Jump to content

Tattoo


blondie

Recommended Posts

no, ekstremi su dobri da nas drže pod kontrolom. :haha: :haha: :haha:

Lepo receno. :da:

 

 

U poslednje vreme nailazim na veoma zanimljive steampunk i biomech tetovaze.

 

steampunkoctopusNB1.jpg

tribal_steampunk_tattoo_design_by_Spiked_Fox.jpg

2530869969_1c04628d99.jpg

3373842784_07189bc168.jpg

Cipka izgleda prelepo!

 

mada mislim da je ovu neko vec kacio

cool_tattoo.jpg

 

@ Kokopelli

potpuno te razumem

haida+eagle+tattoo+idea.jpg

:wub:

Edited by Smorock

Share this post


Link to post
Share on other sites

kako volim jednostavnost, i kako ne želim da se odjednom istetoviram tj. nameravam da svoja leđa kontinuirano bojadišem, mislim da će nastavak "full back" projekta ići u ovom pravcu:

 

orange-circle.jpg

 

ili

 

shape-45.jpg

 

kako je existing tattoo crno-crvena, locirana na donjem delu leđa (visina 23 cm, širina 17 cm), novi deo bi se dao nakalemiti na gornji deo leđa, modifikovan tako, da se uklopi sa postojećim.

pa onda expansion za koju godinu ponovo... sve dok slike ne preuzmu kontrolu nada mnom. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cekam da odradimo ovaj full back pa da idem na levu ruku. Ona to jednostavno zeli xD Ali moracu bas dobro da osmislim to, jer vecina rukava i polurukava je uglavnom dyke-lookalike ili macho sto mi se ne svidja.

Ja se drzim crno/belog sveta, boje su divne ali ne dopada mi se ideja da budu na meni :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

čini mi se da će pored crne i crvene, zelena morati da se doda, zbog 0- znaka (trve or die :P), pa ću i ja tu završiti sa bojama. kod boja me prvenstveno nadražuje to što ne blede sve boje jednako brzo, pa je u mom slučaju crvena sada daleko slabija nego crna. u svakom sluačju nameravam da izbegnem to da mi održavanje tetovaže i re-inking oduzima previše vremena u budućnosti. hiiiiiiiiiiii. jedva čekam.

 

a propos rukava:

 

da, to će biti izazov. ali ćeš uspeti. trust meh.

Share this post


Link to post
Share on other sites

doživotni mosquito bite:

dragonfly.jpg

 

:haha: :haha: :haha:

 

lepo urađeno, ali moj, inače fleksibilni, smisao za humor ne bi podneo tako nešto.

 

@Smorock:

to što ima adamovu jabučicu ga, realno, ne sprečva u tome da bude kvalitetna gotičarka. :haha: :haha: :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

 

@ Kokopelli

potpuno te razumem

haida+eagle+tattoo+idea.jpg

:wub:

 

:wub: Kombinacija boja mi se sviđa i jes' da ljudima malo strašno izgledaju haidski simboli, ali šta sad... Sigurno ću uraditi jedan, samo moram da smislim šta. Najviše bih voljela tu majansku rečenicu na haidski način ali mislim da je to neizvodljivo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Ok je imati tetovažu (po mom mišljenju), ali do te mere stilizovanu da ne skreće pogled na nju odmah, nego da se tek posle uoči.

Da tetovaža prati formu tela, a ne da odskače (kao što je u 99% slučaj) i da vidiš prvo tetovažu koja strči, a tek posle obris tela.

 

 

^^

Share this post


Link to post
Share on other sites

Slucajno sam video da je otvoren nov tattoo shop u podzemnom prolazu pored doma omladine, lokal 15, nu (ili new) view se zove radnja, videh da je tatto majstor pokupio neku nagradu zbog tetoviranja (lobanja kao trofej) i ujedno je radio nekom liku ruku slicno ovome gore sa iskidanim mesom (samo sto ovo radi puma!), i plus uradjen Ghost Rider (marvelov strip junak) na stomaku tog klijenta, fino je izgledalo, glupo mi bilo da slikam coveka (tj. tetovaze) ali ako nekog zanima evo i broja telefona 322-8383, pa moze da kontkatira ili da se procunja dotle i da vidi lokal, a i ujedno tetovaze...

Edited by Internet Hate Machine

Share this post


Link to post
Share on other sites

... i da podseti da je krajnje vreme da srpska tattoo scena shvati estetsku prednost sencenja oko slike :haha: jbg to mi bas bode oci kad gledam sta neku tetovazu cini dobrom a bukvalno niko kod nas to ne radi. Kao i da crno bude potpuno crno, da se sa belom bojom na hajlajtima ne preteruje (mozda ste videli onu tetovazu Karadzica u tattoo magazinu, izgleda kao od masti izvajan :lol: i to nije retka pojava), da vise od pola njih ne treba ni da pokusava da radi portrete/zajebancije kao ono kidanje koze i sl :puke: Al za to nisu krivi majstori jer im musterije dolaze i ne bune se. Jbg ne znaju da moze bolje.

 

Meni se recimo najvise dopada kad ne rade prvo konture pa onda boje. Npr kao na onoj crno lila slici sto je Smorock okacila. Boja sama po sebi je sasvim dovoljna da se razgranici od kozhe.

Edited by MissionVao

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...