Jump to content

Vaš najveći blam


Wise Owl

Recommended Posts

Nije moj blam, ali prica je fenomenalna! :lol: Steta sto ne znate ovog idiota, o kojem pisem- to je najveci nerd na mom faxu, ne mozete ni da pretpostavite koliki je to retard... :no: Budala...Prvog dana na "svecanom doceku" (tada) nas brucosa je poceo da kenja o Aristotelu pred prepunim amfiteatrom, iako ga niko nista nije pitao...Od tada ga je cela moja generacija zvala "Aristotel"...Elem, Aristotel je toliko napredovao u nauci da je dosao do "zvanja" prezentatora, demonstratora (ili kako god da se to sad zove) na jednom predmetu. A ceo fax ga mrzi zato sto je kreten nevidjeni...I bio jednom kolokvijum iz tog predmeta, a on snimi neku mladju koleginicu kako ispred slusaonice ponavlja gradivo i startuje je...

Prilazi joj Aristotel:"E, cao, da te pitam- koliko si puta presla knjigu?"

"`Ajde, odjebi, streberu!"

 

:):):)

 

Da možda pri tom ne nosi naočari, šuška, priča jekavicom i voli da povremeno nosi gitaru sa sobom? :ph34r:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne, nego je plav, bledog lica na kojem se crvene stotine i stotine akni... :puke: I oblaci se k`o neki deda, ali fensi deda(!) :lol: - kosuljice, dzempercici, mokasinice... :lol: Sve u bez nijansama... :rolleyes: Fora je sto je dao svoj telefon i rekao mladjim koleginicama da ga slobodno zovu, pa da se prosetaju sa njim Kalemegdanom :uhoh: ...Ako ima nekog ko je na FPN-u, zna sigurno da je Dzamic u pitanju... :mhihi:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Čekaj, ti nisi na Filozofiji?

Pošto ima isti freak tamo, samo drukče izgleda. :):zuba:

 

kad sam bila na protestu na ff-u spazih jednog smesnog sa penzionerskim cvikerima, gotovo da mu je na celu pisalo da je kreLe. covek je bio smorio i pre nego sto je otvorio usta da prica... jel to taj isti? onako, malo ima stomacic ( :) ) i nosi neke dzempere i kosulje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odlicno! Znaci, znam koga da kontaktiram ako budem neraspolozena :)

Samo da ne na*ebe pre toga zbog svojih fazona :no:

:pivopije:

Sad je bas bio kod mene i igrao Need 4 speed i posizeo je! Samo da si cula te njegove psovke :):)

Evo nesto na racun italijanskog auta Fiata: Jebo te onaj najstariji italijan! Jebo te Djankarlo! :):)

A za Golf 5 kaze: Ama odjebi breee! Jebo te Gebels! :):)

To je samo mali delic svega...

:pivopije::pivopije:

Evo sad mi je smesno kad se setim..... :)

:pivopije::pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Skucam se ja sinoc u KST... Demonic neshto kasnio, Vojvoda takodje... I naravno, to je idealna situacija za blamove...

I prilazi mi neka devojka, onako lepushkasta, crnokosa, crne ochi, i tako te ostale lepote, i javlja mi se. Ja reko' ma nije meni, nekome ko je tu okolo mene... I sad devojka prilazi:"Je li bre, a shto ti necesh meni da se javish?" "Izvini, ali ja stvarno nemam pojma ko si ti..." "Ma ajde, nemoj da me zajebavash, nego si ti ljut neshto na mene ili shta?" "Aman, sestro, imash CRNE OCHI i CRNU KOSU, veruj mi, to bih zapamtio, jer se primam na crnke najvishe... Nemam dve blage ko si ti..." I u tom trenutku stizhe Celavi Mamlaz koji je rekao samo jedan komentar koji je objasnio sve:"Sine, otkad se ti deresh na bivshe ribe?!"

 

Auc, to je bilo bolno...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Skucam se ja sinoc u KST... Demonic neshto kasnio, Vojvoda takodje... I naravno, to je idealna situacija za blamove...

