Jump to content

Teretana & sve što uz to ide


Tatyannahhh

Masa ili definicija?  

62 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Mislim da ti je ta sprava nepotrebna , ne mogu da kazem da je bacanje pare ako ces vezbati , ali za 80$ mozes kupiti dobru garnituru tegova ili naci majstora koji ce ti ugraditi u zid sipke za propadanje ili zgibove , koje , radi estetike mozes koristiti kao nosece za police .Ali kazem stvar izbora .

Na ovoj spravi mozes raditi samo propadanje (grudi , triceps) ledja ,sklekove i nesto malo noge , sa dve bucice i jednom ravnom sipkom mozes uraditi minimum po tri vezbe za svaku grupu misica , a cena ti izadje na isto ako ne jeftinije .

  • Downvote 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Bata Životinja

Hail, MissionVao je žensko, valjda :haha:

 

ko zna zašto joj treba ova sprava, ali slažem se da je preskupa, i muškarcima od nikakve koristi, jer cepanje je bolje od zgibova, a i manje opterećuje srce i kičmu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hail, MissionVao je žensko, valjda :haha:

 

ko zna zašto joj treba ova sprava, ali slažem se da je preskupa, i muškarcima od nikakve koristi, jer cepanje je bolje od zgibova, a i manje opterećuje srce i kičmu.

 

Pa znam , jel sam se njoj obratio kao da je musko ? Mislim da nisam .

Nije korisna (sprava) ni za zene/devojke , jer se bolji efekat , za manje pare moze postici sa tegicima i sipkom , ko drukcije kaze klevece i laze ! Ili jednostavno napraviti dve sipke u zidu , ili jos jednostavnije otici do igralista , tamo ima tih gvozdenih pizdarija koliko hoces .

 

 

Odgovor : verovatno u Srbiji nema ovakvih stvari , to moze da se uvali u SAD-u nekom pacijentu , u Srbiji na svu srecu tesko .

  • Upvote 1
  • Downvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Bata Životinja

haha, pa zašto minus za ovo? Vole te ljudi, Hail :haha:

 

da, nema ništa od tih kućnih varijanti, mada možda je devojci neprijatno da radi u testosteronima nabijenoj teretani, ali igralište je rešenje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jos najbolje da izadje na Tash posto kontam da joj je blizu pa da naplacuje pacijentima da je gledaju kako se znoji, to sigurno...

 

Realno, sem par likova koje srecem po NBGD ujutru tipa oko 6h nikog drugog nisam nikad videla da radi nesto u praku, ima suvishe kerova, dece i masturbatora.

 

Najbolje da nadje nekog varioca da joj to uradi, ne verujem da ce ovde to naci.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

jel, oni ljudi shto rade po teretana koje oni shkole imaju? trebali bi valjda da imaju neke faksove da su uchili sve o anatomiji i tako to valjda..

 

inache, tako ja uzmem gajbi da vezhbam vezhbu za unutrashnje grudi- obrnuti krosover. prichao sam ovde o tome mislim- kad legnesh na kosi bench tako da ti glava bude dole, i onda stavish iza glave kod poda ruku sa bucjkom u isti polozhaj koji se nalazi kad stojish i koristish krosover kablove, i onda vuchesh na gore ukoso- prema grudima. inache imam gajbi samo jednu bucjku, i radim prvo desnom rukom i tachno pogodim skroz donji unutrashnji ugao sise, bukvalno mi "iskochi" mishicj, kao da je neki novi mishicj, ja sav odushevljen kredem da radim isto levom rukom (bucjka je od 9 kila) i kako radim par puta da potrefim ugao da pogodim deo mishicja koji mi treba ubodem neki ugao gde mi onemocja ruka i padne sa tegom unazad do poda i iskochi mi rame :bigblue: vratio sam ga, al ono, boli i dalje kad ga pomeram malo vishe i kad sam dan posle toga uzo da krenem da radim sklekove chulo se kao neko grebanje iz zgloba :s pa bi da idem kod nekog shkolovanog da vidimo shta se tu desilo i kako to popraviti rolleyes.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ti školovani, oni ti se zovu fizijatri, toplo ti preporučujem da odeš kod nekog od njih, pa onda i do fizioterapeuta, ili do nekog dobrog ortopeda, npr. na Banjici.

