Jump to content

Cradle Of Filth


All_Destroyer

Recommended Posts

A pogledao sam i ja i ništa nisam saznao. Oni putuju avionom, oni sviraju. U jebote.

 

Šta se desilo sa mističnošću roka i metala, kada se samo pojavi album, a masa se pomami i otkrije neki potpuno novi zvuk, nešto neočekivano, pa dobiju samo jednu sliku benda, bez najave turneje koja ide uz to... Sada tako postupa samo nekolicina.

Edited by Lou

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobrodosao u svet interneta i mp3-ja.

 

Pamtim kad sam prvi put cuo CoF pitao sam sam kako li ti ljudi izgledaju kad ovako ludacki zvuce, isto su kruzile price da se skupljaju u sektaskoj kuci na vrh brda i da ne izlaze odatle dok ne snime album, a opet pricalo se i o tome da ozlglaseni Dani Filth ima zapravo normalan glas kad govori...nedostaje mi ta mistika.

Edited by Black desire

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eee, ali nije to svet interneta i mp3-ja u koji ja ulazim, nego odluka bendova da koriste taj svet. Uzmi Blut Aus Nord za primer - ekipa ćuti, napišu materijal za tri albuma i samo ljosnu informaciju o mesecima izlaska. Po deo pesme nedelju dana pred izlazak albuma i zdravo. Dobro, sad im je izdavač napravio onaj trejler, verovatno se trude da se uklope u te fore, pa su to izgurali, ali to je izuzetak. Nedostaje mi takav pristup. Šta ja imam da gledam snimke sa proba i pizdi materina, neka to spakuju na DVD uz album, pa da uživam kompletno...

 

Rant over. :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moglo bi se reći. :da: Fernando kaže nešto u fazonu da će da spreme album, da imaju ideju o zvuku i to sve napakuje u gomilu lepih reči i pozdravi nas. :D I onda možda napiše nešto iz studija, ali nikada ništa određeno. Mistika očuvana. :mhihi:

 

Upade BD.

Edited by Lou

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eeee bila su to vremena... slusao sam piratske cd-ove i kasete i nisam imao pojma kako clanovi benda izgledaju.. Secam se kad sam slusao Panteru sa nekih 14 godina, zamisljao sam ih kao neke zle opasne sataniste (Far Beyond Driven album). :haha:

 

A onda sam naleteo na omot i video sliku benda, pa sam razmisljao o tome ko koji instrument svira. Prepoznao sam pevaca lako, ali sam za bubnjara mislio da je gitarista.

 

A za CoF i Danija pre svega sam i ja cuo raznorazne price, da zivi u sumi u nekom dvorcu, sa zenom i detetom, da izlazi samo nocu i sta sve ne. Takve price su bile obavezne u skoli. Internet i moderno doba ubise tu divnu mistiku. :haha:

Edited by Novaliis
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Secam se moje reakcije kad sam prvi put cuo CoF. Bese to Damnation and a day album (piratski). To su bila vremena.

 

Do tada sam slusao HIM i COF je za mene bilo nesto totalno novo. Ma, COF zakon. \m/

 

A da naucim ko je ko iz benda mi je trebalo 5 godina jer se menjaju svaki cast :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...