Jump to content

Teretana & sve što uz to ide


Tatyannahhh

Masa ili definicija?  

62 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Steta sto nema neka riba ovde zaludjena za fitnes da je pitam valja li Easy Shaper

(znam gay je uzimati te TV sprave al ovo deluje jos i najbolje :P za nas zene). Kao dodatak vezbanju, kad vec imam viska vremena kod kuce. Edited by Double Fire

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne verujem da takve osobe koriste te 'radite-kod-kuce' sprave... Nije problem u tome da li je sprava dobra, vec da li cesh je uopshte koristiti.

 

Vecina ljudi misli da ce ushtedeti na vremenu i novcu ukoliko pochnu da vezbaju kod kuce, pa kupe sprave i tegove.

Retko ko od njih ih posle zaista i koristi koliko je zamislio. Evo, komshija koji je pre par godina kupio onu 'all-in-one' spravu koja je trebala da predstavlja kucnu teretanu, tu istu drzi u podrumu, jer prosto, nema volje da ishta radi dok je u kuci. Isti sluchaj je sa drugarima shto su nabavili tegove. Ne sete se da vezbaju redono...

 

Zato lepo kad odesh u teretanu, znash da nisi navratio da zabushavash vec odradish serije pa palish svojim poslom :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislila sam da cu se onim "kao dodatak vezbanju" ograditi od eseja na temu "sta mislite o kucnim spravama" :rolleyes::)

Ako niko nema komentar na konkretnu spravu (pod pretpostavkom da ce neko zaista vezbati a ne drzati je i trljati i zamisljati kako mrsavi) :) nek se suzdrzi :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hehe, nisam nishta ni rekao o tome shta mislim o tim kucnim spravama (ne pricham o chemu nisam upoznat). Jedino sam ti pomenuo situaciju koja se chesto deshava: kupi se sprava a zabatali vezbanje... Prihvati ili izignorishi - tvoja volja :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

тонус, добили су нови лат скоро :)

 

имаш код вука доле у метроу.

 

ја сам ишао месец дана у тонус ок је теретана, али ми је далеко и мало је женска, нема великих бућица. и има мало тегова али у суштини пошто сам ишао за џ било ми је ок. има и сауна и ђакузи.имају 2 трака за трчање, неке бицикеле неке муње нисам конзумирао много :)

 

а и то што се тиче леђа боље се распитај шта смеш да радиш и колико да се не распаднеш хаха :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

brate i mene ledja ubijaju. Tacnije , ne bole me toliko, vise je skolioza u pitanju...

 

Sranje, al dobro. Kapiram da me jedino pored vezbi za kicmu u domu zdravlja bazen neki moze izvuci...

 

I da. Obavezno obratite paznju na stopala, da svodovi budu ujednaceno krivi.

 

Ja sam imao tih problema kad sam bio bas mala beba, pa sam nosio gipseve na nogama i pola detinjstva ortopedske cokule...

 

Njesra, al sta ces.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja se lozim, da ponovo uzmem malo kreatina.. Imam kesu od kilo, jedva nacetu. Covece kako sam bolje radio sa njim.

 

Mogao bih opet samo 2 nedelje da uzimam isti, cisto malo da poguram :)

 

Ne znam, prestao sam da ga koristim jer sam primetio da mi je urin promenio boju u zelenu.

 

Hemija bre. Ali valja se po malo, po nekad :P

Edited by Nazzgul
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

брате јел тај трибулус утиче на потенцију???и јел имаш проблеме са бубуљицама од тога???

 

Hahahah sodome :) haahaah jebote ahAhahahaha sacu ti kazem nesto.Znaci sve to sto prodaju po radnjama tipa ULTRA MEGA GIGA MASL BIDER 70060564 je iskreno golo govno :).Znaci neke smejurija supstance koje nam prodaju za ogromnu kintu.Mislim ima to dobrih strana ali najbitnije od svega ti je ishrana.Ono cega bi trebao da se cuvas jesu "dodaci" kao sto su vinstrol,decabolin itd... ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Мој брат ради само склекове, згибове, трбушњаке и никада није користио ништа од те хемије. Очигледно је да му ни не треба, пошто је сваки пут кад одем кући све већи и већи, а мишићи су му јако лепо дефинисани. Није надуван али је јак к'о црна земља. Не разумем зашто људи користе те хемикалије.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Jebiga bitna je genetika i metabolizam.

 

Ja i dok sam uzimao kreatin i protein nisam uspeo da se ugojim, lai sam naprimer snagu povecao za oko 40%.

 

Elem, ako nekom treba tribulus neka se javi, dajem za male pare. :D

Kupio sam ga ali ga ne koristim, jer ne idem vise u teretanu pa da ne stoji.

 

Znaci BioTEch TRIBULUS , povecava nivo testosterona za 33% (valjda :)) 60kapsula.

Naravno - nov neotpakovan.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...