Jump to content

Teretana & sve što uz to ide


Tatyannahhh

Masa ili definicija?  

62 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Ja nisam mogao nijedan zgib da uradim kad sam dobio sipku... Al sam probao, i jedan po jedan, dogurao do 10-15 u seriji. Mrsavost nema veze sa time :D Ponekad stavim ranac od 17 kila na ledja pa odradim 5-6 komada :)

Edited by vegeta

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja nisam mogao nijedan zgib da uradim kad sam dobio sipku... Al sam probao, i jedan po jedan, dogurao do 10-15 u seriji. Mrsavost nema veze sa time :D Ponekad stavim ranac od 17 kila na ledja pa odradim 5-6 komada :)

 

jos da kupis kozne gace i pravi si manowar.

 

Уски су добри за бицепсе,

Trabezius, rame i solidno podlaktichne.

Donkle svi zgibovi su za ledja. samo uski pogadjaju malo vise trapezius, siroki lepeze.

 

Mnogi zaboravljaju da zgubovi ne pogadjaju nesto puno donja ledja, koja su itekako bitna.

 

Edited by Elitista u Povoju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

samo siroki zgibovi se racunaju.oni uski su pickin dim.

sirokih radim 8-10 u seriji

 

jos da kupis kozne gace i pravi si manowar.

ne trebaju mi kozne gace da bi bio manowar :P

postoje druge vezbe za donja ledja

Edited by vegeta

Share this post


Link to post
Share on other sites

postoje druge vezbe za donja ledja

To se podrazumeva. POenta je sto ljudi kao rade ledja i sve rade vezbe za gornji deo ledja. Lepeza, trapezius etc.

I zaboravljaju da rade donji.

 

Ovaj lik je baja, kakav kurac teretana.

Edited by Elitista u Povoju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

I sve se plasim da je na keca pre prvog treninga u zivotu mogao da uradi ove stvari... cime je napravio misice kojima sad moze sebe da drzi horizontalno u vazduhu? :D

Ja mu se divim naravno i to vec jedno 8 meseci al kako doci do toga da ti treninzi vise nisu u teretani nego ovakvi? :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

I sve se plasim da je na keca pre prvog treninga u zivotu mogao da uradi ove stvari... cime je napravio misice kojima sad moze sebe da drzi horizontalno u vazduhu? :D

 

malo po malo?

Normalno.

Problem kod teretane zbog toga sto tamo postoje sprave koje pogadjaju odredjene grupe misica ali neke misice MNOGO VISE NEGO OSTALE.

Naprimer antomija ruke ne sadrzi biceps i triceps. Samo. Vec josh par sitnijih i takodje jako znacajnih misica. Koji se dosta nesrazmerno razvijaju dok se rade vezbe iskljucivo za biceps i tricpes.

 

Pa pobogu parkurovci mogu da rade vecinu vezbi koje on radi, ljudi su vecinski gimnastichari kakva teretana.

Doduse ne istim intezitetom.

 

Kad mu je genetika završila 75% posla.

 

jok 'iljadu.

Jes da ima vece predispozicije nego ja i ti, kad mu od pradete pa 60 kolena u nazad bezali vikendom od tigrova i lavova iz hobija.

Al da to moze vecina moze. Rad trud. To je to.

Edited by Elitista u Povoju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Yerathroth
sirokih radim 8-10 u seriji

 

 

ne trebaju mi kozne gace da bi bio manowar :P

postoje druge vezbe za donja ledja

 

SAMO MANOWAR !!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

kad mu od pradete pa 60 kolena u nazad bezali vikendom od tigrova i lavova iz hobija.

:) :) e zbog ovoga sve prastam :) nije da imam sta ali eto.

 

sutra idem da probam elipticni trenazer koji nosi 150kg ladno. ako mi se svidi znam za sta stedim pare :ph34r: 405 eur valjda.

nije da ja imam 150kg ali ako ja od 60 (potencijalno 50 :zuba: ) uzmem takav nadzivece me. plus moze jos neko tezi da vezba.

Share this post


Link to post
Share on other sites

JEdine ljude koje sam video da imaju takve mishice i da mogu to sto i ovaj su oni koji se bave free climbingom ,znaci svaki misic

 

Rimsko rvanje. Takodje. Doduse malo slabije definicija.

Freeklimbing dabome.

Gimnastika takodje.

Dobar deo borilackih vestina takodje. Istocnjackih naravno.

I ja, naravno. Salim se lazem nemoj da se palite.

AL IMACU KAD TAD! TADIJAAAAAAA NAJJACHI SAM!

Edited by Elitista u Povoju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

razvijaju najjache triceps...pa donji deo grudi...pa prednji deo ramena pa latisimus...

ako se nagnesh jache napred rade jache grudi + ako je shiri hvat...takodje jache pogadjaju grudi...

ako si uspravniji bolje pogadjaju latisimus i triceps...

 

ako hocesh da pogodish grudi..trudi se da se skoncentrishesh da vishe gurash grudima, nego tricepsom i da se vishe nagnesh napred...

to probaj kada ti je mishic odmorniji...tehsko da mozesh da se skoncentrishesh na sredini treninga kad se obichno rade propadanja...

 

josh jedna fora...samo je mnogo teza...da povuchesh noge napred...prema stomaku...tj da ih spojish sa grudima i onda da radish propadanja = jebanje keve! :D

Edited by Ranis

Share this post


Link to post
Share on other sites

Само склекови и згибови...

Бавио сам се атлетиком, био пети у држави на 110 с препонама пре 5 година, имао снаге и кондиције к'о змај. Е кад сам баталио атлетику због школе, мрзело ме да радим вежбе. Кондиција остала, снаге ни од корова. Пре три месеца сам почео да радим склекове и згибове и фино ми иде, не треба ми теретана.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...