Jump to content

Avantasia


Recommended Posts

Da li je neko mozda pratio prichu u novom Scarecrowu! Mislim ja sam provalio sve to o toj ribi koja mu nije izvrastila ljubav pa on kroz ceo album pokushava da je zaboravi i da nadje inner peace! Mislim postoji koncept al ga mnogi ne vide! Btw extra je skerkrou tek sam ga sada do kraja preslushao! Twisted Mind, Sacrecrow, Shelter From The Rain, Another Angel Down, Devil In The Belfry, Toy Master, Cry Just A Little su mi najbolje pesme! :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

naravno to je koncept, nije mi bas zanimljiva prica kao u Metal operama al nije ni lose... Imam i DVD na kome Tobi objasnjava pricu tako sto komentarise pesmu po pesmu... Bice zanimljivo cuti nastavak price al to tek za jedno 2 godine

Share this post


Link to post
Share on other sites

The Avantasia line up will be Jorn Lande, André Matos, Amanda Somerville, Olli Hartmann, Bob Catley (not all shows), Sascha Paeth, Miro, Robert Hunecke, Claudy Yang and Frank Lindenthal who is gonna replace Eric Singer who'll be playing with KISS. Despite all rumors Michael Kiske will not be there, as he didn't wanna do it and I respect that! We'll put on a huge epic show anyway. Nobody has done something like that before and I swear, nobody will ever forget the event, neither you nor us!!!"

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

naravno to je koncept, nije mi bas zanimljiva prica kao u Metal operama al nije ni lose... Imam i DVD na kome Tobi objasnjava pricu tako sto komentarise pesmu po pesmu... Bice zanimljivo cuti nastavak price al to tek za jedno 2 godine

 

Molim????? Koji DVD?? Daj mi link gde mogu da skinem ili bar odgledam????

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa kad sam kupio Scarecrow stigao mi je i bonus DVD na kome imas 2 spota, snimanje spota i albuma, slike 2 bonus pesme i njegov intervju sa komentarima o svakoj pesmi...

ono, ako si bas fan nije mi frka da ti narezem...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naravno da sam fan!!! A mozesh li nekako da uploadujesh??? Ja sam skinuo Scarecrow sa neta, pa nemam to chudo! :D Ali bash bih voleo da vidim! E razmishljao sam shta bi bilo extra:

 

1.Film Avantasia (po prchi iz metal opere)

2.Roman Avantasia (po prichi iz Metal Opere)

3.Dramski komad (predstava, mjuzikl po prichi iz Metal Opere)

 

Moze i za Scarecrow! :D

 

You may say I'm a dreamer, but I'm not the only one! :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

:)

 

Bilo bi dobro, nema sta, ali samo za metal fanove. Prica je OK, ali nista spektakularno, vec vidjeno u epskoj fantastici 100 puta. Film, ako je skup, bio bi super, kao i svaki takav, a mjuzikl, neka nekad odradi koncert sa svim ucesnicima, ako je to uopste moguce, i bice dovoljno. Sto se Avantasia live lineupa tice, bice ovi sasvim dovoljni, znamo kako je kad samo Tobbi i Matos pjevaju zajedno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pazi ne mogu da uploudujem DVD jer je to 4gb a ja imam 56kbps upload

znaci trebalo bi mi 2-3 meseca :) :)

mogao bih da pokusam da prebacim to u divx format pa onda da okacim ali i tako bih kacio jako dugo

u principu najlakse mi je da ti narezem ako si bash fan i da ti donesem na legacy ili castle festival

ili da se dogovorimo da se nadjemo ako si iz bg-a

Edited by DBrave

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma ne kosta skoro nista, slanje preporuceno 3 ili 4 dvd-a izadje oko 50 din, + zastitna koverta oko 30 din, znaci samo slanje ti izadje manje od 100 din + jos prazni dvd-ovi...

Nije mnogo za sirenje piraterije, khm, dobrog zvuka :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo, izgleda da Judas Priest ipak nece imati najspektakularniji stage na festu.

Tobi je odlucio da odradi nesto zaista sjajno i nije stedeo ni novac, a ni nas...

 

Ko se pojavi u tvrdjavi 4tog dana, nek ponese inhalator, ostace bez daha... Ja sam vec iskusio...

 

Uostalom, kao sto Tobi rece:

 

The Avantasia line up will be Jorn Lande, André Matos, Amanda Somerville, Olli Hartmann, Bob Catley (not all shows), Sascha Paeth, Miro, Robert Hunecke, Claudy Yang and Frank Lindenthal who is gonna replace Eric Singer who'll be playing with KISS. Despite all rumors Michael Kiske will not be there, as he didn't wanna do it and I respect that! We'll put on a huge epic show anyway. Nobody has done something like that before and I swear, nobody will ever forget the event, neither you nor us!!!
Edited by BeTeLgEuSe

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...