Jump to content

Opšta tema o računarima


Vlaja Buraz

Recommended Posts

pa za pocetak reinstaliraj drajvere...

 

за почетак, то је прво што сам урадио и није успело :haha:

 

...za nastavak, izvadi kartu iz slota i gumicom za brisanje ili alkoholom očisti kontakte. Testiraj sa 3d mark 06 i Furmarkom, pa da vidimo šta se dešava

 

за наставак покушавам ово :bigblue:

Share this post


Link to post
Share on other sites

najjaci po ponudi? pa moze se reci mada mi se dosta puta desavalo da ploce koje su se pokazale odlicno za OC ili nesto drugo, tj odstupale od konkurencije, nije bilo kod njih. za sve ostalo su dobri...mada umeju da budu bezobrazniji od konkurencije, pa ako hoces da ustedis juri komponente po itsvetu i gledaj gde su najjeftinije. npr burazer je ustedeo 70e zadnji put na ploci i procesoru samo sto ga nije mrzelo da ode do druge firme gde su ti delovi bili jeftiniji..ostalo je uzeo u gigatronu

Edited by Ozziris

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Administrator

Hvala. Pazljivo cu razmotriti komponente na vise izvora.

 

Ja sam jednom narucivao Ext HDD preko gigatrona. Cene su im sasvim ok i paket stize za 2 dana.

Share this post


Link to post
Share on other sites

trebao si da odes kod njih kad im je ceo sajt bio odradjen u flashu! :D em se ucitavao milion godina ma koju brzinu imao em je bio pun bagova..a ni sad nisu imuni na search bagove. ukucas nesto..kao nema, a odes na browse i nadjes.

btw..koliko parica ces da izdvojis i cemu bi komp sluzio?

Edited by Ozziris

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Administrator

Gejmerski .......oko 500-600 jevreja bez monitora.....sad ne znam za blu ray rezac koja je cena ali bi voleo da imam.

 

Hdd bi uzeo manji ili SSD (josh je skup...mozda bi uzeo neki od 64 gb ) cisto sistemski dok bi vec externi od 1.5 tb sto vec imam koristio kao storage i backup.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja uskoro moram da odvojim za neki ludacki notebook i nekih 500 g externi hard disk... Em sto mi lap top treba i zbog programiranja, i zbog muzicke produkcije, em zbog igrica :) A externi disk mi treba da nabijem gomilu VST-a koju trenutno imam u desktop-u...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja uskoro moram da odvojim za neki ludacki notebook i nekih 500 g externi hard disk... Em sto mi lap top treba i zbog programiranja, i zbog muzicke produkcije, em zbog igrica :) A externi disk mi treba da nabijem gomilu VST-a koju trenutno imam u desktop-u...

Onda samo za tebe :mhihi: :

http://www.gigatronshop.com/laptop_racunari/toshiba_qosmio_x500-13r-6150

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gejmerski .......oko 500-600 jevreja bez monitora.....sad ne znam za blu ray rezac koja je cena ali bi voleo da imam.

 

Hdd bi uzeo manji ili SSD (josh je skup...mozda bi uzeo neki od 64 gb ) cisto sistemski dok bi vec externi od 1.5 tb sto vec imam koristio kao storage i backup.

koliko te je stajao taj externi?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja uvek pazarim u Gigatronu (T.C. Usce) uglavnm su najpovoljniji, najljubazniji. A ako se desi da neku komponentu koju zelim nemaju ili je skuplja od konkurencije, ja onda to kupim u drugoj firmi, ostatak u Gigatronu.

 

Nekad je bio jak PC Centar, ali propadose nema ih nigde

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gigatron me je razočarao totalno, tri nedelje su me drkali za jednu krajnje običnu konfiguraciju, i svaki put sam ja njih morao da zovem da vidim šta se dešava. Da ne pričam da o famoznih 24h nema ni govora, treba im 3-4 dana za najprostiju stvar da te kontaktiraju i isporuče. Trenutni favoriti su mi Microsystems (www.racunari.net, ljudi su neverovatno brzi i efikasni) i VipHouse (www.viphouse.rs, ovi su za svaku uboga stvar po 5% jeftiniji od svih ostalih).

 

Gigatron je stvarno dobar , ima jako veliku ponudu.

 

Sve je to virtuelno, u realnosti ni 30% toga ne mogu da ti nabave u roku 24h.

Share this post


Link to post
Share on other sites

da..oni su dobri ako kupujes na daljinu :)

 

I to jako.Narucim popodne,vec ujutro mi stize kuci.Ubedljivo najbolja i najprofesionalnija firma u ovom sektora u kojoj sam uzimao komponente.

 

Pakom je skroz pukao.Nemaju nista.Bio sam neki dan,prodavnica prazna.Nemaju ni na lageru nista,prsotine.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...