Jump to content

Teretana & sve što uz to ide


Tatyannahhh

Masa ili definicija?  

62 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Koje Everlast, Lovac ili pvc model?

@DMV

znam, treninram vec neko vreme, zato mi i trebaju rukavice ;)

Nije bojazan da li ce se pocepati, nece sigurno, prosto imam odbojnost prema bilo kom odevnom predmetu ako je od vestacke koze, a volim da kupim stvari koje ce mi trajati.

da nemam terasu na krovu ne bi se cimala oko dzaka, ovako mi je to super stvar, ionako je steper i sve ostalo tamo, najbolje se vezba na svezem vazduhu :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kakvi pozeri jbt, idite na balet a ne na boks. Rukavice se kupuju da smrde na krv i znoj, kad promašiš da protivnika zapakne da padne u nesvest a ne ta fensi sranja od 100 evra. Kad bi otišli u normalan klub prvo bi vas ispičkali jer se folirate a onda bi vam dali muške rukavice a ne ova pozerska sranja za curice, gimme a break. :no:

  • Upvote 2
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Rukavice se kupuju dobre da sto manje smrde. Plus u klubu savetuju da se uzmu kozne, a ne pvc. A usput izvini sto nismo svi profesionalci koji se u slobodno vreme bodu srafcigerima kod Tri Tiganja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Не знам тачно колико су плаћене, мислим око 5000, а купљене негде у Београду.

 

Измена:

http://www.sport2000.rs/proizvodi/borilacki-sportovi/bokserske-rukavice/rukavice-boks/33100-boks-rukavice

 

Ипак нађох, требало би да је то то. Нису као оне на претходној слици, ал' ја немам појма у чему је разлика.

 

Kakvi pozeri jbt, idite na balet a ne na boks. Rukavice se kupuju da smrde na krv i znoj, kad promašiš da protivnika zapakne da padne u nesvest a ne ta fensi sranja od 100 evra. Kad bi otišli u normalan klub prvo bi vas ispičkali jer se folirate a onda bi vam dali muške rukavice a ne ova pozerska sranja za curice, gimme a break. :no:

 

Тренер је Срђан Бугарчић, генерални секретар Кик бокс савеза Србије, а клуб је 011, па се мани лупетања.

Edited by Underkuruz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam ga preporučio pre koju stranu, kada si pitala nešto. :da:

A da, za pocetnicke zgibove :D Nisam znala da ima i sajt pa me je bunilo :redface:

Super su mu recenzije TV shop trenazera :D I prvi put vidim konkretnu tabelu realnih ocekivanja muscle gain-a.

Steta sto kod nas nema kalipera za normalne pare, samo neki peder koji prodaje najprostiji od $3 za 20 evrica :uhoh: Mozda moze da se napravi od sperploce :D

Edited by MissionVao

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Kako je moguce da neko (tj ja :D ) ko nema krivu kicmu i ima jake misice stomaka i ledja ne moze da se digne u sedeci polozaj ako su kolena savijena? Mogu da radim bukvalno sve druge vrste trbusnjaka (dobro, nisam probala one kad visis naglavacke :haha: ). Podignem se donekle (tj lopatice) i onda imam osecaj kao da je fizicki nemoguce :haha: Sve dok ne ispravim noge do 120 stepeni recimo. U svakom slucaju, ako mi fali fleksibilnost u tom donjem delu kicme da li uopste postoje vezbe koje to popravljaju? Ako je u pitanju slabost nekih misica opet ne znam kojih pa ni koje vezbe da radim...

Primecujem da kad dobro rade tu vezbu kicma im ostaje priljubljena uz pod dok se savijaju a meni se uvuce i odvoji od poda i nicim ne mogu da uticem na to.

Edited by MissionVao
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Juce litar vina , 600 kalorija , valja to danas potrositi .

 

Inace poceo sam pre svakog treninga da radim zgibove , po onom Armstrongovom programu , 10 minuta svaki dan , sta mislite hocu li preforsirati , i da li moze biti kontrepoduktivno ako radim svaki dan zgibove?

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...