Jump to content

Teretana & sve što uz to ide


Tatyannahhh

Masa ili definicija?  

62 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Isto kao sa kretenskim kremama za celulit. Jedino sto ga sigurno smanjuje je smanjivanje sala.

 

Jel mozes ovo malo da mi objasnis? Moja devojka kaze da ne vredi nista za celulit, a ja pokusavam da je nateram da ponovo pocne da trci, koristili bi mi argumenti xD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jel mozes ovo malo da mi objasnis? Moja devojka kaze da ne vredi nista za celulit, a ja pokusavam da je nateram da ponovo pocne da trci, koristili bi mi argumenti xD

ako sam dobro zapamtio, aktivnost, ishrana i masaža su bitni faktori za celulit... a nemaš boljeg argumenta od nagrađivanja trčanja masažom...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Izbegavanje slane i masne hrane, slatkisha, unos dovoljno tecnosti (narocito vode), fizicka aktivnost.... Celulit nikada nece nestati, ali moze da se smanji. Najgore je samo sedeti i nista ne raditi po tom pitanju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pij sa vise vode.

Ne gustira mi se prelepa aroma vanile u brasnu duze nego sto mora :D

@Smorock: Otkud ti autoritet da kazes da nekome nikad nece nestati? Mislim devojka sigurno nije gmaz od 100kg sa takvim celulitom da ne znas da li je covek ili sir (a cak bi i takvoj nestao kad bi sisla na vrlo nizak % masti).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Autoritet u smislu ujak dermatolog i prijateljica koja drzi profi kozmeticki salon i pun djavo tretmana protiv celulita. To sa niskim postotkom masti ne mora nista da znaci, cak i manekenke imaju celulit. Ali naravno da moze da se znacajno smanji da izgleda kao da ga nema.

 

Da pojasnim, fora je u tome sto kad se celulit "razbije" i "skine", it's not gone for good, on se uvek ponovo stvara u organizmu, u pitanju je manje genetika a daleko vise ishrana. Zato mnoge devojke idu na anticelulit tretmane, smanje celulit ali ne menjaju stil zivota, te se on vraca., tj ponovo nastaje.

 

Plus ono sto si i sama rekla, problem discipline i posvecenosti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Слажем се, али само да додам да јесте низак проценат масти оно што ће елиминисати целулит (што опет, јел' те, подразумева промену начина живота), те манекенке нису добар пример. Оне су једноставно мршаве, али већина их... па, практично нема мишиће! :haha: Хоћу да кажем - оно што називамо мршавим често не значи низак проценат телесне масти. Што би рекли Амери, "skinny fat".

 

Али зато на њој целулит никад нисам видела. :haha:

 

jamie_eason_007_1TYgaj0.sized.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

MR.OLYMPIA:

1999 Ronnie Coleman Las Vegas, Nevada, United States

2000 Ronnie Coleman Las Vegas, Nevada, United States

2001 Ronnie Coleman Las Vegas, Nevada, United States

2002 Ronnie Coleman Las Vegas, Nevada, United States

2003 Ronnie Coleman Las Vegas, Nevada, United States

2004 Jay Cutler Las Vegas, Nevada, United States

2005 Ronnie Coleman Las Vegas, Nevada, United States

2006 Jay Cutler Las Vegas, Nevada, United States

2007 Jay Cutler Las Vegas, Nevada, United States

2008 Dexter Jackson Las Vegas, Nevada, United States

2009 Jay Cutler Las Vegas, Nevada, United States

2010 Jay Cutler Las Vegas, Nevada, United States

2011 Phil Heath Las Vegas, Nevada, United States

 

Posto su SVE u Las Vegasu zadnje 2 Decenije,

Ubacite masine Za kockanje u teretane.

Ja licno Sam picio Karte dok Sam imao S kim

Share this post


Link to post
Share on other sites

JA mislim da se opterecujete sa tim celulitom ko da nekog boli kita za dve linije na stomaku i butini ..... mislim da je to moderno drustvo uradilo isto za znojenje i saboreju to su stvari koje se svakom deshavaju i savrseno su prirodne ali vremenom na reklamama to je prikazano kao nesto sto treba svako da se stidi

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ваистину. :haha: Мада, ја се уопште не бих бунила да имам такав распоред масти. :da:

Po koži? :haha:

 

Ovo što kaže Starshooter je živa istina, nema ni potrebe objašnjavati.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...