Jump to content

Opšta tema o računarima


Vlaja Buraz

Recommended Posts

Da se ne zeznem da prvo sje*em sistem pa onda provalim da mi treba - da li mi treba spec verzija drajvera za Sagem F@st 800 kad stavim 64bit Win, ako to uopste postoji? Vidim da se na netu pominje problem al ne i resenje.

Edited by Double Fire

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislim da nece raditi sa 64bita al proveri

Uostalom mozes pazariti ruter i otarasiti se tog USB govneta za sva vremena ne lupajuci glavu vise oko drajvera,Ethernet pogotovu gigabitni rula :rockdevil:

 

E to je ono štp ja nikko da uradim već 2 godine ... i ne znam zašto. Stvarno je krš USB modem

Share this post


Link to post
Share on other sites

lm da, ne postoji drajver za Sagem 64bit compatible :D

tako da uzimam ruter za jednu gajbu a za drugu wireless kad nas i onako ima dvoje koji drljamo net pa da mozemo istovremeno :zeleni:

mada nisam sigurna da mi se daje 5000 za to.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja ti kazem kako treba, u duhu naseg jezika ali da zvuci originalno. Zaboravio sam kako se zove ta rabota, ima to svoje ime. Kao kad ovi kazu na Nba temi, San Antonio Spars ili Finiks. Cekaj bre, Spurs (nema veze sto se tako pise, u duhu naseg jezika se tako i cita, a niko zivi ne cita to i izgovara kao Spars). Finiks je Feniks.

 

Mada ne kapiram tacno, sta si htela da kazes. Kaze se rAuter a pise se router. Ruter ne u ludilu. To je nesto drugo. Ima veze sa vodoinstalaterima i pise se rooter.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imam pitanjaca par. Posto mi Windows update ne izbacuje SP2, da ga skinem odavde? I da li neko zna, evo bas sada dok kucam tekst ove poruke, secka mi MUZIKA!!! Malo, ali opet primetno! Zasto se to desava? I ne samo ovde, gde god da pisem nesto u browser-u secka mi muzika... :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

To je od suštinskog značaja ... da li se kaže ruter ili rauter ... inače, juče dobih ethernet RAUTER i extra, baš lepo šljaka. Ni sam ne znam zašto mi je trebalo 2 godine da pozovem tehničku podršku i da tražim Ethernet umesto ADSL rautera :)

 

to Morphy: preinstaliraj Windowsu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imam pitanjaca par. Posto mi Windows update ne izbacuje SP2, da ga skinem odavde? I da li neko zna, evo bas sada dok kucam tekst ove poruke, secka mi MUZIKA!!! Malo, ali opet primetno! Zasto se to desava? I ne samo ovde, gde god da pisem nesto u browser-u secka mi muzika... :(

 

Reinstall drivera za muzicku.Imao sam slican problem jednom,i tako sam sredio.

 

I poslusaj Dead Man Walking-ov savet,i slusaj Slayer. :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hahah, slusam ja Slayer :da: :da: Ali i dalje secka... Pokusacu tako, da reinstaliram drajver za muzicku. Sutra nosim racunar da mi uflesuju BIOS i taman cu im reci da srede to. Dvala na savetu x)

 

A jel mi moze neko pomoci oko SP2?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ethernet umesto ADSL rautera :)

Sto ne uze USB router? ;)

 

 

@Jaroslav: Sta ce ti drajveri, nesreco? Samo utaknes i on ga vidi kao flash drive

Edited by niking

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pomoć!

 

Juče sam prvi put instalirao program za narezivanje od kad sam ponovo instalirao windows. Ashampoo 8. I narezao prvi disk i na kraju se dvd sam otvorio kad je narezivanje bilo gotovo.

 

Sad je problem što se dvd stalno sam otvara! Ja ga zatvorim, on se otvori! Restartovao sam komp, gasio ga. Izbrisao program... Ne vredi...

 

Nekad izdrži deset minuta i onda se opet otvori.

 

Još mi je veći problem jer imam vratanca na kućištu i ne smem ih zatvarati sad ni slučajno...

 

Jebem te živote :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest HEFEST

Imam problem sa SQL serverom. Instalirao sam besplatan MSDE 2000 SQL server ali mi treba i Enterprise Manager da bi upravljao sa njim. Problem je sto se taj manager placa. Da li neko zna gde moze da se skine za dzabe?

Share this post


Link to post
Share on other sites

A da režeš sa Nero-om? Čemu ti indijanski programi kad možeš da nađeš ljudski program ...

 

A problem je krajnje čudan ... šta znam, raskači rezač :D

 

Od Nera sam odustao jer mi je baš puno dvd-ova pucalo... Sa Ashampoo-om nikad ni jedan već bar godinu dana. Nisam imao problema do sada...

 

 

Inače, prestalo je! Iznervirao sam se i izpritiskao dugme na rezaču jedno 20 puta i evo ga sad je miran :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest HEFEST
Od Nera sam odustao jer mi je baš puno dvd-ova pucalo... Sa Ashampoo-om nikad ni jedan već bar godinu dana. Nisam imao problema do sada...

 

 

Inače, prestalo je! Iznervirao sam se i izpritiskao dugme na rezaču jedno 20 puta i evo ga sad je miran :)

 

 

Od Nera ti pucali dvd diskovi? Ja evo rezem sa Nerom skoro 10 godina i nije mi pukao ni jedan. Mozda ti niko nije rekao da ne rezes na max brzini.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...