Jump to content

Tattoo


blondie

Recommended Posts

Jes', a šta da rade oni koji ne mogu do Berlina, a žele dobar tattoo?

 

Ne vjerujem da je Srbija toliko loša, čak i ako ne poznaješ ljude. Moja drugarica je uradila tattoo prije 2 godine i boja mu je i dalje intezivna, a tattoo je i dalje lijep kao i 1. dana, a to je valjda najbitnije. On je radio po njenoj zamisli, bez crteža, iz glave. Neka vila je u pitanju. Pošto planiram da se častim za rođ tetovažom, mislim da ću taman kod njega i raditi. Pitaću je sjutra ko je tip, pa mogu proslijediti informacije.

Edited by Kokopelli

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jes', a šta da rade oni koji ne mogu do Berlina, a žele dobar tattoo?

 

Ne vjerujem da je Srbija toliko loša, čak i ako ne poznaješ ljude. Moja drugarica je uradila tattoo prije 2 godine i boja mu je i dalje intezivna, a tattoo je i dalje lijep kao i 1. dana, a to je valjda najbitnije. On je radio po njenoj zamisli, bez crteža, iz glave. Neka vila je u pitanju. Pošto planiram da se častim za rođ tetovažom, mislim da ću taman kod njega i raditi. Pitaću je sjutra ko je tip, pa mogu proslijediti informacije.

 

Falusova drugarica ti je pozerka i seljanka ,eto

da skochi u bunar i ti bi za njom :huh:

Edited by Rle

Share this post


Link to post
Share on other sites

Normalno je da je za neke komplikovanije stvari bolje ici preko. Cista statistika, ovde kod nas ljudi uglavnom nemaju para za neke vece radove tako da ni ovdasnji majstori ne dobijaju mnogo sanse za unepredjenje i vezbu takvih stvari. Zato Sloba i jeste najbolji, on je dosta radio van. Jebiga, practice makes it perfect...

No, ako je u pitanju nesto "obicnije" nema potrebe ici bilo gde, pravi majstori su tu.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

To stoji, naravno. Ako hoću tetovažu preko čitavih leđa, ne bih tek tako otišla kod prvog majstora na koga nabasam. Mada, ima i takvih slučajeva :) Ljeto je dokaz.

 

Kod mene je u pitanju najjednostavniji oblik tetovaže, tako da se ne plašim. Čula sam da dosta boli taj dio između vrata i leđa (pozadi), mada opet zavisi i od kože.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@ Kokopeli

Pazi da se ne ushinesh tokom tetoviranja, verovatno ces morati da drzis glavu pognitu na dole da se zategne koza. Ja sam tako sedela 9 sati posle sam isla ko baba ostatak dana :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Smorock: kapiram ja sto ne brises npr Rleta i Gojka, ove zadnje postove, al ako vec preciziras za sta je tema postavlja se pitanje sto ne brises? :D

 

shto je rle dosta kul i zna shta pricha , nije euforichan na umu oplodnja a ne sex , pricha istinu a ne folira , pokazuje vrline umesto tetove , chita knjie a ne stripove , slusha muzichare a ne lutke , uzbudjuje ga priroda a ne simboli i silikoni . uvek bio totalno troo , realno

 

shto se kaze , rodjen go uvek go i ishao , troo

Edited by Rle

Share this post


Link to post
Share on other sites

shto je rle dosta kul i zna shta pricha , nije euforichan na umu oplodnja a ne sex , pricha istinu a ne folira , pokazuje vrline umesto tetove , chita knjie a ne stripove , slusha muzichare a ne lutke , uzbudjuje ga priroda a ne simboli i silikoni . uvek bio totalno troo , realno

 

shto se kaze , rodjen go uvek go i ishao , troo

 

svaka te majka rodila,svaka te sisa dojila!

 

Rle je vazda cool,ja to odavno tvrdim!

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

To stoji, naravno. Ako hoću tetovažu preko čitavih leđa, ne bih tek tako otišla kod prvog majstora na koga nabasam. Mada, ima i takvih slučajeva :) Ljeto je dokaz.

 

Kod mene je u pitanju najjednostavniji oblik tetovaže, tako da se ne plašim. Čula sam da dosta boli taj dio između vrata i leđa (pozadi), mada opet zavisi i od kože.

 

 

 

sto si manje nervozna, manje ce da te boli. opusti se, nek ti pusti neku muziku sto volis (imas pravo na to, ko ti zabrani, nemoj da se tu tetoviras :D ), ako i boli, istrpi i nemoj mnogo da pricas da zaboravis na bol. iznerviraces majstora, a to nije dobro.

 

inace, izmedju vrata i ledja, koza treba da je deblja u odnosu na neke druge dijelove tijela, tako da nije strasno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

 

Мени је овај лик фасцинантан :) :

 

tattoo.jpg

 

 

Овај је веома close second:

 

29may29-the-cats-ass.jpg

 

 

 

А овакви бајковити мотиви ми се баш допадају. Само, овде ми се не свиђа ни тело, а ни место на телу где је тетоважа урађена. :unsure:

 

 

taesafairyrain.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Hm... ako je tet u pitanju ovo sto pise "Rain Delay" sa ovom crvenom sharom..... ne kapiram cemu ono palamudjenje tipa "BOLJE JE URADITI U BERLINU, NASHI NE ZNAJU DA RADE NEKE STVARI".... mislim ja nemam tetovazu, i laik sam za tehniku radjenja, ali ako kod nas neko ne moze ovo da uradi, onda jebes mi sve.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...