram da će ih jedino San Antonio pregaziti, a ostale dobijaju na keca.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...