Jump to content

Opšta tema o računarima


Vlaja Buraz

Recommended Posts

Ako sam ja dobro shvatio, besplatan nalog traje samo godinu dana, onda mora da se obnovi, ali da li se i plaća?

What happens with my Free SurDoc account after the first year?
You can keep your SurDoc account for as long as you want. You just need to renew it once a year by helping us spread the word about SurDoc.
Inviting friends to use SurDoc will renew 10GB of your free SurDoc storage for each friend you refer.
If you prefer to continue using SurDoc, you may buy one of SurDoc’s inexpensive plans.
Don’t panic if you miss the date for renewing your SurDoc account after the first year. We will not delete any of your files but will only restrict access to them.

Share this post


Link to post
Share on other sites

cini mi se da je brza,moguce da je plasebo posle mozile,jabolje ces ti ocjenit' jer si na zmajceku sad

 

meni je podjednako brz ali je za razliku od chrome-a responzivniji od ffox-a na mom drndavom kompu. ako ostane tako, prelazim.

Share this post


Link to post
Share on other sites

cmarli:

 

pa e,taj neki cmaruljica.u ovo nekoliko dana jednom se na sekund zamrzao jedan tab,sto se na mozili desavalo i to 5 puta gore u svakih 5 minuta,i to je to.sabija browser.

 

radmizi:

 

pa rece ti borko,posle cx150 ce cx300 II da ti bude limit limita.eventualno vidi dal' neko prodaje razerove bubice.

Edited by BLAGOJE

Share this post


Link to post
Share on other sites

video sam cx300 II, 55e su, hvala Vizardu

ono što me nervira su komentari o slabosti kabla, pošto mi se sa svim slušalicama dešava ista stvar - sjebavaju se kod džeka

 

dakle, dajte preporuku za nešto klasno, sa kvalitetnim zvukom i jakim kablom koji može da izdrži nošenje po džepovima

dao bih do stotke, pa i preko, tipa 110

Edited by Underkuruz
  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ae ako nekog ne mrzi neka šibne neku konfiguraciju oko 35 hiljadarki (eto neka bude do 40 u vr' glave) za ortaka kome je najbitnije da pika pes, CoD i slične stvari. Ja sam totalno ispao iz te priče, tako da nemam blage veze šta je aktuelno od hardvera, nit me interesuje, ali kontam da se neće baš usrećiti oko gejminga za te pare, pogotovo zbog nadolazećih next gen naslova... Može neka gotova konfa od nekog od ovih naših mainstream snabdevača...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...