Jump to content

Ciganija U Zgradi...


Marko, Mon_a[MOR]e

Recommended Posts

Neimar!!! Lep Kraj! icon_rockdevil.gificon_rockdevil.gificon_rockdevil.gif

Mmmhm, nema nigde saobracaja (za razliku od zone oko Hrama gde poshizish), lepe kuce ne laju na mene, nema manijaka icon_smile.gif

Mada pre ne znam kolko lik je u kaficu pucao na ribu posto mu je lupila shamar icon_smile.gif i usput je ranio prolaznika no.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Najsladje mi je nedeljno popodne tu negde oko 2-3 sata kad je kucni red, naime onaj mali bogalj ispod mene ima neki fetis da pusta ona njegova odvratna sranja u to vreme kad ja jebeno spavam, pa jebo ja njega u usta, rintam celu nedeljnu i najzad dodje taj jebeni vikend da se naspavam i on odvaljuje muziku

icon_smile.gif Vidi prvu stavku tvog potpisa.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Касандра је венецуеланска серија, а и сама Кораима Торес је из Венецуеле, никако Мексика.

Vidi,vidi,sem sto se razumes u narodnjake,razumes se i u te meksicke/venecuelanske/cije vec serije...ladno icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Мора да се зна ... Разумем се понешто и у перуанске и бразилске, али одавно ме мрзи да ишта гледам. Узред, имаш апсолутну копију Касандре да се тренутно емитује на Пинку ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja nemam problema sa bučnim komšijama. Ali poslepodne izađu bakice ispred zgrade, pa kad počnu da prepredaju priče kako su vršile sabotaže švabama, kako su minirale mostove i probijale obruč... icon_uhoh.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Мора да се зна ... Разумем се понешто и у перуанске и бразилске, али одавно ме мрзи да ишта гледам. Узред, имаш апсолутну копију Касандре да се тренутно емитује на Пинку ...

I zove se Peregrina.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moja zgrada je napravljena od drveta, pa se sve cuje (kada se komsija zakaslje), ali su svi mirni, kao da ne zivi niko u zgradi. Ima neki basista koji svira bas ponekad i neki bracni par iznad mene koji svake subote vodi ljubav, a inace mislim da sam ja najglasniji kada pustim Draem Theater ili tako nesto, i kad dodjem kuci u 3 am i strapaciram po podu. Komsije su se vec bunile da je kao nesto previse glasno uvece (ja), ali ne znaju ko je, tako da... dok mi ne dodju na vrata, pretpostavicu da to nisam ja icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja zivim u kuci. A komsija preko puta je radio u metalurgiji i pre 15 godina je otisao u penziju. Ali samo na papiru, te nas vec godinama ubija u pojam. Jednostavno covek ne moze da se pomiri sa penzijom te svakodnevno nesto struze, cuka...da poludis.

 

A cigani iznad. Pre par godina umrla im neka baba od 83 godine. Au sto su se drali i kukali kao da je ne daj boze neko dete umrlo. Pamtim samo ovaj uzvik:

,,DAVIDE, OSTO SI BEZ BABU DAVIDEEEEEE....,,. Crnjak tezak.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

U mojoj zgradi sam ja problem, posto je prosek godina 60! Bilo je, par, zalbi, ali su odustali. Jbg, pokusacu da se emancipujem.

Mada, ja nikada nisam imala problem sa bucnim komsilukom, prenela sam par saveta, koje sam ovde nasla, bratu, koji ima komsiju, teskog narkomana, koji od 10 do 23h pusta tehno, nenormalno glasno. Kaze da je zavrseno, krajnje, uspesno! orangelistening.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja zivim u zgradi gde su svi penzosi, tako da nema tih problema. problem nastaje kada izadjes iz stana a oni svi zelnji nekog pa kad te uhvate u masinu, zovu na kafu i sl.

imam jednu babu, negde na sedmom spratu, uvek kad idem liftom naletim na nju. baba je luda, znaci prvo spominje kako ima unuku koja lici na mene, onda pita kako sam aposle toga pocne da me stipa, ponekad za obraze a jednom me je uhvatila i za dupe. znaci, smejala sam se tri dana. mislim da ona misli da imam dvanaest godina ili sl. jbm li ga, tako i izgledam. nije baba kriva.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gore: Razmaženo i nabeđeno derište, pušta neke underground narodnjake;

Levo: Bračni par, dvoje male dece, od 17-20h redovno >90 dB, plus City Records povremeno;

Desno: Matorci, njih dvoje, kao da ne postoje, za svoje 22 godine života nisam ih nikad čuo;

Dole: Masne svinje preko 100 kila, svo troje, dernjava i narodnjaci u večernjim satima.

 

Moj odgovor na buku: Dream Theater, Slayer, neke moje pesme, Kraftwerk, a ponekad i Sepultura, ali to je kad baš ispizdim.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dream Theater ih garant najvise iznervira svojim solazama.. icon_smile.gificon_smile.gif

 

Salim se, to mi je jedan od omiljenih bendova. icon_biggrin.gif

 

Mene redovno budi telefon koji zvoni svakog jutra i to uvek u 7h, 9h i 11h, u stanu pored, kod neke gluve babe.. wallbash.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moja zgrada je napravljena od drveta, pa se sve cuje (kada se komsija zakaslje)

kod mene kartonjara icon_smile.gif

 

 

cujem komsiju u trecem stanu iza skroz kad pisa.

da ne pominjem sta sve cujem od ovoga do mene.

 

 

nego, kazem sreca - svi, bukvalno svi oko nas slusaju neki rock/metal, sviraju gitaru (njih trojica), bubnjeve (jedan samo), plus bas - pa mi ne smeta toliko nista.

jedini meksikanci koji su pravili sranja sa nekim jadnim njihovim narodnjacima - iseljeni su i sad je super. biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pazite sad ovo.

 

Desno od mene cigan. Srecom radi u Nemackoj pa dolaze uglavnom leti i mozda jos jednom u toku godine.

 

Levo od mene bila neka muslimanka. Ona se odselila pa izdala kucu nekom narkomanu. Posle njega dosao neki lik sa zenom, lik lopina, ukrao neke pare iz opstine. Otisli i ti, sad je dosao lik tu negde moje generacije, ja ga znam iz vidjenja i bio sam srecan sto cu eto imati normalnog komsiju, kad se ispostavi da je on nevidjen seljak, tuku narodnjaci i to oni odvratni non stop.

 

Preko puta mene je bio Jevrej, velika lopina, posto je upropastio jednu firmu odselio se.

Sad su tu jos jedan cica, nije los ali je jako dosadan.

 

Ha, dobro da sam ja normalan pored svih njih(nisi, nisi, rekose clanovi yu metala icon_smile.gificon_smile.gif )

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imaju oni jednog dobrog narodnjaka, izvesni Husto. icon_da.gifmusik19.gif

 

E ne daj boze da ti njega puste.. icon_smile.gificon_smile.gif

nemaju oni sta vise da pustaju. bjetorov svjestenik jedne prilike sletio da ih bije jer su napali jednog finog komsiju (150 kila - 2 metra visok).. pa se razbjezali junaci i otad ni muzike ni sranja. ali menadzerka im dala sut kartu odmah sljedeci dan.

 

3 opomene i letis napolje, ili 1 veca opomena - ako se zale ostali.

mi se ovdje ne zalimo na metalce i rokere, bolje i oni nego meksikanci narodnjaci, jer i mi imamo elektricnu gitaru s komplet opremom, pa kad to zagudiiiiiii........ laugh.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...