Jump to content

Sepultura


aleksej

  

59 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Vi terate vasu pricu, mi cemo nasu i tako mozemo u nedogled ...

Against je dobar album, istina nekomercijalan, ali kao celina najbolji sa Greenom.

Da Sepultura nikoga ne zanima, SPV ne bi produzavao ugovor, a oni ne bi isli na turneje, jer ih niko ne bi zvao, show biznis je neumoljiv, nema tu emocija...

Uopste vas ne razumem zasto trosite svoje vreme i energiju postujuci na temu bend koji uopste ne volite, a ocigledno i ne razumete (albume sa Greenom).

Neki dan sam gledao Arch Enemy DVD i skroz se smorio...

Nit ona nesto peva, nit gitaristi imaju ista svoje, a da nije uzeto od drugih bendova, bubnjar na trigerima udara bubanj nezno kao da po svojim jajima svira, jedino mi se basista sa Rikenbejkerom dopao...

Eto, oni su meni obican kurton od benda, solidni sviraci, ali nigde pesama ni originalnosti...

I sta sad ja treba da smaram na njihovoj temi kako su oni bezveze ...

U krajnjem slucaju koncert je za desetak dana, pa cemo videti ko je i koliko u pravu, bio sam i na Soulfly, moci cemo lepo da uporedimo...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ljudi bas svasta pisu ...

Ako niste u stanju da provalite muziku nekog benda, nemojte da ga pljujete...

Ni meni se ne dopada poslednji Slipknot, kao ni njihovi ostali albumi, ali ovaj je upadljivo prosecan, pa ne idem na tu temu i pisem da je golo govno...

 

A sta ti imas protiv Slipknot? :)

Volim Sepulturu, sa Cavalerama ili bez njih...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nemam ja nista protiv Slipknot :) ...

 

I meni smetaju instrumentali na novom albumu, pa sam ih bio sklonio iz liste, dok nisam malo "pohvatao" nove pesme...

Instrumentali sa "Againsta" su mi sjajni, svi odreda, ali su i mene bunili u pocetku...

Instrumental F.O.E. sa tog albuma je obrada, to je tema iz Vanishing Point filma - Freedom of Expression, sto me je skroz kupilo, posto je doticni film totalni kult...

 

Skullcrusher je dosta dobro opisao stvari, solidan album, ne razocaravajuc (sto se mene tice), realno daleko od starih ...

Ne treba zaboraviti da oni sviraju vec 25 godina i da se i dalje menjaju i trude da rade nesto novo, to je retkost u muzici...

U thrash metalu samo se njih, Voivoda i delimicno Metallice mogu setiti kao bendova koji i dalje pokusavaju nesto novo sa svakim albumom...

Ako znate jos neki bend, dopisite ...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

upravo to.

ja trenutno nosim roorback majicu. sto puta mi se desilo da mi dodje neki "old skul" metalac i pochne da mi sere kako je to sranje. zabole me za njih, meni je album dobar (a majica josh bolja).

 

inache, chini mi se da je a-lex najbolji dosadashnji album sa greenom. nisam siguran josh uvek, videcu kad preslusham josh koji put.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za SkullCrushera: meni se to desilo gomilu puta, pricas sa nekim, pomenes da volis Sepulturu kako sa Maxom, tako sa Greenom i onda oni krenu : "Ne moze to bez Maxa, lose je, slabo je, i tako u krug ...".

Onda se malo upadne su pricu i shvatis da oni ne da ne znaju albume, nego nisu ni slusali skoro nista i ustvari blege veze nemaju o cemu pricaju.

Meni je ok kada neko slusa samo death metal npr. i shodno tome voli samo nekoliko albuma Sepulture, ni ja ne volim sve albume Morbid Angela :), ali kad naletim na ljude koji to nisu ni saslusali, a pljuju po difoltu, dodje mi da sa istima vise ne razgovaram o muzici :).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni je Derrick skroz OK,ja prvo sto sam cuo od Sepulture bilo je Convicted In Life :da: I to me i uvuklo u Sepulturu.Jesu bolji albumi sa Maxom,to je ona old school Sepultura,ali ni Green nije los pevac,cak naprotiv.

 

Ali opet kazem,da je Green bio prvi pevac,pa da je posle dosao Max,svi bi po Maxu pljuvali,verujte mi da bi bilo tako :razz:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za SkullCrushera: meni se to desilo gomilu puta, pricas sa nekim, pomenes da volis Sepulturu kako sa Maxom, tako sa Greenom i onda oni krenu : "Ne moze to bez Maxa, lose je, slabo je, i tako u krug ...".

Onda se malo upadne su pricu i shvatis da oni ne da ne znaju albume, nego nisu ni slusali skoro nista i ustvari blege veze nemaju o cemu pricaju.

Meni je ok kada neko slusa samo death metal npr. i shodno tome voli samo nekoliko albuma Sepulture, ni ja ne volim sve albume Morbid Angela :), ali kad naletim na ljude koji to nisu ni saslusali, a pljuju po difoltu, dodje mi da sa istima vise ne razgovaram o muzici :).

 

Ja uz'o malo da slušam "novu" Sepulturu (nisam ništa slušao posle Arise), čisto da se ne smorim na koncertu, i baš je... generično. MNOGO su iste pesme. Mislim, nikad Sepultura nije bila nešto ultra kreativna, ali ranije je bar tu bilo ultra brzih kečeva, drkavca kakav retko ko svira, energije, pljas~šljas spid metal, ovo ono. XD

 

Ali opet kazem,da je Green bio prvi pevac,pa da je posle dosao Max,svi bi po Maxu pljuvali,verujte mi da bi bilo tako :razz:

 

Slažem se, mada je Max imao nešto drugo ~ harizmu...

 

 

 

 

 

I pored činjenice da nema više Igora i da nema treš Sepulture, idem na koncert 100%...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...