Jump to content

Opšta tema o računarima


Vlaja Buraz

Recommended Posts

A jbg, svi mozemo da kenjamo o apple-u, ali kada bi nam neko ponudio neki proizvod te marke za neke manje pare, svaki normalni covek bi se odlucio da uzme... Cinjenica. Koliko puta sam kenjao za iPhone, MAC OS, da sam uvek prednost davao Androidu, al kad uhvatim ja taj iPhone, sve to sto sam kenjao zaboravim... Jbg, steklo se ime + smooth design = Apple

Edited by Shinigamy91
  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja imam samo neki iPod shuffle, posle raznih mp3ova, mp4ova, kartica u telefonu ovo mi je najpraktičnije i čini mi se da se neće kvariti. Da imam da tresnem kintu kupio bih iPod onaj veliki ili nano bar i vozdra. :D

Bajdvej, jel zna neko koji je poslednji updejt za mozila 3ojku, nekako mi mnogo nesimpatična ova četvorka, kockasta sva...

Share this post


Link to post
Share on other sites

A jbg, svi mozemo da kenjamo o apple-u, ali kada bi nam neko ponudio neki proizvod te marke za neke manje pare, svaki normalni covek bi se odlucio da uzme... Cinjenica. Koliko puta sam kenjao za iPhone, MAC OS, da sam uvek prednost davao Androidu, al kad uhvatim ja taj iPhone, sve to sto sam kenjao zaboravim... Jbg, steklo se ime + smooth design = Apple

Pa, upravo je to najveći problem - svi njihovi proizvodi su preskupi za ono što nude. Na kraju, samo ime određuje cenu, a ne kvalitet. Ljudi ne piju šećernu vodicu zato što je dobra, nego zato što na boci stoji ime Coca-Cola.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da, al ja pijem coca colu zato sto je volim, a probao sam dosta alternativa :) Slazem se sa tobom, Apple ima prejake cene, ali i sami znamo da je to samo kod nas, a ne u USA gde je maticna firma. Normalno, u Americi je novi iPhone 200$ dok je kod nas 800 evra. To nije kriv apple, vec nasa drzava, nasi porezi, nasi sverceri, jbg vole ljudi da zarade...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

треба ми кодек са којим могу да пуштам клипове са *.rmvb екстензијом. у питању је неки Real media формат, али ниједан плејер неће да ми га отвори (пробао сам са BSPlayer, VLC, GOM и Media Player Classic), већ ми сви траже тај неки кодек. пробао сам и преко Real player-a да пустим, али мрка капа.

Edited by Јарослав

Share this post


Link to post
Share on other sites

valja li ovo tih para:

 

http://www.kupujemprodajem.com/AKG-312P-profi-MP3-slusalice-343593-oglas.htm?filter_id=1731557

 

tj trebaju mi neke dobre sluske za mob i ponekad da ubacim u komp prilikom vjezbanja,a da nije puno glomazno da bi ih i koristio u prevozu i sl,dao bi najvise 20 e ali ako sabijaju za te pare,ako ne onda manje.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Drugari,poludeh jer mi po xti put zapatio komp neki virus bez obzira na sve antiviruse i ostale gluposti.

 

Elem,razmisljah da predjem na linux jerbo ne igram igrice a virusi se ne prave za linuks,nego samo koristim komp za filmove i surfovanje.

 

Ima li neko iskustva sa linuksom pa da mi pojasni malo stvari sa njime i koji je najbolji od 1001 verzije koja je u opticaju?

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja ne koristim puno programa ali eto imao sam problema sa last.fm-om i povezivanjem plejera sa istim.nisam nijedan plejer uspeo srediti da last.fm skrobluje sa njega i bilo je jos par sitnih detalja ali nista preterano posle par sati cackanja to je bio meni licno najveci problem..pa prednosti su eto te da nema virusa za njega kao sto ima za xp,a sto se tice mana meni je licno malo dosadno da sedim toliko za kompom i provaljujem sta i kako radi.pokusavao sam preko wine-a da igram igrice i cackao sam to satima i nisam uspeo pa sam popizdio i digao ruke od toga.ima nekih stvari oko kojih ce se namuciti tipa kao sto sam ja instalirao 10.10 verziju i neke stranice hoce da mi otvara,a neke nece.trazio sam pomoc od ljudi sa foruma iz proslog posta i probao sam sve ali dzaba.skinem 10.04lts verziju opet isto.instaliram 10.10 verziju pre par meseci isti problem,instaliram 10.04lts ono radi ok.sta se tu desilo ja ne znam verovatno se nesto 3x desilo u toku instalacije....

Share this post


Link to post
Share on other sites

A da, potpuno sam zaboravio na njih, hvala ti. Upravo sam ih zvao, nemaju na lageru ali za razliku od ostalih mogu da nabave, doduše jesu malo skuplji ali ako nigdje drugo ne nadjem kod njih ću. Ima li još neka možda da znaš, gdje bi mogao pogledati?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Andrija, bolje kupi polovnog Yuga za te pare. Evo ga jedan ispred moje zgrade, piše 550e, nije fiksno. Mada kapiram da je i Yugo (p)repariran kao G25 sa oglasa. :mhihi:

Edited by trenje

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...