Ako tražiš alternativne metode, potraži nekog pouzdanog "kostolomca", akupresuristu, ili kakvog Alena Čumka - ako si skroz trve...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da je Zoran živ ne bi ti tako pričao.

 

Ozbiljno sad, je l' ima ovde neko ko se dopinguje osim Mareta?

 

Matori nemoj da lupas o bockanju i kreatinu kad ne znas o cemu se radi.Kratin se ne bocka u misic vec se nesto drugo ubada ako o igli govorimo.I nije doping.

Ja ga ne koristim, nikada i nisam al imam druga koji pije Zorku Sabac pa on zna materiju.

 

Aj sad fino sta te zanima u vezi kreatina?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da je Zoran živ ne bi ti tako pričao.

 

Ozbiljno sad, je l' ima ovde neko ko se dopinguje osim Mareta?

 

Jbg, ja otisao u radnju i popricao sa likom, rekao sam mu da mi treba dobar kreatin, on mi lepo objasnio posteno, nema tu mnogo mudrosti. Uzeo sam najcistiji, platio vise i rezultati su odlicni. Uz to sam pio proteine, ukus jagode zakon. Mogu da pijem ko sok kako je dobar ukus, od kreatina sam skoro povracao. :haha:

Zaboravio sam naziv jbg, zavrsio sam sa tim pre nekoliko meseci..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Matori nemoj da lupas o bockanju i kreatinu kad ne znas o cemu se radi.Kratin se ne bocka u misic vec se nesto drugo ubada ako o igli govorimo.I nije doping.

Ja ga ne koristim, nikada i nisam al imam druga koji pije Zorku Sabac pa on zna materiju.

 

Aj sad fino sta te zanima u vezi kreatina?

 

Ovde čovek više ne može ni da se zajebava :icon_ne:

 

Zanima me šta da kupim do 2500 dinara, kao što sam već pitao, al ne znam kako možeš da mi pomogneš ako nikad nisi koristio. :smile:

Bacio sam oko na ovo, pojma nemam koliko je dobro.

 

Jbg, ja otisao u radnju i popricao sa likom, rekao sam mu da mi treba dobar kreatin, on mi lepo objasnio posteno, nema tu mnogo mudrosti. Uzeo sam najcistiji, platio vise i rezultati su odlicni. Uz to sam pio proteine, ukus jagode zakon. Mogu da pijem ko sok kako je dobar ukus, od kreatina sam skoro povracao. :haha:

Zaboravio sam naziv jbg, zavrsio sam sa tim pre nekoliko meseci..

 

Koliko si dao para?

 

Ja pijem Isobolic protein već neke 2-3 nedelje, ali kažu da treba uzeti i neki kreatin za pun efekat.

 

Koliko je generalno kreatin štetan za bubrege? Čitao sam svašta...nisam pametan više.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koliko se secam, bilo je preko 2000 sigurno, crna kutija. Uzeo u spensu.

 

Od kreatina mi je cesto bilo lose, bas ostavlja gadan ukus, pio sam vodu ko kamila, ali jbg. bio sam u fazonu cuti i trpi, sto brze to bolje. :haha:

Za te pare mozes kupiti kvalitetan kreatin, sto cistije to bolje, tako sam ja skontao. Nece te prevariti u radnji, samo pitaj.

Ne znam koliko je stetno, nisam se cak nesto posebno ni raspitivao. Otisao, kupio i popio. :haha: Ne mislim da je nesto stetno, meni nista ne fali.

Znam samo da nikada ne bih uzimao te injekcije ili sta vec..

Edited by Novaliis

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...