Jump to content

Teretana & sve što uz to ide


Tatyannahhh

Masa ili definicija?  

62 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Essential fat 10–13% 2–5% Athletes 14–20% 6–13% Fitness 21–24% 14–17% Average 25–31% 18–24% Obese 32%+ 25%+

 

Essential fat: W10-13%, M2-5%,

Athletes W14-20% ,M6-13%,

Fitness W21-24%, 14-17%,

Average W25-31%, M18-24%,

Obesse W32%+, M25%+

Edited by tier_mfkr

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jel ima neko brzi nacin za skidanje viska vode, bez kardio treninga, nabacila sam cca 4l :haha: Silazi 500ml dnevno uz kafu i izostanak slatkisa a to me smaraaa. Ne smem da roknem neko caletovo sranje za izbacivanje vode, ima da flatline-ujem :haha:

Edited by MissionVao

Share this post


Link to post
Share on other sites

A zasto bi to radila , treba sto vise vode da pijes , ako ti je cilj gubljenje masti , visak vode organizam sam izbaci kroz mokrenje , pa ne ides na Ms Olympiju pa da moras da dehidriras organizam da ti se sve vene vide,zar ne ?

Sto Smorok kaze jeste fat burneri rade taj posao , ali ne zaboravi da kad ih uzimas moras da se nalivas vodom kao vo,inace ces defidrirati i to je najveci problem .

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Inace bas je zabavno kad prestanete da jedete secer (osim tipa u hlebu ako ga praktikujete), svi mi kao znamo da secer drzi vise vode nego so ali kad vidis na licnom primeru bude :o Tipa neko bas krupan moze da ispisa i 3l za jedan dan :haha:

Edited by MissionVao

Share this post


Link to post
Share on other sites

mada sam vec duze vreme na gubljenju masti , svesno ne izbegavam secer , praznici nemaju veze sa tim ,pojeo sam mozda ukupno 3 kolacica , ali necu da se odicem zdravih namirnica poput voca , mleka , meda zbog velike kolicine secera , kad malo "preteram" ppjacam kardio sa 40 na 50 min tog dana i to je to .

 

Ofc, najzliji secer :D

sve ti je isto,secer je secer,fruktoza,laktoya,dekstroza,razlike su toliko minimalne da ti to ne utice mnogo,sve ima po 4kal po gramu ...

obicno sav secer sto unosim je ujutru (med) i posle treninga (voce,med ili dekstroza) .

 

u prva tri dana nece, jer ako pije dve tablete dnavno max to samo izbaci vodu, a ne mora dodatno da se naliva

to samo ako nastavi da koristi

sta je poenta izbacivanja vode na 2,3 dana ?

 

elem koji sagorevac si koristila , i kakvi su ti rezultati bili ? koristila L karnitin , ja bih da probam onaj u tecnom obliku , pre treninga sa kofeinom i/ili yelenim cajem :)

Edited by Hail Metal
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Elem, ko misli da ce za 10 dana da se nabilduje/smrsa grdno se vara. Sada je pravo vreme da se krene sa vezbanjem za leto.

Ukoliko koristis sagorevac masti znaci da ti ne valja: 1.Trening (slabo radis) ili 2. Ishrana (unosis vise cal i losih secera)

 

Moj predlog vam je da odete malo do nutricioniste i porazgovarate sa njim. Imate sada na popusti, kolektiva i drugim sajtovima pregled kod istog sa sastavljanjem jelovnika za manje od 1000din.

 

Btw imate twinlab-ov protein na popustu 2.27kg za 4600din u amg sportu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koristim l karnitin i burnere u nekonvencionalnom smislu, samo kao suzbijace apetita. L karnitin uvece = ne umirem od gladi ujutru. Burneri jedna tableta u toku dana, ili retko dve, cak ne ni svaki dan. Tako da nema smisla da ti pricam o rezultatima. Kad pukne depra ne prejedam se, otprilike to je rezultat :haha:

 

Sta je poenta izbacivanja vode? Kad budes zensko u pmsu onda ce ti biti jasno :mhihi:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Elem, ko misli da ce za 10 dana da se nabilduje/smrsa grdno se vara. Sada je pravo vreme da se krene sa vezbanjem za leto.

