Jump to content

Teretana & sve što uz to ide


Tatyannahhh

Masa ili definicija?  

62 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Svaka čast, ja sam skoro merio po nekoj računici na netu što sam našao, imam 17%. Sa 7% bi trebalo da izgledaš kao Kenijci na olimpijadi...

Ne mora da znaci. Mom bratu meri navodno 5%. Sve zavisi od gradje.

Meni 26% :haha:

 

pod kojim komercijalnim (dućanskim) nazivom se prodaje l carnitin kod nas?

Imas u x sportu ili u amg sportu, biotechov l carnitin tecni sa hromom, preporucujem. Nekih 1300 je valjda.

 

@ df

Zanimljiv podatak, hvala :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kad sam videla parabene u sastavu nisam mogla da se nateram da popijem, razmisljam da bacim i zaboravim na tih 1850din.

@Dead Man: nije da ne bih al imam i vagu koja kaze 22% :P Inace mi je super sto imam isti struk kao nekad a 10kg vise. Sto nije misterija kad znas koliko su misici gusci od sala :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

biotech-karnitin-l-carnitine-chrome-500-ml-en-293073.jpg?1281382479

http://www.xsport.rs/shop/index.php?page=14&pid=667

 

water, l carnitine baze, souring material: citric acid, sweetener: sucralose, acesulfam k, conservant: pottasium sorbate, aroma, calcium pentothenate, chromium chloride, colouring agent for pear-apple: e160a, grapefruit e122, orange e102, e110

 

Inace mi je super sto imam isti struk kao nekad a 10kg vise.

Hourglass ide s godinama :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ide s godinama ako mislis na pubertet :haha: Mada hourglass ne definise obim struka vec odnos svih dimenzija.

Inace, svi tecni karnitini imaju parabene. Ne vidis to na sajtu jer ne spadaju u nutritivne sastojke. A i reklame su pederske.

Trazeci podatak koliko je 'zdravo' jesti parabene posto ih cak i u samponima izbegavamo nasla sam da u USA piju tecni samo jer je jeftiniji.

Edited by MissionVao

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sve sto znam je da je moja teretana uzela ovo sto nazivaju 'body pump' a generalno imamo bas kvalitetne stvari. Deluje pristojno uzivo.

Imam averziju prema kombinaciji plastika+pesak jer zvecka i klizi. Ali to su bili neki tegovi stari 30+ godina :ph34r:

Majku mu toliko su jeftini da mi dodje da ipak nabavim sto cuda za kucu. Dobro ne sto ali :zeleni:

Edited by MissionVao

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma da, taman da uzmem od 5 i 7kg i jedan Body Pump (posto je gumiran po celoj duzini) od 23kg posto moze i on sam da se podesava.

Kul su oni elasticni kablovi ali ne znam kako da procenim koji kabl koje duzine daje kakav otpor.

Steta sto nemaju teze jednorucne tegove...

Edited by MissionVao

Share this post


Link to post
Share on other sites

Искрено, не иде ми у главу како би то могло дати иоле значајан допринос мршављењу, јер више знојења не значи нужно и више истопљеног сала. Мада, кажу ове кардио-цице из моје теретане да је кожа после тога баш лепа и мекана, па ваљда служи нечему. :haha:

 

Енивеј, ко је будан и заинтересован, за неких пола сата - финале Olympia 2011 на овом линку. Квалификовала се и наша Јелена Abbou - сад баш чекам да виидм да ли је прошла у финале.

 

 

edit: typo :haha:

Edited by sunessence

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koliko vidim dzakovi za boks kostaju manje vise ko u x sportu.

 

edit

i bandazeri.

a tegove imam, za vracanje u formu 5 je dosta za pocetak

kad se setim dok je trening bio redovan radilo se sa 10 eeeeee......

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako je neko nabasao (slucajno/namerno) na whey izolat koji nema sladak ukus (znaci ne 0% secera nego i bez vestackih zasladjivaca) nek rekne, malko mi je gadno jer mrzim preslatke stvari :(

Naravno gledanje specifikacije na netu ne pomaze jer svi pominju samo secer koji ima kalorije...

Edited by MissionVao

Share this post


Link to post
Share on other sites

danas prvi put 100kg na bencu :D

 

 

 

Ооо, честитамо! :) Лепа бројка! :da:

 

@MissionVao

 

Добру идеју дао HailMetal, а ја да ти рекнем да код нас нема да се нађе whey без вештачких заслађивача. Једино да поручиш са Нета.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Искрено, не иде ми у главу како би то могло дати иоле значајан допринос мршављењу, јер више знојења не значи нужно и више истопљеног сала. Мада, кажу ове кардио-цице из моје теретане да је кожа после тога баш лепа и мекана, па ваљда служи нечему. :haha:

 

Moja drugarica koja je ceo zivot na nekoj dijeti i te fore stalno se umotava u neke folije, kese i kojekakve "vruce pantalone" and shit, mada ne vidim da je uspela da se spusti ispod 100kg.

 

267197_700b.jpg

 

pre li kasnije, ljudi ce shvatiti da ne postoji Biomed 4 ili magicne kapi ili gumene gacje koje ce ti pomoci da bolje izgledas. Neki dosta kasnije. :haha:

 

A to za salo na stomaku, najvise zavisi od toga kakva ti je genetika i kakva ti je ishrana, zavisno od ta dva faktora gubices to salo lakse ili teze tokom vezbanja...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Код мушкараца је сало на стомаку (а код жена стомак и оне love-handles) последица превеликог уноса простих угљених хидрата и уопште high GL намирница. Избациш их из исхране и сало се истопи. Буквално је тако лако. (Осим кад треба проћи у продавници поред рафа са јафа-кексом... :( )

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...