Jump to content

Teretana & sve što uz to ide


Tatyannahhh

Masa ili definicija?  

62 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

glutamin je jebena amino-kiselina. unosi se kroz zhito, pasulj, mleko, belanca. ebali vas laboratijski proizvodi.

 

ianche, izvalio da na poslu ima da se kupe jeftine integralne ovsene pahuljice, + ella mleko ili jogurt sa 0.5 masti, pohasam dve, tri sholje toga u smeni, i dobijem 40ak (ili 60ak) grama proteina uz samo gram zasicjenih masti, fak jea.

  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Malo sam ukenjao sa ishranom , jebiga poceo posao , gradilista ... ali radim kardio pa se odrzavam ...

Uzimam glutamin , tj ostalo mi jos malo , ne znam , mozda ima nekih efekata , ja nisam primetio , bolje te pare dati na protein ili meso .

Zimi sam dobro regulisao ishranu , to je kljuc svega , sad sam 2 nedelje malo nedisciplinocan , ali popravicu to .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stigla napokon do 55 kila :D

što na mojih jedva 170cm dodje bas kako treba. So proud of myself :wub:

i posle onoliko mucenja vracam se u formu, rad sa peticama bucicama je sad regularan, nemam vise osecaj internog raspadanja ruku i ledja

yessssss

živelo plivanje

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imaš pantljičaru :mrgreen::mrgreen:

Elem ja krećem od subote sa nekim intezivnim treningom , živ nisam.

Unajmio ortaka koji je profesionalni trener i baš zbog toga što se znamo stotinu godina imam neki osećaj da će da me kičmi samo tako :icon_ne::icon_ne:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ono "muškarac ispod 100 kila nije muškarac"?

:haha:

To možda za vaše nove hibridne generacije, ovi do 85 su sasvim dobri :da:

 

ма ја сам се одлично осећао и са 85, него ми набили комплекс двојица другара са којима се највише дружим и буразер

Share this post


Link to post
Share on other sites

ма ја сам се одлично осећао и са 85, него ми набили комплекс двојица другара са којима се највише дружим и буразер

 

Ko ne bi imao kompleks od 130 kg cistih misica , sasvim razumljivo .

 

Elem moj maksimum je 96 , ali sam bio prasac , ovako sa 82-83 je ok , jos kad bi istopio preostalo salo sa stomaka ekstra .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kako se zove ovaj meme, odlican je :haha:

@ df

Iskreno, to bih bas volela da vidim, da dodjem do 50 pa da se i ja jednom osetim mrsavo (za promenu :mhihi:), mada s obzirom koliko volim da jedem i kuvam.... :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

'zvini, brate, 'teo sam plus, al' se najedoh neke čokolate, puk'o me cuker, uzdhtale mi ruke, pa omaših. :unsure:

 

Aj' pitanje, znam da se pominjalo, ali ne škodi ponoviti - valja li raditi skleke i trbušnjake svakog dana? Takođe, ima li koristi od rađenja istih u serijama, ali ne kontinuirano, recimo u pola sata-sat, nego u toku dana, povremeno?

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako, e'o tebi plusa jer si posten co'ek.

 

Kapiram da nije dobro po misic da se forsira svaki dan, iznova i iznova. Trbusnjaci mozda ali opet i njih moras nekada da odmoris. Bilo u kucnoj radinosti, bilo u teretani. Za drugi deo nisam siguran ali ne moze da skodi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aj' pitanje, znam da se pominjalo, ali ne škodi ponoviti - valja li raditi skleke i trbušnjake svakog dana? Takođe, ima li koristi od rađenja istih u serijama, ali ne kontinuirano, recimo u pola sata-sat, nego u toku dana, povremeno?

Sklekove možeš svaki drugi dan, tj. tri puta nedeljno, sa odmaranjem vikendom. Trbušnjaci su velika grupa mišića, možda bi i mogao sa dobrim (raznovrsnim) planom da ih radiš pet puta u nedelji, jer je ipak organizmu potreban koji dan odmora.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...