Jump to content

Cradle Of Filth


All_Destroyer

Recommended Posts

Ма шта да ради Satyricon или било ко други - имаће јебено много да се озноји да направи бар подједнако добар албум као овај.

Ово ми је било важно у black металу - да се Cradle Of Filth врати тамо где припада и подсети колико је све друго наивно и неозбиљно у поређењу са њима, ово ће ставити тачку на читаву једну епоху у овој врсти музике и нисам више сигуран колико ме (нови) black метал више занима.

Рецимо да ме је овај албум обрадовао колико и "Death Magnetic".

Једва чекам текстове.

 

A ja sam bio ubeđen da ti nisi gej :)

 

Ja do kraja godine još slušam Satyricon i te dojajnosti što izađu, a u 2009. krećem na celokupno izdavaštvo Norma Evangelium Diaboli.

Edited by Gojko

Share this post


Link to post
Share on other sites

Man'te se ostalih bljakerskih bendova i tako ima pun *peep*.

 

Realno,ovo nije stvarno masterpiece od albuma na danasnjoj BM/or whatever sceni,ali je dokazalo da CoF ima u sebi ono sto je i pre imao,samo su ljudi trcali za parama neko vreme i sada im je mnogo lakshe da guraju ovaj fazon.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Вlack метал је већ сада прилично јалов и једноставно потрошен.

Треба нешто ново и то тотално ново.

"Godspeed On The Devil's Thunder" је заокружио тих 10 (златних) година где је чак и black метал прешао у мејнстрим.

Non Serviam.

 

E pa sprdnje ove, COF je odlucio da staci tacku na black metal! Extremni gothic bend je stavio tacku na black :lol:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Slazem se u potpunosti sa Gavrom, Cof je izbacio album koji ce sad da otvori novu eru blek metala, uvek su uspevali da budu posebni i unikatni i van svih sablona i pravila, a ovaj album je to u potpunosti pokazao, domaci zadatak celom blek metalu....ja u zadnje vreme nisam uspeo da cujem skoro nijedan originalan album....zato sam se i smorio od bleka....

Share this post


Link to post
Share on other sites

A ti si se do mojega naslusao istoga. Bez uvrede.

 

Naslušao sam se melodičnog ektremnog metala sasvim dovoljno, a u njega spada i Cradle of Filth, tako da mogu da poredim njihove albume međusobno i sa albumima drugih bendova. 2005. godinu sam pomenuo, jer se u njoj pojavio nenadjebivi Darzamatov album Transkarpatia.

 

 

Ма шта да ради Satyricon или било ко други - имаће јебено много да се озноји да направи бар подједнако добар албум као овај.

Ово ми је било важно у black металу - да се Cradle Of Filth врати тамо где припада и подсети колико је све друго наивно и неозбиљно у поређењу са њима, ово ће ставити тачку на читаву једну епоху у овој врсти музике и нисам више сигуран колико ме (нови) black метал више занима.

Рецимо да ме је овај албум обрадовао колико и "Death Magnetic".

Једва чекам текстове.

 

Poređenje je na mestu, jer su i Metallica i Cradle of Filth bili žestoko pljuvani poslednjih godina, a sad su sa novim albumima razvalili toliko da svi mogu da im se sagnu.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Poređenje je na mestu, jer su i Metallica i Cradle of Filth bili žestoko pljuvani poslednjih godina, a sad su sa novim albumima razvalili toliko da svi mogu da im se sagnu.

 

Nisu ni jedni ni drugi razvalili albumima, samo su se njihovi fanovi toliko najeli govana proteklih godina da su sada prosto oduševljeni što su ovi konačno izbacili albume

vredne slušanja. CoF do sada (a to uključuje i novi album) nije dao delo koje bi se moglo svrstati u klasike blek metala, ni po kom osnovu, a to da oni imaju bilo kakvog uticaja na ere, početak i kraj black metala je prosto smešno. Oni su i po zvuku i po fanovima tek marginalno prisutni na BM sceni.

Edited by Gojko

Share this post


Link to post
Share on other sites

sto znaci da su se i njegovi fanovi najeli govana,a jesce jos vise sto nece snimiti rebel extravaganza :)

i ajde protivnicki tabor nek se malo iskulira,ne svidja vam se-gubite se

izgleda da je to tesko shvatiti,pogotovo na yumetalu

 

idite slusajte urgehal i ostala TROO SATANIC BM KVLTOVE i stavljajte rockdevil smajlije kao najvece paljevine na svetu

Edited by Josif Visarionovič

Share this post


Link to post
Share on other sites

Deca su popila svu esenciju blek metala.... :)

Gojko, jesam cekao Cof album of Cofa...ali ono sto sam dobio je mnooooooogo vise od onoga sto sam ocekivao....Cof je prevazisio sam sebe ovim albumom, ne samo sto su izdali dobar cof album, vec nenadjebiv album u celom jednom pravcu muzike....e sad, ako je album V-empre marginalan, onda je i ceo blek metal....

 

Rouzi nije radila klavijature na albumu, ona je idalje samo live session....klavijature je radio Mark Newby-Robson...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...