I prilazi mi neka devojka, onako lepushkasta, crnokosa, crne ochi, i tako te ostale lepote, i javlja mi se. Ja reko' ma nije meni, nekome ko je tu okolo mene... I sad devojka prilazi:"Je li bre, a shto ti necesh meni da se javish?" "Izvini, ali ja stvarno nemam pojma ko si ti..." "Ma ajde, nemoj da me zajebavash, nego si ti ljut neshto na mene ili shta?" "Aman, sestro, imash CRNE OCHI i CRNU KOSU, veruj mi, to bih zapamtio, jer se primam na crnke najvishe... Nemam dve blage ko si ti..." I u tom trenutku stizhe Celavi Mamlaz koji je rekao samo jedan komentar koji je objasnio sve:"Sine, otkad se ti deresh na bivshe ribe?!"

 

Auc, to je bilo bolno...

 

Brate sve si bolji i bolji! :):):pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Skucam se ja sinoc u KST... Demonic neshto kasnio, Vojvoda takodje... I naravno, to je idealna situacija za blamove...

I prilazi mi neka devojka, onako lepushkasta, crnokosa, crne ochi, i tako te ostale lepote, i javlja mi se. Ja reko' ma nije meni, nekome ko je tu okolo mene... I sad devojka prilazi:"Je li bre, a shto ti necesh meni da se javish?" "Izvini, ali ja stvarno nemam pojma ko si ti..." "Ma ajde, nemoj da me zajebavash, nego si ti ljut neshto na mene ili shta?" "Aman, sestro, imash CRNE OCHI i CRNU KOSU, veruj mi, to bih zapamtio, jer se primam na crnke najvishe... Nemam dve blage ko si ti..." I u tom trenutku stizhe Celavi Mamlaz koji je rekao samo jedan komentar koji je objasnio sve:"Sine, otkad se ti deresh na bivshe ribe?!"

 

Auc, to je bilo bolno...

 

ee, respect! ovo je OPAKA fora za bivshe ribe i kad si trezan, a kamoli za pjane...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest 10 dinara

Ocete blam? Evo vam dva komada inspirisana alkoholom.

 

nakon sto sam ubio povecu kolicinu piva i rakije sreo sam jednu ortakinju iz osnovne skole koja se jako obradovala sto me vidi.I ja onako pijana zivotinja uzmem pridjem(ona je sedela to je inace odvijalo u jednom parku u mom kraju) i ispirdim joj se u facu,zatim uzmem kamen pogodim ortaka u glavu i pobegnem kuci.

 

Drugi blam.

Vracam se iz neke kafane olesen od vinjaka i tekile(jebitacna kombinacija) i sretnem kevu od ortakinje i uvatim je za dupe.

 

pa sad vi vidite kako ja umem da budem pijan :)

Edited by 10 dinara

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ocete blam? Evo vam dva komada inspirisana alkoholom.

 

nakon sto sam ubio povecu kolicinu piva i rakije sreo sam jednu ortakinju iz osnovne skole koja se jako obradovala sto me vidi.I ja onako pijana zivotinja uzmem pridjem(ona je sedela to je inace odvijalo u jednom parku u mom kraju) i ispirdim joj se u facu,zatim uzmem kamen pogodim ortaka u glavu i pobegnem kuci.

 

Drugi blam.

Vracam se iz neke kafane olesen od vinjaka i tekile(jebitacna kombinacija) i sretnem kevu od ortakinje i uvatim je za dupe.

 

pa sad vi vidite kako ja umem da budem pijan :)

E batice svaka ti dala! :):):)

Pre par godina ja sam tako mortus pijan rekao jednoj ribi da bi je ....... u anal! :redface::udri:

Posle me bilo blaaaam!!! :udri::udri::redface:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ocete blam? Evo vam dva komada inspirisana alkoholom.

 

nakon sto sam ubio povecu kolicinu piva i rakije sreo sam jednu ortakinju iz osnovne skole koja se jako obradovala sto me vidi.I ja onako pijana zivotinja uzmem pridjem(ona je sedela to je inace odvijalo u jednom parku u mom kraju) i ispirdim joj se u facu,zatim uzmem kamen pogodim ortaka u glavu i pobegnem kuci.

 

Drugi blam.

Vracam se iz neke kafane olesen od vinjaka i tekile(jebitacna kombinacija) i sretnem kevu od ortakinje i uvatim je za dupe.

 

pa sad vi vidite kako ja umem da budem pijan :)

Kuku majko ti nis normalan :):)

A ja mislio da ja pravim sranja pijan

 

Letos sam na nekoj zurci uvatio jednu ortakinju za sisu, napominjem da sam bio bruka pijan, a sisa onako bas pozamasna. Samo me je odgurnula pa sam pao na neki kauc i zaspao. I jedno i drugo se dan danas pravimo da se to nije desilo :):):)

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...