Jump to content

Tattoo


blondie

Recommended Posts

To sam naravno sve lepo proucio. Sanse da cu se jos razviti su 3%. To su mi doktori rekli. :da:

Nadam se da kontas da se to ne odnosi samo na visinu. :da:

Imam brata koji je do 20. godine bio nevidjeno mrsav a onda je oko 20. godine poceo da se razvija (naglo), vise nije licio na stap nego na muskarca. :haha:

Edited by Night's Blood

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aj bezi ili cu ti dati plus. To je moje misljenje, ne tvoje. :da:

Sigurno se necu tetovirati da budem kul. Mogu da kupim majmuna nkog da ga vodam po ulici i bicu kul. :udri:

 

Истину да ти зборим сумњам да имаш неки дубок смисао иза тетоваже. А и боли ме курац.

Mogu da kupim majmuna nkog da ga vodam po ulici i bicu kul.

 

То није кул. Посебно није метал кул.

Edited by Elitista u Povoju.
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Želeo bih da tetoviram dlan ruke ali na raznim forumima kažu da će se brzo skinuti a i da boli pod krv. Na drugim mestima kažu ljudi da im ostaje trajno ali da mora dublje da se ide a ovaj lik ( http://www.bme.com/tattoo/A20314/tatexper.html ) je radio nešto što ne kontam ali je izgleda uspelo. Moje pitanje je koji studio u beogradu bi ovo mogao da odradi?

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Zvanično sam postala ponosni vlasnik Kokopelli-a :wub:

 

Malo je boluckalo, nemam nimalo crvenila, reče mi tattoo majstor da imam jako kvalitetnu kožu za tetoviranje (koža mi teško crni) i da će boja kakva je sada ostati i kasnije. Fotkaću samo da nađem vremena. Naredni tattoo zakazala za mjesec dana :D Neka moja majanska sranja :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Malo ispod vrata, pozadi. Prvobitno sam htjela malo veću, visina cca 15cm, dužina 10cm. Onda smo stavili na moja nejaka ramena i shvatili da je prevelika. Smanjili smo je na visinu cca 9cm i to je to :D

Edited by Kokopelli

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala vam :pivopije:

 

A mi zalivamo prvom prilikom (čitaj: kada sladokusac ozdravi :haha: )

 

edit: nadam se da će to biti prije moje druge tetovaže. Ako ne bude, lele se nama, moraćemo dvije tetovaže da proslavljamo :haha:

Edited by Kokopelli

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...