Ukoliko koristis sagorevac masti znaci da ti ne valja: 1.Trening (slabo radis) ili 2. Ishrana (unosis vise cal i losih secera)

 

Moj predlog vam je da odete malo do nutricioniste i porazgovarate sa njim. Imate sada na popusti, kolektiva i drugim sajtovima pregled kod istog sa sastavljanjem jelovnika za manje od 1000din.

 

Btw imate twinlab-ov protein na popustu 2.27kg za 4600din u amg sportu.

 

Ja kupih Dymatize Ellite 4.5kg za 9000 , mada i ovo je super cena !

 

Inace u pravu si za ovo gore , samo ne bih davao pare nutricionisti za jelovnik bolje za te pare kupiti kvalitetnu hranu , nema tu mnogo filozofije .

 

Koristim l karnitin i burnere u nekonvencionalnom smislu, samo kao suzbijace apetita. L karnitin uvece = ne umirem od gladi ujutru. Burneri jedna tableta u toku dana, ili retko dve, cak ne ni svaki dan. Tako da nema smisla da ti pricam o rezultatima. Kad pukne depra ne prejedam se, otprilike to je rezultat :haha:

 

Sta je poenta izbacivanja vode? Kad budes zensko u pmsu onda ce ti biti jasno :mhihi:

 

Ne razumem se u te zenske stvari ali sumnjam da se fat burneri preporucuju za PMS period , ali ko zna .... ne bih nikad uzimao l karnitin i fat burnere da mi smanjuju apetit ..

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Samo licno iskustvo, nista nije preporuka. Po principu nece te par tableta ubiti za nedelju dana

Ono sto meni sljaka ne znaci da tako treba ili da je preporucljivo. Licno, bolje mi je da popijem par tableta za tih par dana nego da se ugojim par kilograma, ako vec ne mogu da se iskuliram.

 

A za nutricionistu si u pravu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@lou

 

Nisi me razumeo.

 

Poenta je da ako hoces da imas vidljive rezultate na leto sada je poslednji cas da kreces sa treniranjem (naravno nista ne moze da zameni trening tokom cele godine, al to treba objasniti rekreativcima). Redovno u maju, junu vidjam "sezonce" koji hoce da se napucaju za mesec dva, a to nije moguce. Jos kad ih vidim kako se kljukaju kreatinom, priceless.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Razumeo sam te, nego ističem kako mnogo ljudi razmišlja tako, pa ne postignu ništa i urade baš to što si sada napisao (pucanje za mesec-dva).

 

Po mom viđenju, ne treba takvo ponašanje ni podržavati, dati savet kada je poslednji čas i sl. Ko ih jebe. :D

Edited by Lou

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Zen: Uspeva ti da se ne nazderes tokom PMS-a? :D Wow. Ma mene to ne tangira toliko, navikla sam da tih par dana bude ultra tesko odoleti ali sad su bili praznici i kasnila mi je i nisam mogla tih dana da vezbam jer mi je decko bio tu 5 dana tako da je bas bas fail. Pa mi se brisala posledica u obliku vode sto pre.

Inace naravno da nema nicega brzo, ffs radim na telu (doduse polako :haha: ) vec 3 godine.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kad mi ova sranja pokidaju apetit onda je ok.

Praznici su i mene dezorganizovali, sad se ubacujem u intenzivniju fazu treniranja, a stize i kucni dzak za koji dan :wub:

 

Vec imam previse godina da dozvolim sebi prevelike iskorake iz rutine vezbanja ako zelim dobre rezultate.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...