Jump to content

Teretana & sve što uz to ide


Tatyannahhh

Masa ili definicija?  

62 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Jedino u cemu sam bio istrajan je trcanje , to mi nikada ne pada tesko , ali vezbe snage pre ili kasnije napravim pauzu , zato sam i uplatio teretanu , kad vec platis ides ... mada ko ima celicnu volju moze kuci/parku da se izgradi ekstra za duze vreme , ali i NA duze vreme .

Edited by Hail Metal

Share this post


Link to post
Share on other sites

No offense, Smorock, ali meni ovaj torzo grozno izgleda

realno.

 

Nije sto mi je burazer, al stvarno mi je daleko lepse da vidim nekoga totalno izdefinisanog nego nabildovanog.

kao shto reche neko- de je salo, pichko izdefinisana.

 

ja izgledam kao oni likovi iz teshke kategorije mma- vide mi se lepo trapezi, ramena, sisni mishicji, bicepsi i tricepsi, a trbushnjaci se ni ne naziru, tipa 2 santima sala preko njih x) i to mi se svidja x) a i mojoj devojci, sho je bitnije

Edited by рогозуб

Share this post


Link to post
Share on other sites

ocju ja dobre sise :(

 

na desnoj sisi sam vezhbanjem gajbi uspeo da pogodim i donji unutrashnji ugao i bash se do jaja razvila ta sisa, a na levoj sisi to nisam mogao da uradim, kad sam pokushao tu vezhbu, iskochilo mi rame. sad imam nesimetrichne sise :'(

Edited by рогозуб

Share this post


Link to post
Share on other sites

Razliciti ukusi.

S obzirom da je ko klinac bio sav zgoljav i nikakav ova sad verzija je super :) a mase nigde.

Genetika ;) on je povukao na kevu koja je sitna i zgoljava, a ja na cjaleta koji je krupan, srecom ne povukoh i visinu inace bi me zvali Helga. :haha:

 

Izgovora za "nevezbanje" ima koliko hoces. Evo sad je ispitni rok na primer....

 

Cekam da otopli da se otvori bazen pa da idem na jutarnji. Tako je najiskrenije.

 

Jel ima neko da preporuci kakvu dobru vezbu za ledja za nas koji sedimo ceo prokleti dan?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svako ima svoje , menjao bih ja grudi za onakve trbusnjake tj struk , ... , sta meni vredi sto imam trbusnjake i sto mogu dosta da ih uradim , kad se ne vide ...?

 

Pogrešno razmišljanje. Znače ti zbog zdravlja, pokretljivosti, snage, brzine, skočnosti itd.

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam skoro počeo onu vežbu sa šipkom na ramenima da radim, ne znam da li si probao. Ta bi trebala da pogađa bočne trbušnjake.

 

http://www.youtube.com/watch?v=x_rijNE2fD4

 

S' tim što ovaj lik okreće glavu, a ona bi trebala sve vreme da stoji pravo. U pricipu se priča da se najbolji rezultati postižu serijama od po nekoliko minuta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uzeh protein Biotech-ov , nabavio sam dosta povoljno , 500 din jeftinije nego u radnji , ukus od cokolade , pa ce da vidimo za par meseci :D

 

Inace danas 85 kg na bencu , novi rekord :D ,znam kerov kurac ali cisto da se pohvalim , mada mi tezine nisu prioritet.

Edited by Hail Metal

Share this post


Link to post
Share on other sites

nikad vido tu vezhbu.. pa el osecjash da radi, jebga?

Ne osećam mnogo, mrzi me još uvek da radim više serija toga. Radio sam stotinak ponavljanja i oznojio se kao svinja, neočekivano.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Bata Životinja

Samo jedna stvar, ljudi, kreatin se pojavljuje kod bubrežnih bolesnika, to je OTROV koji ovi ne mogu da prerade.

 

Da neko bez ikakve potrebe to guta mi je van svake pameti...

  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Bata Životinja

brate, i nuklearne elektrane daju vrhunske rezultate. A onda te ubije radijacija.

 

Niko ne spori da ćeš super izgledati 20-30 godina, samo spori da ćeš nakon toga uopšte biti živ.

  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...