Jump to content

Opšta tema o računarima


Vlaja Buraz

Recommended Posts

kako da u win7 invertujem kanale

da mi levi audio bued desni audio i obratno?

imam stereo

al mi ej zgodniej da mi levi zvucnik bude desno

 

u xp je bila opcija, ovde ne mogu da nadjem jebeno

Share this post


Link to post
Share on other sites

u teoriji: VAC (koristio program ranije, odlican) + VSThost (nijesam koristio ali izgleda da radi u tandemu sa ovim) + neki plagin koji to radi (mozda ovaj stereo tools)

 

takodje nesto mozda: http://jduthemes.tumblr.com/post/31567475731/reverse-stereo-left-right-channels-with-ac3filter

 

inace mozes kablove da prekombinujes ovako, sasvim legitimno resenje: http://www.overclock.net/t/1114172/how-do-i-reverse-audio-channels-win-windows-7#post_14889222

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za jebavanje sa elektronikom, štampanim pločama i menjanjem sitnih delova ranije je bio zakon Čika Pera, nisam odavno koristio njegove usluge, ti proveri...

 

Evo samo info iz prve ruke, ortakinja otišla po mojoj preporuci, Čika Pera i dalje fercera, popravlja sve, i dalje jeftino je :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...
Guest Bata Životinja

pokušavam da prebacim neke video snimke na ortakov mob, samsung neki duos bemliga

 

komp ga prepoznaje ili kao fotoaparat ili kao kameru, ali u svakom slučaju neće da na svoj disk prebaci snimke, to jest onemogućena je send to ili paste opcija

 

pritom mi sere da mi je potrebna sp3 verzija windows media playera 11, što već imam, ne znam ni zašto mi to traži, sem ako nije zbog toga što mobilni prepoznaje samo kao kameru, a ne stvarno mobilni, ne daj bože kao obični hard disk, što moj komp inače čini sa drugim samsung telefonima

 

normalno ga otvorim u my computeru, normalno bilo koji fajl send to drive H ili tako nešto, i prebaci

 

ovde ništa od toga ne radi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest HEFEST

Koi ti je windows? Meni se to na xp desavalo, ali na Win7 radilo kao sat. NAci program ti radi tj. instalacija sigurno, ali ima nekih problema sa tvojim sistemom. Izguglajj resenje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Bata Životinja

hehe, snimio bih mu na vhs kad bi moglo

 

al smešno je, ukačio sam pre par dana i galaxy3 i galaxy5, šljakali su na komodoru samo tako, a ovaj stariji mali samsung sere nešto

 

a i ja mu rekoh da mora na fonu nešto da promeni da ga ne vidi samo kao aparat, al ni on pojma nema

 

nek pročešlja malo pa ću da vidim, moj komodor radi ferpektno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Bata Životinja

na kraju sam odradio prebacivanje preko blututa...

 

a sad imam drugi problem, zanima me postoji li kabal pomoću kojeg mogu da uključim komodor u kolima

 

nači u upaljač

Share this post


Link to post
Share on other sites

problem:

 

podesio sam da hard-disk i monitor odu u standby posle 2 sata neaktivnosti. e sad, kad ponovo sednem za komp i izadjem iz standby režima sve radi ok ali kad posle nekog vremena ponovo napravim pauzu (>= 2 sata) ni hard-disk ni monitor ne idu u standby. zašto? da nije do napajanja možda?

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...