Jump to content

Opšta tema o računarima


Vlaja Buraz

Recommended Posts

tebra,ja jos nijednom nisam imao problem sa .doc iz LO,nikad jos.a stampao sam u kopirnicama sa 2007micom,cini mi se i sa trojkom itd krsevima,laminama i sto ziliona problema jos.ponavljam,nikad do sad.takodje,sa .pdfovima iz LO takodje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Je li koristio neko Office 2013? Postoji li valjan crack?

 

Pre dva meseca skinuo sam Office ProPlus 2013 VL (x86 and x64) EN. Proces krekovanja je bio komplikovan kao za neke igrice pre 10 godina - pokrećeš neki lokalni server, onda ,bat skripte i/ili .reg fajlove.. ja nisam uspeo iz prve pa sam frikombinovao i sada mi radi. Moguće da su se pojavili neki laganiji metodi u međuvremenu. Ne bih se cimao da me iz nepoznatog razloga aktivacija prethodnog office paketa nije počela zezati.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da al sto bi se jebavao sa cimanjima i krekerima i drkanjima ili sa placanjem,kad postoji izbor za dz, a jednostavno, legalno i predobro.

 

Скинем торент са активацијом и једино што ме кошта је пет минута времена док се скидање не заврши.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da al vise nema tolike potrebe za nelegalnim softverom poput operativnih sistema,programa poput Office-a,raznih plejera.Imas legalan izbor.

Eto npr office.

imas nelegalnu krekovanu majkrosoft verziju,imas legalnu majkrosoft verziju da kupis za od 250 do 500e i imas Libre Office i npr Kingsoft(koji koristim na fonu) koji su em open source,em jednostavni em odlicni em su za dz.I em mi postaje jako cudna recca...

 

 

Autodesk i Adobe paleta nema alternativu( :haha: :haha: :haha: ) ,ali office ima.

Share this post


Link to post
Share on other sites

u kojem univerzumu tri klika su na nivou komplikovanosti skidanja sa torenta i krekovanja bilo koje sorte?ja imam na disku nedje corporate office desetku,pa mi je lakse da odem i skinem sa sajta LO nego da ubacam disk i instaliram bez ikakvog krekovanja.sad sam bas gledao imam li te tri tacke nedje po seminarskim,i imam,dakle ni eto taj nazovi problem se kod mene ne desava.sjecam se davno dok sam koristio openoffice da je bilo slicnih tripova (nasas slova sa kvakicama cini mi se) ali sa LO ali nikakav ni najmanji problem,a moji seminarski i sl tripovi su 20 i kusur strana 12tice.ako se neko bas sjekira oce li mu slucajno zajebat' neki karakter fino eksportuje u pdf i cao zdravo.ja na racunarima ne drzim ni adobe reader,jer chrome otvara i manipulise .pdf-ovima savrseno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...