Jump to content

Teretana & sve što uz to ide


Tatyannahhh

Masa ili definicija?  

62 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

nije mala razlika, strijice su uglavnom ok, to znamo po tome što ih i muškarci ponekad imaju :)

 

Pogotovo likovi po teretanama :) Mi smo jos u srednjoj imali jednog koji je spavao u teretani pa je mackao kreme po bicepsima :lol:

 

Ja imam po kolenima od brzog rasta u pubertetu, nista strasno, sto kaze Nesa, bas te briga. Drugo je za devojke, njima to teze prolazi

Edited by WoS

Share this post


Link to post
Share on other sites

http://www.youtube.com/watch?v=ZOrZq3TEA3s&feature=related

 

Nek vas ne smori ova pedercina sto prica ,obratite paznju na vezbu za ledja , bez dalje rasprave zgibovi su najbolji ali ovo je vezba koja jako lepo pogadja , mene mnogo bolje nego masina za veslanje , t sipka , testerisanje ili tome slicno , latimusi su izolovani i samo oni rade , sa razlikom da ja radim sa bucicama , i imam upalu , a davno sam imao upalu ledja .

Edited by Hail Metal

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pročitah da jeste gej i da to ne krije. ;) Jeste da mu glas na trenutke ide u više registre, ali nisam tu da ga slušam kako priča, nego šta priča; inače ga pratim, jer se dogodi da pokaže nešto zanimljivo, kao što si i sam utvrdio.

Share this post


Link to post
Share on other sites

jebeni hula hop :haha:

blast from the past

u stvari odlicna vezba za razgibavanje kicme

lajk :)

samo sto ne mogu nigde da nadjem neki obican i normalan i veliki, sve neki deciji, a ovi fitnes su ruzni. Mada, dacu im sansu, i dalje je beskrajno zabavno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Da, jer u svakom sagorevacu imas kofeina. Bilo u zelenom caju ili u nekom jacem, kofein se najcesce koristi za to. Nisam nikad cuo da neko koristi konkretno tablete kofeina za sagorevanje u svakom slucaju. Sad ce doci Bata da ti objasni neke stvari u svakom slucaju, sta se i ja pravim pametan.

Edited by -Mare

Share this post


Link to post
Share on other sites

Brate ja pijem 7 kafe dnevno i imam 120 kila tako da tesko:P

 

Pa da kafu sa secerom , kafa nije 100% kofein , i coca cola ima kofein pa se ne mrsavi , ja sad gleda po neku i svaki clanak govori o tome da cist kofein sagoreva masne naslage , prirodnim putem sporo .

Share this post


Link to post
Share on other sites

U ponedeljak ce mi biti ravno dva meseca kako se redovno teretam, i vec vidim i osecam napredak na sebi i uslo mi je u naviku da odlazim redovno na treninge istim danima u nedelji, najteza mi je bila prva nedelja, kad sam dosao kuci posle brutallice sa bicepsima, nisam mogao kasiku da prinesem ustima od upale :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...