Jump to content

Vaš najveći blam


Wise Owl

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

poslednji mada ni blizu najvecem

 

 

odemo nas trojica posle celonocne pijanke u striptiz bar na pice. posle jos par tura odu dva ortaka da kresnu neke prostitutke ja ostanem da zavrsim pice. posle nekog vremena pridje mi jedna, posto je skontala da sam ostao sam a i da imam kesa, i poce neku spiku. posle nekog vremena odem u WC, kad eto je ona iza mene i kuca na vrata sa sve umiljatim glasom i pitanjem treba li mi pomoc. naravno da treba i otvaram vrata od WC-a i pustam je unutra. kad je usla samo sam se okrenuo i nastavio da povracam, jer mi je bilo muka od neke poluzive pljeskavice koju sam izjeo pre toga. e sad najgore mi je bilo to sto je ta prostitutka ocekivala da zaradi malo vise kesa i cak me je zbog toga castila pivom (pretpostavljam da je zbog toga jer nisam tolika lepota da bi me zbog toga castila)

 

 

 

 

PS ne zamerite ako nije razumljivo, jer sam tek dosao odatle. a i posle tog povracanja sam popio jos par piva cekajuci da ortaci zavrse termin

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam pofrignuo na casu fizike ali me nije bio blam, ali sam bash uradio pos'o :D

Chulo se

 

Isto, još u osnovnoj :) Svi nešto seru, pričaju, čavrljaju, i pola sekunde pre nego što sam podrignuo, kad je već bilo sve spremno, svi ućute :) Nastavnica se samo polako okrenula od table ka nama, zgranuta :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovo sto sam pisao za profesorku je ocigledno izmisljotina. To je toliko ocigledno da stvarno ne razumem koji bi se moron nastavljao da me kritikuje. Lazem? Vauuu svaka cast provalili ste me. Hteo sam da vidim ko ce sve da bude retard i da me kritikuje. Svaka cast, pobedili ste.

 

Ahaha, jebote, taman sam hteo da kažem da se meni nešto slično desilo, ali ti si se zajebavao :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moj najskoriji blam - silazim nešto u pm rano ujutru, tipa pola 7, do prodavnice da tražim baterije za daljinac, i kažem "dajte mi balkalne aterije", i žena na trafici kaže "šta?" i ja ponavljam dvaput "pa balkalne aterije" :) Ova me gleda k'o tele... Tek sam posle skontao šta pričam :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

sto je blam ako prdnete ili podrignete na casu?ortak i ja to cesto radimo, sto na casu, sto na odmoru :) mada, cesce podrigujemo

 

Ali kad je profa jako strog, i uz to, i razredni staresina, vlada potpuna tisina...

I ti ga tad odvali, pa da vidis, da li je svejedno...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moj nastavnik matematike u osnovnoj je prdnuo na casu x puta. A bio je jako debeo i smesan pa je pokusavao to da prikrije kasljem i tim fazonima... :lol: Onda se normalno ceo razred komira od smeha, on nas lepo sve poizbacuje i svima lepo (sem njemu :twisted: )... :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...
Ja sam prdnuo gomilu puta.

Svakako nesto cime se treba diciti :confused:

Jedan od mojih osnovnoskolskih blamova je bio kad mi nesto opako nije bilo dobro,bas sam bio bolestan,i povracalo mi se,i potrcao sam ka WC-u ali prekasno,pa sam ubljuvao pola hodnika dok sam stigao do tamo....

Share this post


Link to post
Share on other sites

moj ortak se tako napio na zurci pa povracao drugarici iz razreda po sisama na kraju cetvrte godine,na kraju su se smuvali na jedno vece,kad se ona zaprala i presvukla...

Eh,da sam znao da to tako moze...

Share this post


Link to post
Share on other sites

...i?:D

I nista. Zakopcao sam ga kad sam usao u kola. :D

 

 

Ovo je old skul i samo molsi Boga nije video. :lol:

Jok i nije. Ma boli me tuki. Sve ostale pantalone su mi sa slicem na dugmad, jedino ove imaju rajsferslus, pa se desi da zaboravim da ga zakopcam. Jednom sam tako u busu primetio da mi je otkopcan slic. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...